S-E

DeletedUser

Guest
Mene samo zanima ali je S-E na svetu 3 fake al pravi S-E?
Ker se mi čudno zdi zaradi njihovih članov :S
Nimam nič proti samo rab bi zvedu :p
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pleme je bilo verjetno ustanovljeno iz članov plemena S-E na si2. Igralci, ki smo začeli s plemenom S-E nimamo nobene veze s svetom 3, kjer tudi mi ne bomo igrali.
 

DeletedUser

Guest
Mene samo zanima ali je S-E na svetu 3 fake al pravi S-E?
Ker se mi čudno zdi zaradi njihovih članov :S
Nimam nič proti samo rab bi zvedu :p

pomoje so fake, če gledam nato da majo akademijo.
 

DeletedUser

Guest
Js bi tut reku da so fake ker ma glavno pleme 116 članov podpleme pa 66.
 

DeletedUser

Guest
Pleme S-E na si3 ni v nikakršni povezavi s plemenom S-E na si2. Tako ustanovitelji kot tudi člani na si3 so popolnoma drugi. Vam pa vseeno želim veliko sreče ;)
 

DeletedUser

Guest
Pleme S-E na si3 ni v nikakršni povezavi s plemenom S-E na si2. Tako ustanovitelji kot tudi člani na si3 so popolnoma drugi. Vam pa vseeno želim veliko sreče ;)

skratka, kaj smo si mislili. Pa veliko sreče vam na si2 tud :)
 

DeletedUser

Guest
Pa še neki sm zdle opazu mali so 117 članov pol so pa okl 40 unih taslabših vn vrgl tk da jih majo zdj 75 pa najslabši ma 84 točk.
 

DeletedUser

Guest
Pa še neki sm zdle opazu mali so 117 članov pol so pa okl 40 unih taslabših vn vrgl tk da jih majo zdj 75 pa najslabši ma 84 točk.

lol to pleme zgleda meni že kot fail velik. Gre kdo stave pobirat če bodo še v top20 ko bodo nobli?

BTW: je kaki premade narejen bil za ta svet?
 

DeletedUser

Guest
stavim da ne bodo ker so vsepovsod pa nikjer jih ni veliko :eek:

saj ne, da tvoje pleme čaka kaj drugačna usoda od tega.:rolleyes::D

bomo vidli gospodje ;)

bomo ja, a kakorkoli je še nobeno pleme, ki je bilo prvi teden med TOP20 se ni po začetku noblanja tam obdržalo, razen mogoče kakšen premade(pa še tisto zelo malo število).
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Haha ubijalec samo teb se pa na vsakem postu smejem :p

Drugače pa do zdaj ni nobenega pametnega plemena na s 3. Vsako pleme je nekako narezen. Če gdo zve za kakšno pleme ki je kar solidno :D nej mi pošle Na zs
 
Top