Sock of Death išče novega duala!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Išče se nov dual za Sock of Death.

Izpolnjevati mora samo tri pogoje:
+16 let
Aktiven zgodaj zjutraj in dopoldan
Izkušnje


Kratko in jedrnato.
LP
 

DeletedUser

Guest
Hahahaha...če nebi napisal zjutraj in dopoldan tk nebi preživeli vseh prošenj...''a lahko jaz, a lahko jaz...sem zelo primeren....imam izkušnje......'' :D:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Obvezno mora "bodoči dual" izpolnjevati vse zahteve. Mimo teh ne gre.
 

DeletedUser

Guest
nevem..te nena poznam=)samo sklepam po tem tisti ko so glasni najbolj glih pojma nimajo=)haha
 

DeletedUser

Guest
Se ne strinjam....

Poglej npr. ubijalca kolk ma že komentarjev itd. pa še vedno ima vliko pojma o tej igri;)...
 

DeletedUser

Guest
Očitno je yoshi predober za njih pa rabijo novega, da ne bojo preveč zaostali :D :D :D :D :D Mal heca ne škodi zdravju... Razn mikiju menda ga je infarkt od kar ni več prvi :D
 

DeletedUser

Guest
...jaz se ne prijavim...
ker navijam za soseda
PS
...pa kaj je danes za en dan...?
aja ~ dan zmage :)
(bravo Yoshi ~ Ti si car!)

...naj še nekdo napiše...
da se zdaj imata [NICK]Calimero[/NICK] in [NICK]ubijalec124[/NICK] "rada" ~ bo mene kap :)
(sicer pa resneje ~ meni se zdi (nekoliko) škoda, ko vidim, da se dobri med seboj dajejo, "slabi" pa v miru rastejo)
 

DeletedUser

Guest
Očitno je yoshi predober za njih pa rabijo novega, da ne bojo preveč zaostali :D :D :D :D :D Mal heca ne škodi zdravju... Razn mikiju menda ga je infarkt od kar ni več prvi :D


Pubec, daj se malo obnasi. :p

Sej vsi vemo, da si dober. :D



Grega
 

DeletedUser

Guest
Očitno je yoshi predober za njih pa rabijo novega, da ne bojo preveč zaostali :D :D :D :D :D Mal heca ne škodi zdravju... Razn mikiju menda ga je infarkt od kar ni več prvi :D

hahaha matjaz ti pa vedno pokaš dobre vice :D Veš kdaj bo mene infarkt zadel, tedaj ko bom videl, da sta Calimero in ubijalec res skupaj :)

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Pubec, daj se malo obnasi. :p

Sej vsi vemo, da si dober. :D



Grega

Ne jz nimam pojma :D Yoshi je dobr... jz kekc... :p Sam on je pa hujš k rožle brez mene :D



Mal morem skrbet za smeh na forumu, ko ste vsi tako zamorjeni pa sam kregali bi se radi... :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Mi je bila ponudba dana da igram z Sotoflwom in Grega94,mamljiva ponudba pol bi bil jaz vodja in klankon bi sel papa.Glede mukija sem pa ze v startu povedal,kaj je in kdo je.Sedaj pa sem še zvedal,da na računu se-moa igra vojak00 pa hudica kje si soto najdel te kekce.Soto sedaj te razumem,zakaj si dal tako ime plemenu v bistvu kaksnega drugega sploh nisi mogel dati.
 

DeletedUser

Guest
...naj še nekdo napiše...
da se zdaj imata [NICK]Calimero[/NICK] in [NICK]ubijalec124[/NICK] "rada" ~ bo mene kap :)

se nebo zgodilo,nikoli in nikdar

Veš kdaj bo mene infarkt zadel, tedaj ko bom videl, da sta Calimero in ubijalec res skupaj :)

LP MIKI

potem pa te nebo nikdar

Mi je bila ponudba dana da igram z Sotoflwom in Grega94,mamljiva ponudba pol bi bil jaz vodja in klankon bi sel papa.Glede mukija sem pa ze v startu povedal,kaj je in kdo je.Sedaj pa sem še zvedal,da na računu se-moa igra vojak00 pa hudica kje si soto najdel te kekce.Soto sedaj te razumem,zakaj si dal tako ime plemenu v bistvu kaksnega drugega sploh nisi mogel dati.

ma daj gumi nehaj bluzit,tebe še največji noob na si9 nebi hotel met za duala.
 
Status
Not open for further replies.
Top