SHOP se vrača?

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav vsem skupaj,

v zadnjem času me je nekaj dobrih starih soplemenjakov na skypu pocukalo za rokav in povprašalo, če bo na si8 tudi pleme, ki bo v osnovi podobno plemenu SHOP iz si4.

Torej, očitno nekaj zanimanja je, da se spet naberemo na kup, kar je tudi razlog, da odpiram tole temo.

Gre za javni poziv vsem SHOPovcem, da se nam pridružite na si8. Kontaktirajte me preko skypa (brutesque1), da vas dodam v skupno konfo.

Seveda so vrata odprta tudi ostalim sposobnim igralcem, ki mogoče še niso imeli priložnosti sodelovati z nami, pa bi to želeli. Kontakt enako kot navedeno zgoraj, preko skypa.

Kot vodja je zaenkrat potrjen en in edini, velecenjeni strokovnjak vojne plemen, Number 1 :)

V upanju čimvečje potrditve vas lepo pozdravljam,

Brutesque, ustanovna članica in sovodja plemena SHOP na si4

[SPOIL]
zaforumk.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Podpiram ta premade, naj povem da bom notri in pozivam svojo "bando" igralcev :)P) da se mi javi za ta premade na skypu.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
[admin=Grobi]Prosim držite se teme, brez nepotrebnih komentarjev kdo je boljši.[/admin]
 

DeletedUser

Guest
Eh, če bi igralci znali igrati tako da se svetovi ne mešajo med sabo bi še šlo. Sicer sem pa dobil naročilo da naj te niti pod razno ne sprejemam :p
 

DeletedUser

Guest
Morda se tudi jaz pridružim SHOP kakšen teden ali dva po začetku serverja, izgleda kot pleme na mestu ;)
 

janci89

Member
Reaction score
0
calimero ravno tebe si želijo v shopu....xD


drugače pa če se res da bo SHOP na si 8 pol bo pa še kar zanimivo
 

DeletedUser

Guest
Lep Pozdrav še z moje strani,

kot ponavadi se v vseh pogledih strinjam z nino tko da stari člani SHOPA ste več kot dobrodošli kar se pa tiče novih izkušenih igralcev, ki pa bi radi z

nami sodelovali na svetu 8 pa sem tudi jaz na voljo skype (mrmighty2)
 
Status
Not open for further replies.
Top