samoposodobitvene karte

DeletedUser

Guest
Skratka lep pozdrav... Jaz sem prevzel "skrbnistvo" nad samoposodobitvenimi kartami sveta 5.
Tukaj so:

karte top plemen

topktribes.png



toptribes.png



topnoblers.png



topavgtribes.png



karte top igralcev


topkplayers.png



topplayers.png



fastnoblers.png



topkaplayers.png



Lep pozdrav, Gorazd

p.s. karte se osvežujejo vsak dan ob 11.00.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
za enkrat so se karte malo prazne... itd...
saj se bodo napolnile...

Druzinska plemena mi napisite pod zs... gorazdov hram


p.s. prosim eniga moda da da to temo pod pomembno... hvala - EDIT: ali pa ne... opazam da ni vseposod pod pomembno... hehe

lp, gorazd
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
za enkrat so se karte malo prazne... itd...
saj se bodo napolnile...

Druzinska plemena mi napisite pod zs... gorazdov hram

lp, gorazd

en nasvet, družinskih plemen se ti ne splača do takrat ko plemiči pridejo ven dajat gor, ker jih 99% nebo preživelo.
Za karte, pa lahko pri nekaterih nastaviš manjšo št. točk potrebnih za prikaz.
 

DeletedUser

Guest
hvala za nasvet ubijalec....
za druzinska plemena vem,... samo pac simbolicno sem napisal...

glede manjsih tock... vrjemi da sem ze zelo spustil "kriterij"... ce bi se bolj spuscal bi ze bilo smesno... tak da raje pocakam, da igralci zrastejo...
moram tudi priznati, da sem razmisljal da bi z kartami pocakal teden, dva... ker sedaj so še karte dobesedno brez pomena in "kr nekaj"..
lp
 

DeletedUser

Guest
Počakta do jutri, takrat se bo komaj videlo kaj je naredil že in kaj ne. Za zdaj so še vedno na privzete vrednosti.

sem ze vse to naredil... velikost je na 2X2 itd... brez skrbi... pa kaj me napadate kot da sem noob??? hehe, malo heca....
hja, uredil sem vse za sedaj potrebne nastavitve... edino glede druzinskih plemen se imam eno vprasanje, katerega bom zastavil atasmrk-u ko bo cas za to... hehe
 

DeletedUser

Guest
Pohvaljen za tvoj trud.

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5

P.s.: ostali pa ne bodite tako nepotrpežljivi pri vsaki stvari.
 

DeletedUser

Guest
Pohvaljen za tvoj trud.

Lily aka. bosko28
Forum moderatorka s5

P.s.: ostali pa ne bodite tako nepotrpežljivi pri vsaki stvari.

ves lily... to v resnici delam da bi se tebi priblizal... hehe... saj ti razumes, da se jaz hecam? ves... sem bolj tak... clovek za hece... saj nisi kaj jezna name???

drugace pa ni kaj... delam to z veseljem,...
 

DeletedUser

Guest
sem ze vse to naredil... velikost je na 2X2 itd... brez skrbi... pa kaj me napadate kot da sem noob??? hehe, malo heca....
hja, uredil sem vse za sedaj potrebne nastavitve... edino glede druzinskih plemen se imam eno vprasanje, katerega bom zastavil atasmrk-u ko bo cas za to... hehe

ni važno trenutno če si ali ne, spremembe se bodo videle komaj ob 11:00 jutri, razen če je njicker prisilil jih k updajtu potem, ko si nastavil. PS:Lahko mene ali pa flanija tudi vprašaš glede družin(ti boma oba vedla povedat), Ata je kar zaposlen.
 

DeletedUser

Guest
aha... ok...
vem da bodo update-i jutri ob 11 komaj... skratka...
pri druzinskih plemenih, ko imas da pac vpises plemena... lahko gres na tvoj "profil" in mi stisnes print screen, in mi posles sliko? da bom videl vzorec kako to zgleda... ker se nebi rad pri updatenju v "zivo" ucil ... hehe,... to je edino... in hvala za pomoc...
 

DeletedUser

Guest
aha... ok...
vem da bodo update-i jutri ob 11 komaj... skratka...
pri druzinskih plemenih, ko imas da pac vpises plemena... lahko gres na tvoj "profil" in mi stisnes print screen, in mi posles sliko? da bom videl vzorec kako to zgleda... ker se nebi rad pri updatenju v "zivo" ucil ... hehe,... to je edino... in hvala za pomoc...

hm... bi ti pa je njicker brisal profile kolko vidim. Drugače nimaš kaj uničit, ni niti možno. Če se še prav spomnim, je tam kot družine posodabljaš primer dan kako se dela. Mislim da moraš dat ";" ali pa "," med imenoma plemena. Če napačno ime vpišeš, pa ti tudi pove, da pleme ne obstaja.
 

DeletedUser

Guest
aha... ok... bom ze skapiral... sicer pa se je cas.... hehe, vseeno hvala za pomoc...
 

DeletedUser

Guest
ves lily... to v resnici delam da bi se tebi priblizal...

lily = TMP property so... back off :p

In ja, ne berem tele forume vsaki dve minuti tko kot ubijalec tak da marsikaj tud spregledam. Se pa strinjam da je s kartami mogoče kak tedn dva prezgodaj a vseeno, fajn jih je met "on ready". Vsekakor povečat zoom.
 

DeletedUser

Guest
skratka... mladina sedaj vidite da so karte zoomirane... in zmanjsani kriteriji pri tockah...
samo v vednost... lp
 

DeletedUser

Guest
važno da smo samo na zadnji mapi :)

s5 wake up rabimo konkurenco! :(
 

DeletedUser

Guest
hm, moje pleme se pa ne vidi...gorazd, pa ne da si ga pozabil vnest?:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
hm, moje pleme se pa ne vidi...gorazd, pa ne da si ga pozabil vnest?:rolleyes:

lily to ne vnasam jaz, to se vnasa samo... tak da tvoj sms -sama samcata... pac ne dosega kriterijev...
aja pa ce si sama, se ti lahko pridruzim, ce zelis, ker itak mam obcutek da sem v nekem noob plemenu... hehe
 
Top