Odgovorjeno Problem!!!!!!

DeletedUser

Guest
Glejte jaz imam en zelo velik problem.
najprej prižgem google in vtipkam vojna plemen
potem kliknem vojna plemen-srednjeveška brskalniška igra...
nato spet kliknem na uporabniško ime in vtipkam Patriki
nato še geslo in se prijavim v ta svet
potem mi pa z velikimi rdečimi črkami napiše da prijava ni bila uspešna ker je ta svet...

ZANIMA ME V ČEM JE PROBLEM IN ALI SE TO DOGAJA TUDI DRUGIM!!!!!!:(:confused::eek:
 
Last edited by a moderator:

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Lahko napišeš svet v katerega se ne moreš prijaviti in prepišeš točno opozorilo. Trenutno imam premalo informacij, da bi ugotovil v čem je težava.

Lep pozdrav,
Grobi
forum administrator
 

DeletedUser

Guest
no tkole je
prijaviti sem se hotel na svet 2
najprej mi je pokazalo da trenutno izbrani svet ni na voljo
potem je po nekaj časa pokazalo vasi potem pa šez nekaj časa spet!!!
 

DeletedUser

Guest
ja za nekaj časa sem lahko igral vojno plemen(zauzemau,napadal,branil,gledal,nadgrajevau...)
potem pa mi je spet zaštekalo in in se je pokazalo tam ko se prijaviš da svet trenutno ni na voljo
 

DeletedUser

Guest
tudi jaz sem imel neke težave z prijavo na si2 ampak sem mislil, da je težava v moji povezavi...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hmmm, kr zoprn, napadi tečejo (vsaj TW stats tko pravi), blokirat pa ne morm.... ne dela nekaj grafika, pa ni sploh povezave, pa spet grafika....
 

DeletedUser

Guest
meni pa še vedno ne dela
kaj pa uporabljaš
mozzila
google chrome
internet explorer...
 

DeletedUser

Guest
mozzilo, zdej čist blokira. ostalo pa dela kar se tiče neta.
 

DeletedUser

Guest
Bravo, zrihtan ! ;)

prehit veselil... spet ne dela :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lahko bi vsaj ga čisto zaprli če že ne dela, men je v šoli šlo gor ker je močen net in bi lahko poslal kakšen train pa bi dobil free vasico...
 

DeletedUser

Guest
meni se zdaj še na googlu noče pokazati vojna plemen tako da sem za zdaj samo na forumu
 

DeletedUser

Guest
tudi meni so se težave začele ponavljati. v igro sploh ne pridem na forum pa komaj. celotna vp stran ne dela. na forum sem prišel tako, da sem v google napisal svoje ime, našel svoj profil in se potem prijavil...
 

DeletedUser

Guest
no za nekaj minut sem se lahko prijaviu tako da sem samo sporočila prebrau pa malo sem se začudiu ker se mi zdi v igri nekaj novega
kot da bi imeu premijum
 

DeletedUser

Guest
ja saj je motorka napisal da dobimo free premium za 2 dni...pa kaj nam to koneckoncev nuca če je server nedosegljiv...:D poleg tega imam še 1500pik tako da tista 2 dni nista kej preveč:D
 

DeletedUser

Guest
Kako ti je ime u igri ti lahko kaj pomagam
no meni sedaj igra dela
 
Top