Pohvala Pohvala motorki

Status
Not open for further replies.

Chopper

Member
Reaction score
0
Ti jaz povem katere dele krši motorka!!

1. Blokira igralce, ki imajo racun na CUVANJU, razlog stalne blokade( da igra dva racuna ). Daj mi povej kako je to lahko mogoče, igralec ki bo odsoten naslednji dni ali 1 teden zaradi sluzbe, potovanj mi da na cuvanje, dobim blokado da igram dva računa, čakamo pa na odgovore po več dni.. Premium teče, farmat ne moreš, nekoristen si plemenu...

To je prva napaka..

Druga napaka spreminjanje pravil brez predhodnjih obvestil v igro.. Noben član v našem plemenu v nasprotnem ni vedel da ne sme več čuvaj umikati vojske od igralca, ki je prenehal z igranjem. Tak, da bi rad da mi ti razlozis kot vem si tudi sam igral vojno plemen... In povej od sveta 1 do sv 6, se je to vedno delalo.. Zdaj pa se ne sme več, upozorjen pa ni bil noben??

hvala za odgovore CM in Chopper..

Možno je, da je moderator kateri te je blokiral v igri naredil napako. Možnost pa je tudi, da si res kršil pravila. Predlagam ti pogovor z ingame moderatorji.
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Možno je, da je moderator kateri te je blokiral v igri naredil napako. Možnost pa je tudi, da si res kršil pravila. Predlagam ti pogovor z ingame moderatorji.

Ta napaka moderatorja nič ne stane njega oz. vas... Napaka stane dveh igralcev ki sta tisti čas blokirana, premium teče, sovraznik se pa seli med njiju preko barbarskih vasic!

Ampak to vas nič ne gane... Lahko le rečem da podpora rabi 5 dni da odpise na 1 odgovor, ali ima preveč dela ali pa ne ve kaj bi odpisal in išče luknje, ker nekaterim pa to paše če je kdo blokiran od nasprotne Ekipe..

Lahko bi le vedeli da ta mesec je bilo blokiranih minimum 100 igralcev vseh serverjev in ima marsikdo kaj reči za podporo.. Ki raje zbrise temo kot pa da utemeljen razlog ali dokaz da smo dejansko kršili pravila..

Če te pa ze zanima imam 2 kratni primer, ki sem ga tudi sam dobil.. Blokiran trajno, 5 dni kasneje je bilo pa tudi opravicilo za blokado in za zahvalo so mi napolnili polna skladišča surovin.. Lahko le rečem da se mi J**E za polna skladisča ko sem pa tisti čas dobil novih 30 sosedov iz nasprotnega plemena... In to se vam zdi pravično! Če je potemtakem to res potem ne vem zakaj sploh še igram na vojni plemen... Pa vedite, da ko jaz končam bo še 90 drugih brisalo račune! Pa ne da bi bil jaz povod kot boste to tudi napisali.. bodo vam sami opisali igralci!

lp
 

mafijko

New Member
Reaction score
0
mislim da bi bilo pametno da najboljše blokirate vse svetove in lepo v miru pregledate vsaki račun si bom usaj lahko malce odahnil :).
meni so tut soseda blokirali druga dan pa po meni...kje je tu pravica?
ali se motim-ali je to naklučje:confused:
igralec pa po novem trajno blokiran ja seveda....
 

eevil king

Member
Reaction score
0
da tukaj imam tudi jaz še nekaj za povedat
ko kdaj pišem podpori se zgodi to da mi motorka pac napise d imajo trdne dokaze o tem da sem posredoval vec racunov a ko prosim za dokaz se stvar zaustavi in se listek zapre

omg povedal sem od koga so racuni in hvalabogu mojemu bratcu lutiropan so dali moznost da zacne znova nevem v cem je tezava da sem posredoval kao njegov racun potem bratcevega odklenejo mojega pa ne ali bi to cudno vendar je problem pr men ta da nimam pisnih dokazov ki bi bili dovolj mocni da dokazem da nisem kriv lahko pa hredo ingame modi.. kar pogledat na moj racun kako ssemse pogovarjal z bratcem nekaj mesecev tega prav tako pa z
zprijateljem bilo bi malo cudno da bi se pogovarjal z bratom in frendom ce bi bila to oba kao moja racuna
zelim osebno od motorke pojasnilo zakaj se mi dogaja krivica glede vzverce in ažaž a pa se oprosšcam ker so bili napacni ppdatki sem pa ugotovil da je vzverca ze nekaj casa bannan
 

DeletedUser

Guest
Dej čakte to je tema pohvale motorki, pišite kam drugam pritožbe...

Ena redkih tem ko nekdo pohvali pa še tm je terba se pritoževat:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Meni pa je motorka legenda, full pošten je, itd, pa vredu pubec je, kaj naj rečem... Skratka, ko berem te pritožbe mi je prav smešno, ker res ste si v večini primerov uporabniki sami krivi za blokade, tako da...
 

friks0n

Member
Reaction score
0
Flako v večini primerov.. v večini je pa samo izkoristek časa nasprotnega plemena! Ker v .SI smo navajeni tega da prvo blokirajo nato preverijo.. Pa naj mi spodnji del odpade če ni res :)
 

eevil king

Member
Reaction score
0
verjamem da je motorka car samo zanima me to kar sem napisal zakaj ke kar zaprl temo odgovpril pa ni motorka pohvalim te lahko samo ker zbannaš tiste ki so si to zasluzili nevem pa zakaj si bannal mene ceprav sem ti vse natancno razlozil

l.p.
 

ninja

Member
Reaction score
0
kar jokajte na posten nacin niste mogli,mungo ti si prodal dušo,ko si ninji lizal ritko,zdaj sem ti dokazal ko sem moje pleme popeljal v hram slavnih,ti si pa se prodal ninji,že na svetu1 bi zmagal,ce nebi ti pa JB,BILI PRODANE DUŠE

a si dobil prost vikend v umobolnici ali samo 5 min dostop do compa? če boš imel dostop do compa ko štarta s9, ga ne zamudit, bom spremljal tvoj pohod v hram slave :D (pa navedi vse svoje račune, na s4 si jih imel vsaj 5; tudi vso žlahto, kajti sam to štejem kot da so računi tvoji)

ps: ne se primerjat z mungom, ker se tvoje znanje igre vojne plemen ne more niti v sanjah primerjat z njegovim (če se sploh lahko s katerim primerjaš), dato da ne žali igralcev, ki so dokazali, da poznajo tribalwars, medtem ko si ti na s1 pokazal, da si ravno za v peskovnik. Težko najdeš bolj poštenega igralca od munga, to jamčim osebno, medtem ko si ti dokazano prevarant in lopov, ki uničiješ račune, saj si bil pravnomočno obtožen na s4, ko si uničil račun s petimi vasmi na začetku, pa si dobro vedel čigav je račun!).

v hram slave si prišel na drugi galaksiji, na s1 nisi niti trznil, pa te že ni bilo več; zakaj te ni na s8? moji prijatelji so te pogrešal, ko je padla zaščita :D
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
a si dobil prost vikend v umobolnici ali samo 5 min dostop do compa? če boš imel dostop do compa ko štarta s9, ga ne zamudit, bom spremljal tvoj pohod v hram slave (pa navedi vse svoje račune, na s4 si jih imel vsaj 5; tudi vso žlahto, kajti sam to štejem kot da so računi tvoji)

ps: ne se primerjat z mungom, ker se tvoje znanje igre vojne plemen ne more niti v sanjah primerjat z njegovim (če se sploh lahko s katerim primerjaš), dato da ne žali igralcev, ki so dokazali, da poznajo tribalwars, medtem ko si ti na s1 pokazal, da si ravno za v peskovnik. Težko najdeš bolj poštenega igralca od munga, to jamčim osebno, medtem ko si ti dokazano prevarant in lopov, ki uničiješ račune, saj si bil pravnomočno obtožen na s4, ko si uničil račun s petimi vasmi na začetku, pa si dobro vedel čigav je račun!).

v hram slave si prišel na drugi galaksiji, na s1 nisi niti trznil, pa te že ni bilo več; zakaj te ni na s8? moji prijatelji so te pogrešal, ko je padla zaščita
Lulek prijavi se na9, da te se enkrat pospravim,unico sem le tvoj drugi racun,ki je bil s tvojim internetno povezan,verjetno si mal ženo učil klikat,da ti ne hodi po glavi,da si več na vp ko pa na njej.:D:eek::confused:


Kaj pa se tice žlahte pa vsi vedo da je moj oče nino2 brat hijena in pico234 in nikdar nismo bili internetno povezani,moj račun je bil večkrat pod drobnogledom in je bil vedno čist kot solza.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero, ne omenjaj družinskih članov, posebej ne na tak primitiven način, kot si ga uporabil sedaj. Bi bilo tebi všeč, če bi kdo tvoje družinske člane vpletal v VP na podoben način, kot si ga uporabil ti?

Družina je nad to igro, in če dobiš vprašanje, ne popravljaj svoj komentar, ampak pošteno odgovori na njega pod mojim komentarjem.
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Nimam kaj skrivat jaz nisem prevarant ko ninja,ki ti je na svetu1 ukradel racun in ga podlo noblal,kako podlo je on osvojil svet mi gre na bruhanje.Bil je zaveznik s TMP plemenom,ki je bil v vojni z JB PLEMENOM in za hrbtom tega zaveznistava posiljal def.JB plemenu ON pa je noblal pod groznjami svoje neaktivne člane,ki so mu za nasmesek se dali geslo.NINJA je le en bogi revcek,ki rabi pol sveta,da ga ščiti,da se lahk iziživlja nad nemočnimi.
 

DeletedUser

Guest
Calimero, calimero...

Kdaj se bos naucil igrat vp ti ? :)

Vsi so podli, samo ti si cist... Ne se zajebavat, pa ja ves kaj si delal na si4, mene bi sram blo.

Na si9, pa nebos docakal, niti prvega nobla, ker te bom radiral z kati... :)

Bomo vidli, kak si mocen brez Gala, ki je resnicno dober :)


Kot si ti vcasih pravo, ti povem le to:

Vidi i se cudi sta ti Grega nudi :)



Lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
Nimam kaj skrivat jaz nisem prevarant ko ninja,ki ti je na svetu1 ukradel racun in ga podlo noblal,kako podlo je on osvojil svet mi gre na bruhanje.Bil je zaveznik s TMP plemenom,ki je bil v vojni z JB PLEMENOM in za hrbtom tega zaveznistava posiljal def.JB plemenu ON pa je noblal pod groznjami svoje neaktivne člane,ki so mu za nasmesek se dali geslo.NINJA je le en bogi revcek,ki rabi pol sveta,da ga ščiti,da se lahk iziživlja nad nemočnimi.


Če pljuvaš po igralcih, boš prej ali slej dobil z vetrom pljunek nazaj - največkrat dvojnega, ali celo cel slap. Ne vem, zakaj je v modi blatenje in prepucavanje, kdo ma daljšega. O ninji znaš ti v sekundi spremenit mišljenje - enkrat ga hvališ, drugič stresaš govno po njemu. Odloči se že, kaj je zate on - in potem ostani pri tem mišljenju.
S1 je že zdavnaj zaključena zgodba in kaj vse se je tam dogajalo, naj nekdo napiše tam, kjer je za to namenjen prostor - v hramu slavnih. Tudi mene zanima - in to od začetka do konca. Dejte se razpisat, posebej tisti, ki ste tam sodelovali od vsega začetka.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Calimero, calimero...

Kdaj se bos naucil igrat vp ti ?

Vsi so podli, samo ti si cist... Ne se zajebavat, pa ja ves kaj si delal na si4, mene bi sram blo.

Na si9, pa nebos docakal, niti prvega nobla, ker te bom radiral z kati...

Bomo vidli, kak si mocen brez Gala, ki je resnicno dober


Kot si ti vcasih pravo, ti povem le to:

Vidi i se cudi sta ti Grega nudi



Zakon fizike dragi grega je, če te tišči po domače rečeno srat moraš prvo pritisnit, sele potem se vserješ.GAL je ok in slej koprej bo spoznal s kakimi je v plemenu,ki bo v dveh mesecih razpadlo in slo v pozabo:D:sekira:
 

Red rose

Member
Reaction score
0
Včasih je bilo tale forum prav prijetno prebirat,sedaj pa v katerokoli temo pogledam se ne dogaja druga,kot pričkanje ter omenjanje svetov,ki so že zdavnaj minili....
En bolj kot drug ste nabiti z egotom,kaj resnično mislite da je tale forum namenjen samo vašim traparijam?
Dorečite svoje se dogovorite za lego na novem svetu in tam dokažite gdo je boljši.
Žal ne samo,da sem končala na SLO serverjih z igro,očitno bom prenehala prebirati tudi naše forume.Namesto da bi nam tale igra bila v veselje,užitek ter nova poznanstva je prerasla v pljuvanje po sočloveku.Žalostno,da naš narod premore takšne ljudi.
Lp
 
Status
Not open for further replies.
Top