Premade za začetnike. Učiteljice in noobi dobrodošli.

DeletedUser

Guest
Pa ime si tudi ukradel. Dvomim, da Crimsoni kej ve glede dovoljenja za karkol :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Dvomim da Crimsona kaj briga za tole :rolleyes:

misliš? Nevem če bi tebi bilo vseeno, če bi nekdo kopiral nekaj, za kaj si ti ure dela vložil brez da bi te vprašal. Temu, kaj ti delaš se reče plagiatorstvo.
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Kopiranja se dogajajo na vsakem serverju. Vedno vidiš nekoga ki kopira ime in/ali grb nekega dominantnega plemena na drugem svetu. Tako pač je.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Sej je vseeno kakšen ime ima, važen je namen in ideja da se je sploh prvi spomnil za takšno pleme, ki pomaga noobom zato lahko noobi rečemo samo hvala in nič drugega :)
 

DeletedUser

Guest
Sej je vseeno kakšen ime ima, važen je namen in ideja da se je sploh prvi spomnil za takšno pleme, ki pomaga noobom zato lahko noobi rečemo samo hvala in nič drugega :)

ni prvi, na .net je bilo že veliko takih plemen.
 

DeletedUser

Guest
govorim na slo serverjih

ok na slo serverju. Sam to da si nemore niti orignialnega imena pa coa zmislit, pokaže že veliko. Kolko truda je pripravljen vložit v pleme.
 

DeletedUser

Guest
Ubijalec, tega nima smisla komentirat, glej, če se je odločil se je pač tako odločil in kaj, slabo ziher ne more biti?
Naredil bo nekaj dobrega za slovenijo in njene igralce...
Čeprav je res "ukradel" sliko in ime pa še kaj, njegovo bodoče dejanje bo oprostilo njegova dosedanja nemoralna dejanja...
Jaz, ga še vseeno podpiram, čeprav mislim, da niti 1% ne bom imel veze s tem...
Pač teorija je smiselna in koristna a v praksi se bo pokazalo! :D
 

DeletedUser

Guest
Pač teorija je smiselna in koristna a v praksi se bo pokazalo! :D

Glede prakse je prvo kot prvo že, da nebo dobil sposobnih učiteljev(90%) ker ni pokazal še nič znanja. Skupaj z ukradenim COA in imenom sta to že 2stvari, zaradi katerih se 90% igralcev nebo odzvali njegovemu povabilu. 3tja stvar je njegovo sporočilo za rekrutiranje, ki ga samo copy paste in pošilja od osebe do osebe, spet pokazatelj da ni pripravljen vložit veliko truda v pleme. Za učenje noobov moraš bit pripravljen vložit veliko truda in časa(enako vellja za vodenje plemena), kar pa je on pokazal da ni pripravljen. Če mu uspe hvala bogu, samo tako kot je zdaj pač kaže čisto drugače.
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam!
In dosegel sem kar drugim ni uspelo! :D
Pa pravijo, da Ubijalčeve besede niso koristne?...
Mislim...
I hope it'll work!
 

DeletedUser

Guest
Premade za začetnike pa je ustanovil drugače šele po tem, ko je hotel narediti "pro style" pleme, samo očitno ni dobil zadostno število članov.
Dokaz:
[SPOIL]
Pozdravljen!

V tem sporočilu je nekakšna ponudba. Prosim te, da si vzameš nekaj minut časa in prebereš to sporočilo do konca. No, bom kar začel.

Ne poznaš me, kljub temu, da jast zelo dobro poznam tebe. Sem izkušen tw igralec. Zadnje čase sem se gibljal izključno na angleških svetovih ampak sem prejšni teden na vseh zaključil. Kljub temu, da nisem igral na slovenskih svetovih sem jim vseeno sledil, zato kar predcej poznam slovensko sceno.

Odločil sem se, da se bom resno podal na enega izmed svetv, ki se bodo pojavili v prihodnjosti. Odločil sem se, da naredim premade za pomlad/poletje 2011. Ker pa nimam ravno velikih izkušenj z vodenjem plemena, pa tudi časa, se bom odločil koga naj postavim za vodjo premada.

Verjetno mi ne zaupaš, saj me ne poznaš. hehe, zato pa obstaja dobri novo stari skype. in v primeru, da se želiš z mano bolj podrobno pogovoriti po skypu, te lahko komot dodam, ti mi samo povej.

Rad bi ti pocedal še nekaj več o premadu. Limit članov, bi bil okoli 20. Več je vsekakor preveč. Seveda, bi potem ko se svet razvije videli kako in zakaj. Nastavitve sveta naj ne bi uplivale na premade, saj se mi zdi, da se dobri igralce znajo prilagajati vsaki situaciji in vsakim nastavitvam.

Potrebujem predvsem igralce, ki ne bodo igrali za joke. npr. do 3 vasi, dokler je prisoten tisti začetni adrealin in nato opustili, saj se mislim, na ta svet predati z vsemi silami! Prav tako, bom potreboval duala, saj sam ne morem zapomniti celega dneva. Moj urnik bo nekje od zjutraj do zvečer, nato pa bi od nekje 8.00 pa do poznih jutranjih ur potreboval nekoga. Če si zainteresiran, bi lahko začela z zbiranjem članov.

Verjetno sem ti že pocedal, da nimam poplnoma nič članov, ampak nekje je treba začeti in mislim, da si ti tisti, ki bo dvignil pobudo. Verjetno sem še kaj pozabil, saj nevem kaj vse sem napisal... če te kaj zanima mi povej.

Prosil, bi za odgovor in tvoje mnenje. Hvala za branje.
[/SPOIL]
Tole je dobil pomojem skor vsak član top 5 plemen vsaj na si1(ajde, morda "sam" top 3), tk da...
Pa dvomim, da bi pleme z limit 20 članov ter resnim igranjem bilo namenjeno tudi učenju t.i. noobov. Presodite pač sami
 

DeletedUser

Guest
To samo pokaže, da učitelj nima volje do držanja plana ter reševanja problemov, ko se pojavijo. Pomankanje volje pa bi kamlu znal biti problem. In to velik...
Plus še nick si je "izposodil"(beri ukradel)
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Hja no,lahko bi bil malo bolj izviren ,če ne pa Flani,ideja je dobra,ker na .si je dosti takih ki potrebuje pomoč :D
 

DeletedUser

Guest
Hja no,lahko bi bil malo bolj izviren ,če ne pa Flani,ideja je dobra,ker na .si je dosti takih ki potrebuje pomoč :D

vsi smo jo nekdaj, pa smo morali priti z svojimi močmi skozi. Ni bilo nikogar, ki bi nam rekel, tako pa tako moraš delat, si se moral sam naučit.
 

Chopper

Member
Reaction score
0
Oprostite, ampak če želiš izvesti šolo za začetnike to ni majhen projekt oz. bo nekaterim veliko pomenil. Ampak če nimaš toliko časa, da ne narediš svoje slike, si izmisliš svojega imena je pa tut kriza.

Lep pozdrav, Uroš
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Je nekateri verjetno nimajo na računalniku kakšnih dobrih programov za delat slike,s tem pa kopirajo dobro sliko,zdraven pa še ime..
Če ne uroš ti svetujem od odpreš trgovino z slikami z PSja pa jih prodajaš 50pp ena :D
Na sej se hecam,ampak tako je..
 
Top