Premade za začetnike. Učiteljice in noobi dobrodošli.

DeletedUser

Guest
contrapo2.png

Pozdravljeni. Ker vidim, da je na slovenski sceni veliko ''talentov'', ki potrebujejo izkušnje in nasvete, sem se odločil narediti premade za začetnike. Premade bo ustanovljen na prihajajočem svetu 5. V njem se bodo igralci učili skrivnosti igre TW. Svoje male vojačke bom zbral, nato pa se poiskusil kot učitelj. Ker bo to velik objekt, odvisno od velikosti plemena (v totalni mass recruit ne bomo šli, ustanovili bomo akademijo, da bodo videli kako akademiji sodelujejo etc.) potrebujem pa še kakšnega učitelja/učiteljico, ki se je pripravljen/pripravljena sprostiti, pri urjenju začetnikov.

Name: Contra

Tag: Contra

CoA:
contra.png


Pleme ne bo imelo velikih ambicij. Za takšne vrste premade sem se odločil, da tudi začetnikom približam pomen premada in sodeloavnja v plemenu. Vsi noobčki dobrodošli. Kmalu bom objavil listo članov.

LP, The Scientist (brez spama prosim)

crazsig4.png
 

DeletedUser

Guest
Hmmm...
Glede sveta 5 mislim, da ga še dolgo nebo, vendar mogoče se še pridružim, kot noobish member in se učil od učiteljev!
Ideja je odlična, saj je edinstvena kakor sem zasledil, bi veliko igralcev rabilo pomoč! :D
Podpiram, dejstvo ali predlog, ni važno, če se bo ideja uresničila bo to dobro za slovenijo oz. slovenske igralce...
Ime plemena je na standartu, tag enako...
Ne morem ti zagotovit, veliko št. udeležencev, čeprav bi jih to moralo zanimat!
Učitelja bo bolj težko najti, čeprav jih je veliko, ki bi temu ustrezalo...
No, ne bom kej preveč komentiral, ker sem že veliko!
Čestitke!
 

DeletedUser

Guest
dobra zamisel...

hja ce bo to res zazivelo, se javljam za ucitelja... moje izkusnje... vojne plemen ne igram "nevem" kako dolgo... vendar se hitro ucim...
v plemenu sem dal ze dobesedno vse funkcije skozi...
zacel sem kot moderator foruma... nadaljeval kot "vodja tajnih operacij", potem sem bil diplomat in na koncu so-vodja... in bili smo 4 najvecje pleme na si2... torej razumes situacijo...

tudi iz igre sem odnesel kr nekaj izkusenj, tako da...
ce potrebujes pomoc, povej...
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Ja, dobra ideja ki jo tudi podpiram.

Bom poskusil najti kakšnega učitelja. Se pravi človeka z izkušnjami, voljo, in časom.

Lep pozdrav, Urooš

--------------------------------------------
SVET 5 = Mislim, da še ga dolgo nebo.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Zelo dobro napisano!
Mislim da je res veliko takih "talentov" med nami,ki se morajo še nekaj naučiti,pa jim je igranje Vojne Plemen v veselje :)
No,ko pride s5,se mogoče če bom imel čas javim kot "učitelj" in ti pomagal voditi pleme :)
Seveda se bova še prej kaj slišala na skypu,če ga imaš ;)
LP
 

DeletedUser

Guest
Huh, koliko učiteljev. Učitelji, kje so pa učenci. Najprej je treba teve sorte ljudi najdet. Kdor si želi sodelovati, kot učitelj naj mi pošlje ZS in se bova tam menla naprej. Me pa veseli, da je lep odziv, če bo šlo tako naprej, se bo morda pa uresničilo. ;)
 

DeletedUser

Guest
Sem jaz učenec!
Tak, da glede učiteljev bolje, da to zrihtate preko ZS, potem pa pač tukaj objavite! :D
 

DeletedUser

Guest
Bomo, bomo. Ko se bodo učitelji javili bomo obvestili učence... Najbolj bi potreboval rekrutorja, hmm... narobe povedano. Človeka, ki bi propagiral pleme in razpošiljal vabila potencialnim učencem. Nekakšnega skvta- :cool:
 

DeletedUser

Guest
Huh, koliko učiteljev. Učitelji, kje so pa učenci. Najprej je treba teve sorte ljudi najdet. Kdor si želi sodelovati, kot učitelj naj mi pošlje ZS in se bova tam menla naprej. Me pa veseli, da je lep odziv, če bo šlo tako naprej, se bo morda pa uresničilo. ;)

učence boš moral kar sam skupaj poiskat, ko se bo svet odprl. Na forumu se ti jih nebo veliko javilo. Glede učiteljev pa tudi, je bolje če tiste ki nekaj veljajo po svetovih poiščeš in jih kontaktiraš glede tega. Čeprav večina teh verjetno nebo pripravljena sodelovat, ker imajo sami zadost dela že.
 

DeletedUser

Guest
Učencev ne iščem po forumu to je jasno. Drugače pa vem kako se hitro najde učence, ki ne vejo kaj pomeni poiskat KAKOVOSTNO pleme.
Pomembno je, da se prijaviš takoj po odprtju serverja in hopla. Garantirano imaš prvi dan minimalno 40 članov na točno določenem kontinentu.

Kaj čmo, tako pač dela mass recruit- :(
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Jaz se ti lahko dam na listo recruitarjev, ampak trenutno težko rečem če bom mel čas ob začetku sveta 5 kar je lahko še dolgo.

Tako, da če nebo druge možnosti lahko priskočim na pomoč.
 

DeletedUser

Guest
Lepo, torej interes ostaja. Dobili smo novega učitelja. Ime pa zaenkrat ostaja skrivnost. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Zelo dobro napisano!
Mislim da je res veliko takih "talentov" med nami,ki se morajo še nekaj naučiti,pa jim je igranje Vojne Plemen v veselje :)
No,ko pride s5,se mogoče če bom imel čas javim kot "učitelj" in ti pomagal voditi pleme :)
Seveda se bova še prej kaj slišala na skypu,če ga imaš ;)
LP

hvala bogu, da si dal "učitelj" v narekovaje, ker bi brez tega še zgledalo da resno misliš... ;)
 

DeletedUser

Guest
Sposodil sem si njihov CoA in sliko, drugače pa z njimi nimamo nič. ;)
 
Top