Si 10 + skrivnosti

DeletedUser

Guest
lahko rečem da je si10 res pokvarjena pišejo da nebo skrivnosti nakonc ugotovimo da ima eden igralec skrivnost

dvorec7
Koordinate: 443|538
Točke: 4.592
Skrivnost: Mehanska ura
 

DeletedUser

Guest
lahko rečem da je si10 res pokvarjena pišejo da nebo skrivnosti nakonc ugotovimo da ima eden igralec skrivnost

dvorec7
Koordinate: 443|538
Točke: 4.592
Skrivnost: Mehanska ura

Ne sekiraj se .. Na karti niso označene :D Motorka je dobil verjetno ze 100 ticketov ... Na odgovor boste še čakali :) .. Treba novi izgovor najti ..
 

midva

Member
Reaction score
0
to ni več igra
gospodje z motorko na čelu nasvidenje delajte norce majmune iz koga drugega ne iz nas
 

ČrniBog

New Member
Reaction score
0
Nesposobna podpora, morem rečt!

2eh svetov ne morte drzat na nekem visokem nivoju oz standartu, pa 10 vas je v tej ekipci kretenov(po domače povedano).

Če bo šlo tako naprej, bom naredil isto kot na s6, tisti ki mi sledijo bomo brisali, bom pa tokrat pisal še UWS, če se nam pridruzijo pa naj potem modelirajo pofukane barbarke pa njih določijo za zmagovalce...komu pa se da jebat.

Skrivnosti bodo, skrivnosti ne bo, na koncu skrivnosti so! Skrite v barbarkh in nič označene, itak, ste mislili da se jih ne bo našlo al kaj? Nesposobneži do amena, moja mama bi bolše rihtala stvari pa enkrat ni bla na kompu, še pržgat ga ne zna!

Pojavljajo se neke skupne internetne povezave preko telefonov, že od začetka sveta pa nič ne nardite, pri vsaki akciji nekdo ne more napadt nekoga, ker mu napiše da ga je čuval 24h prej...a sploh ga pozna ne...neverjetni ste...od prvega do zadnjega....še barbarke bi zafukali če bi lahko barbarke same igrale svet...no bomo videli če ga lahko!

lp
Noob

Soglašam in se podpišem pod to
 

DeletedUser

Guest
Nesposobna podpora, morem rečt!

2eh svetov ne morte drzat na nekem visokem nivoju oz standartu, pa 10 vas je v tej ekipci kretenov(po domače povedano).

Če bo šlo tako naprej, bom naredil isto kot na s6, tisti ki mi sledijo bomo brisali, bom pa tokrat pisal še UWS, če se nam pridruzijo pa naj potem modelirajo pofukane barbarke pa njih določijo za zmagovalce...komu pa se da jebat.

Skrivnosti bodo, skrivnosti ne bo, na koncu skrivnosti so! Skrite v barbarkh in nič označene, itak, ste mislili da se jih ne bo našlo al kaj? Nesposobneži do amena, moja mama bi bolše rihtala stvari pa enkrat ni bla na kompu, še pržgat ga ne zna!

Pojavljajo se neke skupne internetne povezave preko telefonov, že od začetka sveta pa nič ne nardite, pri vsaki akciji nekdo ne more napadt nekoga, ker mu napiše da ga je čuval 24h prej...a sploh ga pozna ne...neverjetni ste...od prvega do zadnjega....še barbarke bi zafukali če bi lahko barbarke same igrale svet...no bomo videli če ga lahko!

lp
Noob

Če v 1 glas vsi naenkrat briše-te/mo... To je velik cilj + velik dosežek in velik padec za podporo in izguba veliko igralcev.
 

ČrniBog

New Member
Reaction score
0
Če ima kdo glede tega kakšno vprašanje, kar na podporo.

hahaha si me nasmejal Peter! Res dobra fora!
Vi kar pište na podporo, saj ste še mladi boste dobili odgovor enkrat do naslednjega božiča...
Kaj pa naj zdaj s tistimi klinčevimi barbikami, ki so se znoblale v zmedi pojave "skrivnosti"?
 

DeletedUser

Guest
ti2 mirno! :D


Glede na žaljenje mr.nooba o nas v podpori pa bom tkole rekel vsi ne delamo kakor ingame modi, sploh pa nimamo pristojnosti urejat skrivnosti in ne! ...
 

DeletedUser

Guest
ti2 mirno! :D


Glede na žaljenje mr.nooba o nas v podpori pa bom tkole rekel vsi ne delamo kakor ingame modi, sploh pa nimamo pristojnosti urejat skrivnosti in ne! ...

Saj podpora tle ne more nič .. Tu je vse innogames to popolnoma razumemo .. Ampak, da objavi obvestilo nekoliko dni nazaj, da skrivnosti 100% ne bo .. Potem pa so .. je pa malo čudno ... Le, da se te ne vidijo pa jih moraš sam iskat po karti :D kar je še bolj zanimivo za klikerje ko majo čas vsako posebej odpret :D

Glede brisanja vseh računov na si10 .. če se bodo obojestransko strinjali potem mate si10 že zakljucen pa lahka nadalujejo igralci po 50k točk pa igrajo še 10 let da ponoblajo vse barbare, razen če vojska čudezno izgine iz barbarskih vasic potem bi jim šlo hitreje :D ... Aja pa vsaj 99% znižanje noblov bodo še potrebovali :D

Pa lep večer še naprej :D
 

DeletedUser

Guest
fora je to da prvo napiše motorka skrivnosti nebo ok to je super
nato pride da bodo bile skrivnosti mi pišemo na podpori in podpora nam reče da so se zmotili in da skrivnosti ni spet supet
zdej pa gledaš po karti in kaj najdeš enega igralca ki ima skrivnost kako je to možno?
kdo bo to znal odgovorim in tak ko pravi mikimuki svet 10 bo kmal zaključen ker bodo brisali račune azyx je že brisan zdaj je dal .sandokan- brisat ki je bil isto na vrhu kot azyx in izbrisan tako bodo tudi drugi dali saj kaj se dogaja na si10 mislim da bo kmal propadel slovenski server in ostalo brez dobrih igralcev in kdo bo potem kriv?

naj malo razmisli naša podpora in innogames
 

DeletedUser

Guest
fora je to da prvo napiše motorka skrivnosti nebo ok to je super
nato pride da bodo bile skrivnosti mi pišemo na podpori in podpora nam reče da so se zmotili in da skrivnosti ni spet supet
zdej pa gledaš po karti in kaj najdeš enega igralca ki ima skrivnost kako je to možno?
kdo bo to znal odgovorim in tak ko pravi mikimuki svet 10 bo kmal zaključen ker bodo brisali račune azyx je že brisan zdaj je dal .sandokan- brisat ki je bil isto na vrhu kot azyx in izbrisan tako bodo tudi drugi dali saj kaj se dogaja na si10 mislim da bo kmal propadel slovenski server in ostalo brez dobrih igralcev in kdo bo potem kriv?

naj malo razmisli naša podpora in innogames

Če se ne motim je azyx bil bannan zaradi kršenja pravil, torej ni dal brisati :)
 

DeletedUser

Guest
Če ima kdo glede tega kakšno vprašanje, kar na podporo.


Tole je pa res višek..baraba pokvarjena..da te ni sram..[cenzura] narod in nas kradeš..in ne mrdneš s [cenzura]..nikol si nisem mislu da bom padu na raven kalimerota..ampak tebi bi pa z veseljem razbil [cenzura]..če si nesposoben al pa prelen da bi se ukvarjal z igro..je že zdavnaj čas da daš mesto drugemu..za opico pa saj mene ne boš imel..[cenzura] lopov pokvarjen..uniču si vso igro..

posledično je pa tud pol vse skup u [cenzura] ..od podpore naprej..in igralcev ki imajo po 30 računu..itd ..itd..

niti se ne mislim sktrivat pod drugimi nicki tu na forumu ..tak da me komot banaš..če seveda boš sploh to bral..ker te itak ni po 14 dni al pa še več..



T-Rider edit: v prihodnje brez uporabe kletvic, vse se da povedat tudi na lepši način.
 
Last edited by a moderator:

mafijko

New Member
Reaction score
0
Tole je pa res višek..baraba pokvarjena..da te ni sram..[cenzura] narod in nas kradeš..in ne mrdneš s [cenzura]..nikol si nisem mislu da bom padu na raven kalimerota..ampak tebi bi pa z veseljem razbil [cenzura]..če si nesposoben al pa prelen da bi se ukvarjal z igro..je že zdavnaj čas da daš mesto drugemu..za opico pa saj mene ne boš imel..[cenzura] lopov pokvarjen..uniču si vso igro..

posledično je pa tud pol vse skup u [cenzura] ..od podpore naprej..in igralcev ki imajo po 30 računu..itd ..itd..

niti se ne mislim sktrivat pod drugimi nicki tu na forumu ..tak da me komot banaš..če seveda boš sploh to bral..ker te itak ni po 14 dni al pa še več..

se strinjam z vami gospod mungo.igra its sucks!
 
Last edited by a moderator:

nikname

Member
Reaction score
0
Brisanje računov je v tem gnilem primeru res še edina možnost ker to kar tu delajo so poteze zagaancov.
En oregovor pravi daj našemu človeku oblast v roke pa boš videl kakšen je.
Vi itak veste kaki ste kalimero pa vim mogo zatolčt to garjavost v .............
 

Lostbandit12

New Member
Reaction score
0
Tole je iz moje strani,

Tudi si10 ste "zafrknili", kakor podpora tudi igralci.

Imamo legendarnega, Mr. Nooba, ki zna snipat pa traine pošiljat (legenda), sam blati Calimerota, a ni razlike med njima.

Edino žalostno je to, da ste dovolj stari in veste kaj je igra, a se vseeno nemorte odigrati sveta v miru. Prijatelj, pač prijatelj v RL, ne pa na VP. Tam se nobla kakor pač pride.

Škoda, ker je SHOP-a in BASH-a razpadel, ker me je zanimal, česa so res sposobni. Pravzaprav sem mislil, da ste veliko pametnejši in boste probali osvojiti server.

Zdej pa pustite motorko, na miru, saj je vseeno.

V vseh primerih ŠKODA VAŠEGA DENARJA.


LP
 
Last edited:

vojak00

Member
Reaction score
0
Lepe praznike in tisti pravi božič:)..pa v nadeljevanju srečno novo leto....


Bandit?...Kot si napisal je le igra...in drži se igre...Calimerota zdavnaj ni več tukaj...Drži se igri..Tudi tebi vesele praznike..:)


Lp

S.
 

DeletedUser

Guest
Lep pozdrav po približno letu dni.

Želja po VP je še ostala a dvomim, da se bo nadaljevalo v SLO. Razlogi so isti in se ponavljajo že par let. Me veseli da ste spregledali ljudje, kaj se dogaja. To se je večkrat dogodilo calimerotu pa ste mu mnogi očitali oz. nekateri mu še vedno. Tudi sam mu nisem verjel dokler nisem začel igrati z njim. Takrat sem prvič pisal na innogames (zadeva blokeran račun brez podlage). Potreboval sem cel teden da sem dokazal svoj prav. In kaj sem dobil za teden blokeranega računa: (Za nesporazum se vam globoko oproščamo). V slo je pač tako; kdor je pri koritu, bo dobesedno mouzu dokler si nebo nabral zase potem pa bo šou. Vse je povezano križ-kraž. Seveda so med temi tudi nekateri, ki niso prav nič krivi za nastalo situacijo. Zato predlagam: Več novih modov, saj vem, da jih veliko želi, pa ni podpore; ne se tolko ukvarjat s forumi ampak se posvetite igri; tam so največji problemi. Če boste delovali pošteno do vseh, bo vaš trud poplačan. Če se to v kratkem ne spremeni (boste gotofi :)), pa bo kot v Mb., le v obratni smeri. Tam smo se zbrali, tukaj pa bomo odšli drugam.

Naj pa na koncu vsem zaželim vesel božič ter srečno 2013, v upanju na boljše čase :)


Infra
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
lepo povedano...
biti pošten....-reši veliko težav..

ne pozabite tega!
 

DeletedUser

Guest
Božično darilo

Draga družba,

Božiček je vsem prinesel dva dni premium računa. Uživajte.

Zaradi premirja, uporabniki pomočnika plenjenja izgubijo nekaj časa pri premiumu, zaradi tega smo sklenili, da jim dodamo 5 brezplačnih dni.

Ekipa VP vam želi najlepše praznike do sedaj!

Odlično..tak ko zmeraj...kaj ne moreš enkrat nardit tako kot je treba..
Razen, če si jaz nisem zaslužu pa, da so hodil parkeljni pri meni in v plemenu..
Tako, da uživamo še naprej..čakamo pa hudička, da končno zamenja CM-ja.


P.S lej no lej..pa gre res brez kletvic..
ampak samo za Božič...
 
Top