S-V Slovenska Elita Napove Vojno SPQR

Status
Not open for further replies.

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Jap zdajšni nuki so itk 200 mečev 100 sulic 300 sekir 100 Lc pa paladin več enot pošleš manj zgubiš hahahahah xD
sam problem je ker nobena enota od njih ne preživi ane SPQR ;)
 

DeletedUser

Guest
Server se igra že več kot mesec pa imajo nekateri tako majhne vojske da je groza. Igram 3 tedne pa imam večjo vojsko od večine v SPQR. S-E pa kot kaže zelo dobro organizirano pleme s cilji.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
hm... že dolgo nobenega komentarja od SPQR...
je prav brezveze čitat forum... :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Kaj bi lahko nadaljevali debato z malo bolj konstruktivnimi prispevki, ker niti ne zgleda lepo niti ni zanimivo brati! Torej ni potrebe da napišete prispevek s tremi besedami ;). To temo si lahko vzamete za vzgled (mogoče ne ravno prve strani, toda novejši prispevki so pa O.K.).

Lp,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
dej no hero, a nam res ne privoščiš smeha??, dej no napiš da se bomo mal smejal ;):rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
bi moral imet "hero" prav poseben topic, kot nekakšen "stand-up comedy" na forumu... :)
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
:D

Ej mene še nekaj zanimaa

kakoo maste urejeno če kdo odide iz plemena z katerim ste v vojni pol ga pustite pri miru ali zafarmate ???

(Ne nič ne načrtujem):)
 

DeletedUser

Guest
sigurn farmajo vsakogar, ko se jim nastaula :) tak da če bo kdo blis njih šol vn, ga bojo usejen farmal :D my guess :)
za tebe pa vem da te nebi pustil na mir ;)
 

DeletedUser

Guest
hm, sej ti je že Wizz odgovoril...

"hero" ti se pa ne bi izognil farmanju tud če bi bil naš član.... joke :).... ali pač? ;)
 

kurjistrup

Member
Reaction score
0
@Bulcy tisti "joke" je preveč. :) Takega loleka kot je on, ga niti ne bi sprejeli med nas. :)
Če tudi bi nas on vse branu tako kot "brani" celotno svoje pleme... lol

p.s. "hero" We want more, we want more, we want more,...
 
Last edited:

kurjistrup

Member
Reaction score
0
No še nekaj sem se spomnil oziroma so me spomnili, "hero" se mogoče še spomniš ko sva stavla hruškou sok ko sem napisal, da ne boste več med top 3 po 3 tednih? In ti si rekel, da staviš 3 pomarančne soke, da vam bo to uspelo? Še 14 dni časa imamo, da vas spravimo iz 3. mesta in vse bomo naredili, da nam uspe.
 

HEROkiller

Member
Reaction score
0
ne ni š enihče zapustil ;)

jih p aselimo v akademijo da jo malo okrepimo ker mamo ful preveč članov :confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top