S-E

monsterrking

Member
Reaction score
0
preklicujem glede apple in TMP-ja.
S tem sem hotel samo dokazat (malo sem pretiraval) da nismo samo mi bili kao fake.
 

DeletedUser

Guest
Vsak svet je knjiga zase
Zakaj bi morali brati vedno iste knjige, če jih lahko drugače napišemo?
 

ninja

Member
Reaction score
0
niste resni...ubijalec, kdo te pa žali, on samo ugotavlja dejstva, kot jih razume on...to ni žalitev, to je nepoznavanje dejanskega stanja

drugače pa: a bomo kakšno bolj resno in pravo temo odprli ali se bomo samo prepirali za prazen nič? Saj nismo v parlamentu, tam imajo čas, mi ga nimamo, pa še plačajo jim kar dobro, nam pa za pisanje po forumih ne plača nihče (vsaj meni ne).
 

DeletedUser

Guest
@ninja to kar je aljaz9999 napisal je žaljenje osebnosti, kolko jaz vem.
 

ninja

Member
Reaction score
0
glede zadnjih komentarjev glede fejk plemen: prosim, da ne upoštevate prebranih neumnosti, ki jih pišejo nekateri...vsi vemo, da je TMP elita, da ni fejk, VILIN niso fejk, ostalih ne poznam

ne razumem, zakaj bi moral sedaj nekoga skavtat, če po pikah VEM, katere stavbe ima in koliko ima lahko max vojske....tudi struktura vojske ni problem, ker nihče ne dela samo defensa...kako se to ve pa resni tako vemo, so mala odstopanja, a ne velika...

odprimo resno temo in se pogovorimo kaj konkretnega iz igre, ne pa kdo bo in kako bo poslal train, če pa večina še katapultov nima razvitih :)

Vem, da ste nekateri živčni in si množično dopisujete, kako naj vsi napadajo igralca ninja, mi nekateri poskušajo vdreti v račun tuki kot na gmail.com itd. Vse to nima pomena, naredite vojsko in mi jo pošljite. Uničite me. Ni problema. Tukaj ne igram tako resno, kot na s1. Tam pa nekateri vedo, da ne moremo biti uničeni, ker smo pleme, ki igra kot eden, ni osebnih interesov in si pomagamo, če je le potreba. Ni demokracije, ni pa maltretiranja. Ni hinavščine in nevoščljivosti. Smo KOH. Škoda, da ni časa, da bi ga ustanovili tudi tukaj. Potem bi bila zgodba drugačna, če bi na začetku začeli vsi skupaj in kolegi in TMP ali še kdo. Vendar glede na situacijo še ni prepozno :)

Ne razumem, kako so nekateri tako žaljivi do ostalih in ne dovolijo, da bi kdo kaj resnega komentiral. Dejmo se dogovorit, ustanovimo zvezo plemen in napovejmo vojno ostalim plemenom. To bi bil lahko dober hec: tri štiri plemena proti vsem ostalim. Ali kaj podobnega.
 

DeletedUser

Guest
Dejmo se dogovorit, ustanovimo zvezo plemen in napovejmo vojno ostalim plemenom. To bi bil lahko dober hec: tri štiri plemena proti vsem ostalim. Ali kaj podobnega.

Jaz sem takoj za to. :D. Proti kakim 3-4 plemenom (izkušenim), drugi ne bi meli šans. To je vsa umetnost :)
 

ninja

Member
Reaction score
0
Saj zato pa obstaja tudi PSIHOLOŠKI NAČIN UNIČEVANJA, če še nisi slišal za to. V zadnjih 2 dneh sem ugotovil, da sem v tem odličen XD PROVOKACIJA LJUDJE JE NAJBOLJŠE OROŽJE :D

tukaj imaš prav, samo pri meni nima učinka, sem imel tukaj pred časom po 15 napadov naekrat, pa ni delovalo...sem navajen od 300-500 pravih napadov prežvečt

samo s komentarji na to temo si dokazal, da si inteligenten, samo ta dar uporabljaš v napačni smeri, ampak, to je tvoj problem, ne naš

Uživaj, in ko te skavtnemo, ne bodo samo skavti zraven.:cool:
 

DeletedUser

Guest
samo s komentarji na to temo si dokazal, da si inteligenten, samo ta dar uporabljaš v napačni smeri, ampak, to je tvoj problem, ne naš

Saj sem rekel, da sem to ugotovil v zadnjih dveh dneh. Nikjer pa ne piše, da psihološko uničevanje uporabljam v RL ;)
 

DeletedUser

Guest
tukaj imaš prav, samo pri meni nima učinka, sem imel tukaj pred časom po 15 napadov naekrat, pa ni delovalo...sem navajen od 300-500 pravih napadov prežvečt


Uživaj, in ko te skavtnemo, ne bodo samo skavti zraven.:cool:

Saj vemo, da si odličen igralec, verjetno najboljši poleg rfarica na SLO svetovih

ps: Tega, da me boš ti skavtal pa se že bojim, saj si kar blizu mene in vem, da poleg tebe ne bom dolgo prežive. Ostale slovenske smetane v FnB pa me ni strah. Edini strah in trepet v smetani si TI!
 
Top