Premade pleme za s7 (learning camp)

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
pozdravljeni

po parih sporočilih, ki so priletela v moj nabiralnik in imela enako vprašanje: "ali bom naredil pleme". seveda mi ni bilo jasno od kod njim ta ideja, ampak mi je dala nasledno odločitev za s7.
Naredil bom prvo in po vsej verjetnosti zadnjo pleme, ki bo učilo neizkušene igralce oziroma "njabe".

Osnovni podatki:

Ime: Still Unknown
Tag: ???
člani: 40
stran: Severovzhod

Ime in stran plemena se bo določila 1 teden pred začetkom sveta.
Član lahko postane vsak igralec, ki izpolnjuje spodnje zahteve. Bilo bo najmanj 15 igralcev, ki znajo igrati tako, da vas ne rabi biti strah, da bodo sami njabi ;)

Kako se pridružiti in kaj zahtevamo?

- Kot glavno potrebujete skype, če ga nimate si ga downloadajte. Na skypu me dodate (skype name: blazznagg)
- Imeti morate voljo do igre in ne končati že na začetku
- Upoštevati morate nadrejene oziroma "učitelje" in ne izvajati svoje igre

Ves začeten sprejem se izvaja na skypu, prijaviti se morate vsaj 1 teden pred začetkom servera, da se spoznamo.

Lp Klemen

p.s. novosti bodo editirane
p.s.s. brez spamanja in nezaželjenih komentarjev prosim
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Še kar vztrajaš a? ;)

Dobro, da vem koga bo treba nooblati.
 

DeletedUser

Guest
Zame pravijo, da sem realist :D. Drugače pa kaj naj ti rečem.. Lahko ti zaželim veliko sreče, jo boš potreboval ;).
 

strawberry death

New Member
Reaction score
0
Matjaž ne igram več tako da je odgovor ne ;) :D

Drugače pa srečno, in ne izgubljat preveč živcev ko boš to delal :p
 

DeletedUser

Guest
UpDate: 6.7.

stran določena in dodan opis k članom
 

ninja

Member
Reaction score
0
Se bom prijavil, če bo jasno, pod kakšnimi pogoji se bo svet lahko zaključil. Če bodo cerkve, me ne bo. Če bo možno prepoloviti čas gradnje, me ne bo. Tudi če mi premium podarijo.
 

DeletedUser

Guest
Cerkve me ravno ne motijo, me pa prepolavljanje časa :/. Ampak žal je to kapitalizem :)
 

janci89

Member
Reaction score
0
jap več denarja maš prej se lah razviješ....kar se meni osebno zdi ne fer do ostalih
 

DeletedUser

Guest
Hehe, saj bodo padli, brez skrbi. Kl3mzy je preveč optimističen :p

P.s: prepolavljanje je res malo glupo...

oprosti ampak namen učnega plemena je da se nauči tiste, ki neznajo torej noobe. A je potem res važno če pade pleme ali ne? Ali hočeš rečt da se boš zdaj na to pleme spravil, ker veš da bo samo nekaj izkušenih igralcev not, ostalo pa noobi in veš da drugače neboš nikam prišel?
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
tisti ki se sprevi na pleme ki uči noobe kako se igra ni prav nič boljši od njih...
 

DeletedUser

Guest
Kaj zdaj naj pa noben ne napada noobov?

tega ni rekel nihče, ampak mislim da če bi mel kaj logike bi lahko vedel da se takih plemen ne napada na začetku, razen če seveda te je strah da te bo enden od teh noobov potem znoblal?
 

DeletedUser

Guest
kaj naj rečem vi kar pridite, žal me skrbi samo za vaše naselje potem. Kot kaže bo samo par učencev, seveda člane sprejemamo do omejitve 40 članov.
 

DeletedUser

Guest
tega ni rekel nihče, ampak mislim da če bi mel kaj logike bi lahko vedel da se takih plemen ne napada na začetku, razen če seveda te je strah da te bo enden od teh noobov potem znoblal?

Ce bi imel kaj logike in bi me poznal bi vedu da se tu skriva poanta.

Dejstvo je da brezveze bi se zadrzevali kdorkoli. Ce so pleme in bodo skupej potegnil bodo obstal. Ce jih ne bo noben napadal bodo popokal ko baloncki v kasnejsih fazah igre.
 

DeletedUser

Guest
Ce bi imel kaj logike in bi me poznal bi vedu da se tu skriva poanta.

Dejstvo je da brezveze bi se zadrzevali kdorkoli. Ce so pleme in bodo skupej potegnil bodo obstal. Ce jih ne bo noben napadal bodo popokal ko baloncki v kasnejsih fazah igre.

zgleda da se imaš še veliko za naučit glede delovanja plemen.
 

DeletedUser

Guest
zgleda da se imaš še veliko za naučit glede delovanja plemen.

Ubijalec, ti se ne bos nikoli spremenil a? Nikoli ne bos pokapiral da si tezek in da vedno tezis na forumih. 3 leta nazaj sem se te ze navelical in tudi zdaj ne mislim podlegati tvojim provokacijam.

Kar nekje u brezveze isces brezvezne konflikte ki vodijo v offtopic pa se smiselni niso ravno najbolj.

Zdej verjetno sledi tvoje bahanje s tem kdo si in kaj si dosegel in kdo sem jaz da ti ven butam take.
Pa ti niti ne mislim odgovoriti ker sem vedno pripravljen le na pogovore na nivoju razuma.

Drugace pa moj point tu je bil: Ce bi mi bil nekdo pri njih v napoto ali bi se z njim okoristil bi ga ufarmal ali ponoblal.

Tako pac ta igra gre. Tako pac jaz igram.
 
Status
Not open for further replies.
Top