Sklepne misli...

nofear

Member
Reaction score
0
Malo je stvari, ki me resnično ganejo. Spodaj je besedilo, ki ga je zapisala moja velika prijateljica Lily s katero sem preživel nekaj zanimivih uric na vojni plemen. Tudi sam bom dodal nekatere ljudi zaradi katerih se težko poslavljam od sveta 1. Pogrešal bom:

bosko28 - naše nežna duša in cvet plemena EoW, ki mi je dajala vso potrebno motivacijo in me vedno znala umiriti, ko sem se najbolj jezil. V čast mi je da lahko končam skupaj s tabo. Posveti se svoji hčerkici Sari in uživaj vsak dan s svojo družino. ( vem da ga boš )

harli99, simonnn, žaba - odlični igralci vsak od njih je nekaj posebnega in vsak od njih je bil več kot samo vreden baronskega naziva v plemenu EoW. Fantje vem da se boste borili za drugo pleme, a borili se boste s EoW srcem tega ne pozabite nikoli.

jances - hvala ti prijatelj za vso izkazano zaupanje pogrešal bom najine napade na prestrašene ŠB-jevce in kako sva skupaj pokala po njih. Kamorkoli te bo zanesla pot verjemi, vsako pleme ti bo hvaležno.

manc, vaal2co - prijatelja bodita lepo, manc tebe upam da odbanajo, ker če imajo ADMINI toliko jajc in korektnosti potem naj banajo mene in ne igralca, ki ga sittam medtem ko ga ni.

KaraK v čast mi je bilo se boriti na vaši strani.
ŠB pač tudi vas bom pogrešal ker vojna plemen brez vojne nekako ne gre v uho. Oprostite ker sem vas vedno poniževal z bedaki in kreteni... pač sprijaznite si da ste res bili če ste brali in se vžigali vsa moja sranja, ki sem jih pisal po forumu. ( resnica boli )

TMP kvazi pametna elita, ki bo po moje na koncu zmagala. Paradox je verjetno najboljši igralec ostali pri TMP pa so manj pomembni.

KoH - luštno pleme z zamerljivim rfaric, je sicer čisto super, ampak mislim da bodo na koncu vendarle premagani.


Aliansa group - ojoj če želite kakšne inštrukcije se obrnite na paradoxa če imate pa kako vas viška pa mi po mailu pošljite v BB kodah da vam pošljem darilce. ( čučučuču)

Sedaj si pa vendarle preberite del tistega kar je imel samo EoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bosko28 dne 19.05. ob 20:28
Fantje in dekleta, dragi soigralci….

ko pišem tole se je sončni zahod že poslovil, bil bi zopet lep, če ga ne bi uničili oblaki, lahko pa se ozrem v sončka mojih sanj in mojega življenja, to je moja 9 mesečna hči Sara…….ko pišem tole, se spomnim kolikokrat sem jo zapostavljala, in kolikokrat je moj bodoči mož jezen šel sam spat, čeprav ga moram pohvaliti, da je velikokrat dežural tudi namesto mene…:)

Skratka želim povedati, da se zame zgodba na Vojni plemen končuje, ker enostavno moje nedolžno srce in duša tega ne prenese več…..Vojna plemen me je naučila veliko dobrih stvari, preživela sem z vami ogromno lepih trenutkov in neprespanih noči….vendar vse preveč se dogajajo razno razne igrice, spletke in intrige…in to mene preveč vznemirja, ker to enostavno nisem jaz….Tega ne morem obiti, ne želim početi, zato je najenostavneje, da se gladko malo umaknem. Dokončno.

Vendar pa bi vseeno želela, da ne bo mojega odhoda smatral kot odhod strahopetke ali hinavke ali celo izdajalke, čeprav bo marsikdo to zame rekel, samo verjemite, jaz nobenemu nisem dala za to podlage….Odhajam pač, ker moram, ker moje življenje potrebuje mene celo, sedaj v teh trenutkih še najbolj….zato upam, da boste razumeli.

Želela pa bi tudi, da se vsi preden sedete za računalnik in se logirate na Vojno plemen najprej ozrete vase in si izprašate vest….posebej še takrat, preden se s kom sporečete, ker menim, da je tega ogromno preveč…..preden se želite s kom skregati počakajte 10 sekund, globoko vdihnite in premislite svoje besede, ker zavedajte se….na drugi strani je človek, ki ga lahko prizadenete…in tega si nobeden ne zasluži….saj je samo igra….in držite se slogana VSI ZA ENEGA, NE EDEN ZA VSE.

Ker sem preživela veliko lepih trenutkov s svojimi prijatelji bi želela te tudi izpostaviti, ker so mi resnično polepšali to igro in seveda moje vsakdane, in sicer to so:
-Matej-Matomato (moj edini najboljši prijatelj-…….se še spomniš mojih prvih skavtinj v tvoji vasi ;) ….nikoli te ne bom pozabila, verjemi)
-Primož-Hawbix (se še spomniš kako sva bila prva člana plemena, ki je bil začetek EoW-a….hvala ti za vse pogovore ins kupne napade….)
-Primož- Nofear ( vsi ki te nosijo po gobcu, ti ne sežejo niti do kolen……hvala ti za vse poučne ali drugačne pogovore v poznih uricah, ko smo dežurali ob napadih)
-Alexx (ti se me verjetno ne spomniš več….ampak jaz ne bom pozabila najinih prvih začetkov na VP)
-Hajici4….ti si zakon…in seveda celoten tvoj team (ti, acivals, majchy in crni)
-In še seveda veliko ostalih,ki vas bom naštela: harli99, tomsa, joza99, marex, dzonzo, prvotni vaal2co, matjazinho, mahro, snezka, simonnn, in še in še,…..oprostite, če vas nisem naštela, bilo vas je veliko….
-Moji zavezniški prijatelji…….bico, cusco, krump, anubis in apofis….hvala vam za sodelovanje….bili ste the best,…resno! :)))
-Kolegi iz ŠB….vem, da boste rekli, spet en nateg iz EoW, ampak ni to to….enostavno mi niste usojeni….vsekakor kapo dol pred vami…bili ste enkratni sogovorniki polni konkretnih idej in rešitev….bumbar, mungo in highlander….

Moram priznati, da bo ostala veliko praznina v dnevu, ko ne bom več hitela na računalnik, da pogledam kakšna je situacija ampak ostali bodo lepi spomini na vas in na EoW…..želim, da tudi vi doživljate še lepe trenutki ob medsebojnih bojih, ne pozabite pa tudi, da se lahko s svojimi prijatelji pogovarjate tudi kaj drugega kot samo o sulicah in sekircah….bolje vam bo in bolje se boste razumeli med sabo. SPOŠTUJTE SVOJE SOPLEMENAŠE, ŠE BOLJ PA SPOŠTUJTE SVOJE SOVRAŽNIKE! Verjemite, lepše vam bo! ;))

Skratka, v nedeljo zaključujem….zakaj v nedeljo, ker moram še zaključiti zadeve, ki sem si jih zadala…..vsekakor pa bi se rada poslovila od svoji najboljših prijateljev…

Ker si vedno nekaj podarjamo vasi, ko nekdo neha, jaz bi jih z največjim veseljem podarila vse matomato, ampak zanj vem, da raje neha, kot pa mene začne noblati ;) Od nedelje naprej so vaše...

RADA VAS IMAM VSE!
Lep pozdrav od Lily aka. Bosko28
 

hawbix

Member
Reaction score
0
life sux, and then you die...lepo je blo dokler je trajal, sam zdej če bojo vsi naenkrat končal sploh ne bo več zanimivo :S
 

ninja

Member
Reaction score
0
tekst od boško28 je lepo napisan...če ga je res ona sestavila, si zasluži pohvalo


glede KOH: vsak je lahko premagan, tudi Rim je padel, vendar s sedanjo ekipo...težko. Lahko pa kdo poskusi, mi smo tukaj. :)
 

DeletedUser

Guest
jances - hvala ti prijatelj za vso izkazano zaupanje pogrešal bom najine napade na prestrašene ŠB-jevce in kako sva skupaj pokala po njih.[/I]

Kaj ga spet bluziš, tisto kaj si ti napadal je toliko kot nič, in verjami da nismo bili prestrašeni, za razliko od tebe saj so ti morali drugi vasi stackat, ko sploh ni bilo potrebe.

ŠB pač tudi vas bom pogrešal ker vojna plemen brez vojne nekako ne gre v uho. Oprostite ker sem vas vedno poniževal z bedaki in kreteni... pač sprijaznite si da ste res bili če ste brali in se vžigali vsa moja sranja, ki sem jih pisal po forumu. ( resnica boli )

ti 80% resnice ne poznaš tako da nebi o tem.

Aliansa group - ojoj če želite kakšne inštrukcije se obrnite na paradoxa če imate pa kako vas viška pa mi po mailu pošljite v BB kodah da vam pošljem darilce. ( čučučuču)

se lahko na več koga obrnejo, čeprav nevem če jim bo kaj pomagalo

za text pa je že ninja povedal.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Res, je tekst od Lily je lepo napisan in žal mi je, da končuje igro s tako dolgo dobo igranja...




Vsako pleme bo padlo, ko bo konec za vse skupaj!
 
Reaction score
0
se lahko na več koga obrnejo, čeprav nevem če jim bo kaj pomagalo




ali si že bil v katerem izmed štirih plemen???
no če nisi bil si zagotovo nasedel kaki pravljici o nas
če si pa bil je pa pač tako:
vsak ima svoj okus ;)
saj meni bi bilo dobro če ne bi imeli toliko igralcev
samo kaj ko moje mnenje ne šteje :(
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
se lahko na več koga obrnejo, čeprav nevem če jim bo kaj pomagalo
ali si že bil v katerem izmed štirih plemen???
no če nisi bil si zagotovo nasedel kaki pravljici o nas ;)
saj meni bi bilo dobro če ne bi imeli toliko igralcev
samo kaj ko moje mnenje ne šteje :(

ne nisem bil, ampak mi je povedal kar dost o vas nekdo ki je bil.
 

DeletedUser

Guest
ali si že bil v katerem izmed štirih plemen???
no če nisi bil si zagotovo nasedel kaki pravljici o nas ;)
saj meni bi bilo dobro če ne bi imeli toliko igralcev
samo kaj ko moje mnenje ne šteje :(

No, če je meni namenjeno, dobro veš, da sem bil...
Moje mnenje povsod najmanj šteje zato ni važno kaj jz pravim...
Samo, da povem kar mislm...
Jz pa ne nasedem nobeni pravlci, ker dobro vem kdo je kakšen...
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja sej je cool..
Glejte NoFear je zopet ustvaru EoW...
Hehe...
Kaj pa temu ni jasno?
 

DeletedUser

Guest
Zgleda, da NoFear preveč obužuje pleme EoW...
Mah, oH, Well he's going to stay there to the end...
 

nofear

Member
Reaction score
0
Denycare ti kekec ko si vse prosil naj se te ne nobla in si se šele sedaj začel kurčiti na polno ko si dobro nastavil svojo ritko. Eno napako sem pa res storil ja. PONOBLATI BI VAS MOGLI TAKOJ NE PA DA SE VAS JE GLEDALO:

Še cerkve si ne znaš pravilno postavit da o uporabi kakšnih skript sploh ne govorim ker je povsem neumno.
 

DeletedUser

Guest
OO...
To pa je NoFear čista laž...
Nikoli nisem nikogar prosil, naj me ne nobla, saj me nobeden ni hotel, samo ti ampak še ti si res malo storil napako, ko si hotel svoj načrt izvest...
Jap jz sem mel tukaj veliko vez in vse povrst...
Nevem kaj ti strelaš s temi skriptam, ker me skripte sploh ne zanimajo...
Ja kaj mi bodo cerkve v napadalnih vaseh, v obrambnih pa nevem no jih ne rabim, ker bolj pošiljam okrepitve, kot pa, da jih rabim....
Veš NoFear skoraj bi se začel zgledovat po tebi, vendar so mi nekateri prišli nasprot pa mi začeli bistrit glavo, da zdej nisem več ne naiven sploh pa ne strateg...
Glej ti pa sploh akcije ne znaš izvest...
Jz pač znam delat stvari enostavnejše...
 

DeletedUser

Guest
Denycare ti kekec ko si vse prosil naj se te ne nobla in si se šele sedaj začel kurčiti na polno ko si dobro nastavil svojo ritko. Eno napako sem pa res storil ja. PONOBLATI BI VAS MOGLI TAKOJ NE PA DA SE VAS JE GLEDALO:

Še cerkve si ne znaš pravilno postavit da o uporabi kakšnih skript sploh ne govorim ker je povsem neumno.

Bi te prosil, če mi nekaj odgovoriš. Vse, ki smo se ti uprli nas zmerjaš za noobe in igralce, ki nimamo pojma o igri. Je sploh bil kak dober igralec, ki je bil pri temu uporu? O vsevedi nofear prosim povej mi zakaj nas pa nisi mogel več premagati? Sej smo sami kekci bli jaz, kalvo, denycare.... itd... :)
 
Reaction score
0
OO...
To pa je NoFear čista laž...
Nikoli nisem nikogar prosil, naj me ne nobla, saj me nobeden ni hotel, samo ti ampak še ti si res malo storil napako, ko si hotel svoj načrt izvest...
Jap jz sem mel tukaj veliko vez in vse povrst...
Nevem kaj ti strelaš s temi skriptam, ker me skripte sploh ne zanimajo...
Ja kaj mi bodo cerkve v napadalnih vaseh, v obrambnih pa nevem no jih ne rabim, ker bolj pošiljam okrepitve, kot pa, da jih rabim....
Veš NoFear skoraj bi se začel zgledovat po tebi, vendar so mi nekateri prišli nasprot pa mi začeli bistrit glavo, da zdej nisem več ne naiven sploh pa ne strateg...
Glej ti pa sploh akcije ne znaš izvest...
Jz pač znam delat stvari enostavnejše...



pri cerkvah si pa čist mem usekal ker so na svetovih
s cerkvami cerkve preprosto NUJNE če hočeš da se vojaki borijo s polno močjo ker če ne imaš manj možnosti za zmago
lp
 

DeletedUser

Guest
Nope ga nisem...
Ja kaj mi bo cerkva, če mi enote potujejo na drug kontinent?
Glej, če ni v vplivnem območju je bv...
Ni mi važno kaj ti praviš....
 

DeletedUser

Guest
@denycare:
Dobi račun na 1mil pik, lahko tudi na .si
Nato pametuj glede igranja.
@ostali:
Vse vasi imetje pokrite z vero. Če imate premium pa uporabljajte DOVOLJENE skripte(razn če radi fašete ban). Bo veliko v pomoč ob pravilni uporabi ;)
 
Top