Server 3

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Super. Drugače pa res kapo dol lepe nove funkcije ste dodali. Kako pa to da so vam že tako hitro odobrili nov svet? Dosti zanimanja za igro?
Vsak strežnik je dobil nov svet z novo verzijo, ker na stare svetove ne pride nova verzija v celoti.

ka v plemenih ostanemo al se totalno vse resetira?
Prosim povej mi katerega dela nisi razumel, ko sem napisal, da se vse začne od začetka.
 

DeletedUser

Guest
ja vojaški tabori pa podarjanje zlatnikov so super pa še koliko sem vido še poseben del za rezerviranje vasi :D NICE :D
 

DeletedUser

Guest
Videl sem da lahko podarjaš zlatnike plemenu. Ali lahko razložite kaj to je?
 

DeletedUser

Guest
to ap tut res :), bi blo bolš če je neb blo, pa hitrost na 1,5 ;) :D
 

DeletedUser

Guest
a se bo treba vse na novo regristriral a bo ostal tko kot smo se že prej regristriral in bodo vsi igralci in plemena nova?
 

ninja

Member
Reaction score
0
do koliko točk rastejo barbari???

samo ne mi rečt, da ni omejitev ali pa da celo do 3k pik...potem se ne bom prijavil, je brez veze, raje klikam na w45.net :)

ninja
 

ninja

Member
Reaction score
0
se ne bom prijavil, ker je razmerje 20:1 in ne moreš napadat...ker se prehitro razvijam, potem ne morem počistit vseh igralcev okoli mene in moram čakat 60 dni, v tem času pa mi farmajo in si delajo vojsko, tako da nima smisla, potem me pa še morala unič 61. dan :)

dejte nastavit že enkrat sever, ki bo za igralce tribalwars narejen, ne za začetnike in zbiralce točk! Pa barbari rastejo, ni nič navedeno do koliko, torej do konca?!!! se pa res hecate....

Začetniki imajo svet 1 in 2, sedaj bo svet 3 za čiste začetnike, resni igralci, ki igramo napadalno, ofenzivno, brez kompromisno, pa moramo še vedno vztrajat na .NET serverjih...moj najljubši server je w45: malo si poglejte: hitrost 0,5 barbari do 1k pik (še sprejemljivo), ni lokostrelcev, ni kovančkov, ni bonus vasi, ni cerkve, skratka ni navlake! je pa počasna gradnja tako stavb kot enot :) Paketki namesto kovačkov pa so zakon...ko imaš eno vas, ne moreš narediti vlakca, v vsaki vasi imaš akademijo na stopnji 3 max. Moraš graditi stavbe, ki so nujne in točne ne pomenijo nič....v slo3 pa bodo barbari rastl do 10 k pik??? to bo zanimivo, ko se bodo začetniki tepli za barbare....

ok, pa lep dan vsem, sem prav dobre volje, samo takšne nastavitve mi ne dajo miru, tako da je to tudi razlog, da resni igralci le s težavo se resno vključimo na slo serverje, sam sem se priključil na si1 zaradi heca, pa sem še vedno na vrhu...kaj če bi bolj resno igral??? ODA pa celo vodim, skupaj z ostalimi KOHovci čistimo in nabijamo ODA pike, druga tako nimamo za počet

ninja
 

DeletedUser

Guest
No ninja...
Se bom še pa jaz razpisal.
Torej...Glej ne bom rekel da nisi dober ali pa da si slab, sploh ne.Tudi glede tega komentarja se ne bom pritoževau.Imaš prav.Ker so res naredili že preveč svetov(na tribalwars.net) za začetnike.
Vsak 5. novi svet je za profije.Jaz sem sicer prišel iz 2-letnega odmora od te igre, zaradi šole pa to.
In sem bil tudi profi.Sedaj pa se "učim" znova.Torej.Res je da je W45 težak, zaradi počasne gradnje.Mi je pa predvsem všeč t.i. package system za noblemane in ga igram, in sem med 500-750. mestom.
Sicer sem pa bolj osredotočen na W43, kjer pa je res navlake, ampak se tudi kaj pametnega dogaja, ali pa sem imel srečo, pri določanju lege moje vasi, ker sem med samimi rdečimi.=))
In zdaj bom kljub temu, igral Svet3, ampak nevem kako daleč bom prišel, ker igram šele 6 mesecev(Za informacijo:prej sem igral 5 let enak World, potem sem pa nehal, ker sem bil res težko zasvojen.)
Torej...
Morali bi narediti več Worldov za profije in ne za začetnike, ker potem profiji iz živega dolgčasa igrajo in so vseeno top 100.
Kar se pa tiče tega sveta3, je pa pomoje naret zaradi teh novih verzij.
Ampak cerkev in loke bi pa lahko izključili, ker so res bvz.:S:S
Ampak glede na število igralcev(vseeno jih je več kot na travianu=)))] bomo res čakali na nove svetove.In to kar dolgo pomoje.
Torej.
ninja, čestitam za prvo mesto na S1, TLAELF morajo pasti in želim vsem lep dan.=D

Z.=)

P.S.
ninja.Tudi ti si bil včasih začetnik.=)

P.S.
ninja.Tudi ti si bil včasih začetnik.=)

P.S.II.
Če se ne motim bo strežnik odprt ob 12:00.=)):cool:
 
Top