Odgovorjeno Problem!!!!!!

DeletedUser

Guest
ne duha, ne sluha o podaljšanju premiuma za 2 dni ... al to dobimo naknadno?
 

DeletedUser

Guest
nevem za koliko dni je to ampak meni kaže da je premium
poskusi si določiti kakšen grb ali pa nevem kar koli
 

DeletedUser

Guest
no jaz nevem kaj naj bi bilo to


Obisk

Tvoje čete so obiskale kaosneos (477|294) K24

Due to Server problems, your attack has bounced.

pa saj ni nikakršno premirje
 

DeletedUser

Guest
ne duha, ne sluha o podaljšanju premiuma za 2 dni ... al to dobimo naknadno?

? ve kdo kaj več? ... oz. tisti ki ga že imamo ga sploh ne dobimo al kak?!?

sprašujem spet ... jovo na novo, ker se je Patriki očitno odločil da bo zaspamal celotno stran

PATRIKI - prosim nehaj odgovarjat na vprašanja na katere ne poznaš odgovora!

btw ... Patriki ... ODG. na tvoj post -> http://forum.vojnaplemen.si/showpost.php?p=34097&postcount=2
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lepo vas prosim nehajte že spraševat o problemih serverja in o premiumu ko je vse bilo že več kot 1X razloženo. Brezplačen premium dobi vsak, tudi tisti, ki že ima premium. Tisti kateri ima premium že, bo opazil da, ko bo motorka uredil to(nevem če je že ali ne, sem pa prepričan da bo) bo njegov premium veljal dva dni več kot pa je prej. Dozdaj še nikoli nihče ni ostal brez premiuma, če mu je bil obljubljen in tudi zdaj nebo.
 

DeletedUser

Guest
super stari ... hvala! ;)

...namreč nisem poznal te strani ...
 

DeletedUser

Guest
zdejle zgledsa deluje, super !
mal pa sprašujem, kaj bo z vmes "prisvojenimi" Vasicami ki jih nismo mogl brant med napadi ?
in zakaj imam 1/3 manj vojske v 1 Vasi na s5 (brez poročila o kaki akciji v njih škodo = smrt v napadu ali obrambi)
hvala za vsakršen odgovor ;)
če smo vsi na istem je pa to pač tko :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Za vso škodo pišite in game podpori. Na forumu ne bomo mogli reševati zadev.
me veseli , da VP ponovno deluje normalno.
 

monster2

New Member
Reaction score
0
problem!!!!

jaz imam velk problem!!!!!!!!

na svetu 4 so me zaradi kršenja pravila1 blokirali.torej jaz sem igral monster2 in monster10 in sem ju menjaval na svetu 4 in mi je naenkrat zablokiralo.vprašal bi kako dolgo traja ta kaze ali če bom sploh lahko kdaj igral na svetu4 s monster2 ali monster10 in bom imel enao vse kot prej???????to me zanima


lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
jaz imam velk problem!!!!!!!!

na svetu 4 so me zaradi kršenja pravila1 blokirali.torej jaz sem igral monster2 in monster10 in sem ju menjaval na svetu 4 in mi je naenkrat zablokiralo.vprašal bi kako dolgo traja ta kaze ali če bom sploh lahko kdaj igral na svetu4 s monster2 ali monster10 in bom imel enao vse kot prej???????to me zanima


lp

Mislim, da si sam dovolj nazorno povedal svojo kršitev. Igranje večih računov je prepovedano. Zato si tudi dobil kazen.
Glede trajanja kazni, ne vem, in se podobne stvari tudi ne rešujejo na forumu. Za odgovor na to vprašanje moraš pisati podpori.
Glede vprašanja, če boš dobil račun nazaj, hm, moje osebno mnenje je, da neglede četudi te "pomilostijo" obeh računov ne boš dobil nazaj, mogoče enega. Pa še to težko verjamem.
 

DeletedUser

Guest
jaz imam velk problem!!!!!!!!

na svetu 4 so me zaradi kršenja pravila1 blokirali.torej jaz sem igral monster2 in monster10 in sem ju menjaval na svetu 4 in mi je naenkrat zablokiralo.vprašal bi kako dolgo traja ta kaze ali če bom sploh lahko kdaj igral na svetu4 s monster2 ali monster10 in bom imel enao vse kot prej???????to me zanima


lp

Ker si igral več računov so te blokirali.
(§1) En račun na igralca

Vsak igralec ima lahko le en račun na igralni svet. To ne vključuje čuvanih računov. Izdajanje svojega gesla komurkoli je prepovedano. Legalne načine, kako prevzeti račun na istem svetu lahko najdete tukaj.
) To sem skopiral iz pravil in naslednjič jih preberi ;)

Drugače pa mislim, da neboš dobil nobenega računa nazaj.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Kaj ko bi ti prebral pravila preden kaj takega ven blekneš?
§15) Soigranje


Dovoljeno je So-igranje do treh igralcev naenkrat. To se izvede tako, da se soigralci na en račun prijavijo z istim geslom.


Drugače maš pa pravila tu:KLIK
 

Negro123

Banned
Reaction score
0
Off...
Si3 - -- Upokojen
Si5 - FVA
Si6 - Legion
KLIK-si6-->Klikni in se registriraj in si pod mojo zaščito ko dosežeš 500 točk
Kak ti nej pove, da je doseghu 500 točk?
 

DeletedUser

Guest
Ko doseže 500 točk to jaz vidim in je pod mojo zaščito:rolleyes:
 

Flako

Member
Reaction score
0
Držita se teme.
Oz. je tema zaključena, zato več ni potrebe po komentiranju.
 

DeletedUser

Guest
zakaj pa poj men vse normalno dela?

a je zdej že zrihtan, ker sem se samo poskusno prjavu na svet2 in dela
 
Top