Sklepne misli...

nofear

Member
Reaction score
0
Oh ubijalec ti si resnično mojster. Pa nisi bil mali usumljenec ampak kar glavni.
 

DeletedUser

Guest
no lepo da še tukaj bivakiraš..si imel dones enkratno priložnost da me zbrišeš iz tega sveta, da bi se ti izpolnila neuslišana želja ..pa si se zgleda premislu..oziroma si sam zaje****..no čudn da nisi bil obveščen..ja vohunov je počas zmanjkal..

samo v vednost..ubijalc je bil moj glavni osumljenec ..da se ne bi zdej čez 5 strani pisal kaj pa kako je bilo..in to takrat ko ste množično na skaypu komuniciral..ja in vsi ostali ko s tabo debatirajo so tud bli..no pa zgleda da so vsi že zdavnaj sami skužli z kom imajo opravka..ne vem zakaj je to treba zdej sprožat..po pol leta..hehh.. če pa že pa napišmo zgodovino ..al pa roman..
 

nofear

Member
Reaction score
0
Sej zato pa ste zdej ubijalca nabil v akademijo, da ste se ga rešili... Saj veš da te že zelo dolgo nisem resno napadal tako da se raje umiri pa pojdi še naprej sittat račun marexu, ker kar voham da si tam ker on je prevelik trot da bi umaknil vojsko.
 

DeletedUser

Guest
Sej zato pa ste zdej ubijalca nabil v akademijo, da ste se ga rešili... Saj veš da te že zelo dolgo nisem resno napadal tako da se raje umiri pa pojdi še naprej sittat račun marexu, ker kar voham da si tam ker on je prevelik trot da bi umaknil vojsko.

sam tiho bod, pa si ne delaj še večje sramote. Ti nimaš pojma o pojmu kaj? Jaz bi na tvojem mestu malo pogledal okoli preden bi kakšno takšno bedarijo ven spravil. Zakaj sem bil v akademiji ve vsak v vodstvu, pa še kar nekaj članov in zagotovo ne zarad tega razloga, ki si ga ti navedel. Moj nick ni Nofear, da bi se me moral kdo rešit.
 

DeletedUser

Guest
Sej zato pa ste zdej ubijalca nabil v akademijo, da ste se ga rešili... Saj veš da te že zelo dolgo nisem resno napadal tako da se raje umiri pa pojdi še naprej sittat račun marexu, ker kar voham da si tam ker on je prevelik trot da bi umaknil vojsko.
hehe ..a mi groziš..haha..pa dej že enkrat te nuke skuri..je škoda šparat..ni točk če vojska v vasi čaka.. vidim da si res brez info ostal..tak da govoriš zdej že neumnosti..mi že vemo zakaj je kdo na kakšnem položaju.. pa ne bit zdej tako zagrenjen..sej bo boljše..
 
Top