Server 3

ninja

Member
Reaction score
0
P.S.
ninja.Tudi ti si bil včasih začetnik.=)

ja, se strinjam, samo 3 serverji za začetknike in nobeden za bolj resne igralce pa je le malo prehudo, vsaj za moj okus

drugače pa kar pogumno na novi strežnik, bo pestro
 

DeletedUser

Guest
Verjetno je to zato, ker je igra tukaj šele eno leto, in je pol slovencev ni poznalo, čeprav zdaj igra tukaj 20k igralcev.
Če pa hočejo skill svete pa naj gredo na .net.(brez zamere samo tako je pri nas)
LP

Z.=)
 

DeletedUser

Guest
to je pa ful bedno da morš pol ure čakat da se ti točke dvignejo ko zgradiš stavbo :S
 

DeletedUser

Guest
Najbolp je najprej kip sezidat pa paladina pol pa takoj surovine :p
 

DeletedUser

Guest
se ne bom prijavil, ker je razmerje 20:1 in ne moreš napadat...ker se prehitro razvijam, potem ne morem počistit vseh igralcev okoli mene in moram čakat 60 dni, v tem času pa mi farmajo in si delajo vojsko, tako da nima smisla, potem me pa še morala unič 61. dan :)

dejte nastavit že enkrat sever, ki bo za igralce tribalwars narejen, ne za začetnike in zbiralce točk! Pa barbari rastejo, ni nič navedeno do koliko, torej do konca?!!! se pa res hecate....

Začetniki imajo svet 1 in 2, sedaj bo svet 3 za čiste začetnike, resni igralci, ki igramo napadalno, ofenzivno, brez kompromisno, pa moramo še vedno vztrajat na .NET serverjih...moj najljubši server je w45: malo si poglejte: hitrost 0,5 barbari do 1k pik (še sprejemljivo), ni lokostrelcev, ni kovančkov, ni bonus vasi, ni cerkve, skratka ni navlake! je pa počasna gradnja tako stavb kot enot :) Paketki namesto kovačkov pa so zakon...ko imaš eno vas, ne moreš narediti vlakca, v vsaki vasi imaš akademijo na stopnji 3 max. Moraš graditi stavbe, ki so nujne in točne ne pomenijo nič....v slo3 pa bodo barbari rastl do 10 k pik??? to bo zanimivo, ko se bodo začetniki tepli za barbare....

ok, pa lep dan vsem, sem prav dobre volje, samo takšne nastavitve mi ne dajo miru, tako da je to tudi razlog, da resni igralci le s težavo se resno vključimo na slo serverje, sam sem se priključil na si1 zaradi heca, pa sem še vedno na vrhu...kaj če bi bolj resno igral??? ODA pa celo vodim, skupaj z ostalimi KOHovci čistimo in nabijamo ODA pike, druga tako nimamo za počet

ninja

ninja, sej kdo te pa sili, da igraš na svet 3 ??
če ti ne paše da je 20:1, kuk naj bo? 8.8 : 1.2 ??
igraj raje na w45,..

pa to pa take veš? :D
 

DeletedUser

Guest
Prvi mesec traja, ampak ko dobiš akademijo gre vse hitreje. In tudi več RL porabiš za igro bolj ko igraš. Poznam ene ko so do polnoči gor in igrajo:eek:
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Eni so itak dlje kot do polnoči gor - to so ponavadi tisti 13 letni, ki si lahko to privoščijo.

In ja na začetku je vedno vse dolgočasno in se izkaže kdo bo igral ta Svet zares in kdor ne - jaz osebno, zaradi dolgočasnih začetkov velikokrat neham igrat kakšen svet. :))
 

DeletedUser

Guest
Nah, vodje morajo bit (Poleg tega pa je nekje okoli 20 let in drugi vodja okoli 17)

Geeka iz Britanije
 

DeletedUser

Guest
Kot sem že večkrat povedal na tem forumu (in tudi veliko ostalih), bi res potrebovali ne strežnik za izkušene igralcev iz .net (primer nastavitev: world 1).

Ampak po drugi strani, pa ta strežnik že sam po sebi prinaša precej novosti (kempi in te zadeve) in nihče nemore bi res pravi profi, tako da, za se privadit na ta sistem igranja je verjetno boljše da je prvi tak svet narejen za začetnike.
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0

Verjetno ste že opazili, ampak vseeno toliko da obvestimo - napaka je bila odpravljena. Še enkrat prosim preverite, če drži.
 
Top