SHOP - si4 premade

Status
Not open for further replies.

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
feeling-stuffed-ozadje5.jpg

SHOP

Pozdravljeni!
Od sveta 2 je minilo že veliko časa, zato smo se nekdanji igralci plemena S-E odločili, da se ponovno vrnemo na si4 pod imenom SHOP. Seveda je veliko igralcev končalo z igranjem Vojne plemen smo poiskali še igralce iz drugih plemen. Imamo pa še vedno nekaj prostora za vse igralce, ki radi igrajo ekipno igro z obilo smeha in zabave. Edini pogoj, ki ga imamo je skype račun.
Znani so tudi že določeni podatki o plemenu.

Ime: Skrivnost ;)
Kratica: SHOP
Lokacija: SZ
Člani: Jaz in ostali
Video: Ga boste videli, če boste napadeni ;).
Spletna stran: Še pride...
Himna: Queen - I Want It All

Prijavite se z zasebnim sporočilom v katerem napišete vaša up. imena iz vseh .si svetovih in vaše skype ime.
Veselimo se sodelovanja z vami!

Lep pozdrav,
SHOP
 

DeletedUser

Guest
hm... zdaj ko ste že 2jni naredili PnP za to bomo mi v Who? tudi morali ;) Veliko sreče, ter se vidimo :)
 

DeletedUser

Guest
Povesr akoko vama je ime na si4... Meni je TheLord in sem v eHeroes Of Rainy Distant Empires
 

DeletedUser

Guest
Ja majo lep mass rescruit...
Pa nauč se pisat ;)

tako kot vsa plemena do zdaj....to niso edino pre-made plemena...
zagotovo vodje mislijo da če so zdaj na vrhu lestvice bodo uspela tudi v prihodnosti..malo morgen :)

sprejemajo člane s 3x hitrostjo...

pre-madi so pa zato bolj v ozadju :)
če ne bo število članov nazadnje preseglo svet 3 ali 1 :)
verjamem da bo do zdaj to najbolj poln server...seveda do brisanja računov....

lep deževni dan še naprej :)
p.s. zdaj morte jit gobe nabirat...
za ubijalca : veš najbolj zdravilne gobe zdaj so rdeče ali pa zelene mušnice...samo da boš vedel če jih boš šel slučajno nabirat, da nebi slučajno kake strupene nabiral ;)

hehe hec :)
 

DeletedUser

Guest
lep deževni dan še naprej :)
p.s. zdaj morte jit gobe nabirat...
za ubijalca : veš najbolj zdravilne gobe zdaj so rdeče ali pa zelene mušnice...samo da boš vedel če jih boš šel slučajno nabirat, da nebi slučajno kake strupene nabiral ;)

hehe hec :)

eno pojej pa prosim obleži tam za vedno kk ayd. -.-
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
saj so na vsakem serverju ista plemena ki propadejo =)

evo do konca septembra teh plemen nebo več oz bodo propadla :
eHORDE
AIV
S.V.
aHORDE
K 44
Olymp
AII
 

DeletedUser

Guest
saj so na vsakem serverju ista plemena ki propadejo =)

evo do konca septembra teh plemen nebo več oz bodo propadla :
eHORDE
AIV
S.V.
aHORDE
K 44
Olymp
AII

dolgo misliš da bodo obstala, jaz jim dam do sredine septembra
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
ja čakej :D jih je kr dost u plemenu pa nebomo mogl use na hitr znoblat, tak da do konca septembra bo nekje zadnje pleme propadlo :D
 

DeletedUser

Guest
ja čakej :D jih je kr dost u plemenu pa nebomo mogl use na hitr znoblat, tak da do konca septembra bo nekje zadnje pleme propadlo :D

saj ni treba vseh znoblat, bo jih 50% dalo delete kak boste enega spucali.
 

DeletedUser

Guest
ehh, ja. Jaz sem dal pobudo za ustanovite eHord na svetu4. Kar nekaj časa smo se pripravljali na to, in mislim da bomo kar dolgo zdržali. Ne kot rank 1, ampak kot celotna ally. Drugače pa imamo zdaj itak že akademijo, krilo in še enih par alljans bi rade bile del nas. Če bomo pobirali najizkušnejše igralce iz akademij, bomo kar dosti časa na vrhu. Drugače pa jaz nisem na diplomat, ne vodja. Fell free to contact me on Si4 ;D
 

DeletedUser

Guest
ehh, ja. Jaz sem dal pobudo za ustanovite eHord na svetu4. Kar nekaj časa smo se pripravljali na to, in mislim da bomo kar dolgo zdržali. Ne kot rank 1, ampak kot celotna ally. Drugače pa imamo zdaj itak že akademijo, krilo in še enih par alljans bi rade bile del nas. Če bomo pobirali najizkušnejše igralce iz akademij, bomo kar dosti časa na vrhu. Drugače pa jaz nisem na diplomat, ne vodja. Fell free to contact me on Si4 ;D

Potem boste pa zdržali do 15tega oktobra. :)
 

DeletedUser

Guest
Hehe to bo še zanimivo, tučt pleme z 300 člani. pridem v kratkem po prvega ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja boste dosti časa na vrhu in zadni v ODA -.-
Itak ko bo BP off bo 3/4 farmic od Horde..
 

DeletedUser

Guest
joj js komi čakam da gre ta zaščita...zraven mam bonusno z več železa ampak železa mam pa tolk preveč..na tržnic pa vsi seveda samo železo ponujajo...:(
naropam pa skori sma želez :mad:
sam drugih okol mene pa ne morem farmat :cool:
kolk cajta je še ta zaščita 2 al 3 dni ?
 

DeletedUser

Guest
ej 5 dni je bla sedaj je še 2 dni mislim. ehorde pa bo hitro ptopadlo ker se kar razpršeni po kontinetih in še mislim da vodja ni nevem kaj velik sposoben nardit :S
 

DeletedUser

Guest
In vi PRO-ji, kolko je zdaj povprečje, in kolko je zdaj dosti sulic?
 
Status
Not open for further replies.
Top