Sock of Death išče novega duala!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Skoda,da ne smem pogovora zalepit sem,da dokazem ponudbo ,ki mi je bila dana

v kolikor to drži pa lahko vsem katere zanima tale pogovor posreduješ pod zasebna - meni :p v kolikor sploh kaj drži od tega...
 
Last edited by a moderator:

calimero

Banned
Reaction score
0
Ce mi sveto obljubis matjaz,da ostane to med nama ti posredujem in lahk ostalim le reces,da calimero ne laže ok
 

DeletedUser

Guest
Ce mi sveto obljubis matjaz,da ostane to med nama ti posredujem in lahk ostalim le reces,da calimero ne laže ok

Drži. Vendar če se da mi posreduj v original formatu, ne pa copy paste. Hvala :) in v kolikor bo res bom potrdil
 

DeletedUser

Guest
Zalostno ampak calimero ima prav... Tega nisem pričakoval od lastne vodje... Žalostno ampak resnično...
 

DeletedUser

Guest
Naključje ali pa le brihtno izbrane besede preroka Buco.et.cetera.et.cetera? Morda si pa včeraj klical na Dannyjeve zvezde in se o tem pozanimal... Teorij je dosti, resnice pa ne bomo nikoli izvedeli, ali pač. :)
 

DeletedUser

Guest
:)
...po mojem mnenju...
pa samo obstajajo "univerzalni zakoni oziroma pravila", ki veljajo vsepovsod in za vse
in kar je morda v tem tudi najlepše, da jim nihče ne gospodari;
neke vrste "univerzalni algoritem" katerega ni moč spreminjati,
ki velja za vse in enako ~ ne glede kakšna je pot in dogajanje na njej

...prerok ~ potemtakem niti ni tako težko biti...
le primerno moraš postaviti in obrniti besede :)
PS
...moje vedenje o dogajanju na svetu 9 in na ostalih VP svetovih je tako zanemarljivo...
v primerjavi s Teboj ali komerkoli drugim, ki je le malo udeležen~a v njem/njih
(je pa nekatere stvari moč videti tudi z Lune :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Moje mnenje je taksno,da je vas vodja izredno poštena osebnost,kar moram tudi poudarit za grega94.Vodja vas je padeel žal v jarem pokvarjenih igralcev (klankona,miki mukija oz.da ne bo pomote frikson,vojak00) ,ki so ga zal popeljali iz začrtane poti.Ta pokvarjenca pa sta izbirala igralce svojega kova osebno jih ne bom omenjal saj se bodo sami tle najdli.Je pa tudi nekaj vredi postenih igralcev zraven(Paradox,egon mali,navsezadnje tudi matjazinho,le hiter obupa).Ta vas vodja jim je tako verjel,da je oslepel in ni videl,da ga zgoraj omenjeni duo rabi le toliko,da popeljeta svoje spltkarje v ingem mode in modeme zunanjenega foruma.Da lahko ti izbrani modi posegajo v čar te igre in skodujejo poštenim igralcem.Res,da v svoji skipljivosti marsikaj rečem ali napišem a sem pošten v vseh pogledih.Zato tudi javno naprosam,da se naredi že enkrat red in se trajno odstranijo ti spletkarji iz vp.
 

DeletedUser

Guest
Moje mnenje je taksno,da je vas vodja izredno poštena osebnost,kar moram tudi poudarit za grega94.Vodja vas je padeel žal v jarem pokvarjenih igralcev (klankona,miki mukija oz.da ne bo pomote frikson,vojak00) ,ki so ga zal popeljali iz začrtane poti.Ta pokvarjenca pa sta izbirala igralce svojega kova osebno jih ne bom omenjal saj se bodo sami tle najdli.Je pa tudi nekaj vredi postenih igralcev zraven(Paradox,egon mali,navsezadnje tudi matjazinho,le hiter obupa).Ta vas vodja jim je tako verjel,da je oslepel in ni videl,da ga zgoraj omenjeni duo rabi le toliko,da popeljeta svoje spltkarje v ingem mode in modeme zunanjenega foruma.Da lahko ti izbrani modi posegajo v čar te igre in skodujejo poštenim igralcem.Res,da v svoji skipljivosti marsikaj rečem ali napišem a sem pošten v vseh pogledih.Zato tudi javno naprosam,da se naredi že enkrat red in se trajno odstranijo ti spletkarji iz vp.

spletkarji, ti hočeš govorit o speletkarjih?, vredu ni problema. Potem pa govormo,lev11 je imel dostop do 3h računov,settlers je vdiral,oz. poskušal vdret v naše račune in račune iz drugih plemen,ti groziš okoli kak boš prišel na dom z 5timi kolegi in boš jih poslal na intenzivno(saj ne da si sposoben) in še bi lahko našteval. A nista ta 2 iz tvojega plemena, ter a nisi ti vodja tvojega plemena in groziš v rl okoli? Za vse kar sem napisal imam dokaze.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ko sem zvedel,da lev igra 2 racun je moral iti settler dobi racun nazaj jaz imam 181 napacnih prijav in se enkrat javno povem ko dobim barabo friksona v slovenj gradcu bo na kapalni ne glede na posledice
 

jonke

Member
Reaction score
0
Ce mi sveto obljubis matjaz,da ostane to med nama ti posredujem in lahk ostalim le reces,da calimero ne laže ok

tok me firbc žgečka, da tud jest oblubim calimero, da ostane med (zdej 3mi) nami. ker koneckoncev sem v igri na njihovi strani, in me zanima s čim imam opravka :)

in da povem v naprej...
calimero ne laže ok

calimero ne laže

:) res me zanima tole..
 

DeletedUser

Guest
[NICK]jonke[/NICK]
...če Ti kaj šteje...
lahko prihranim Tebi in [NICK]Calimero[/NICK]tu čas
in potrdim, da v tem o čemer je govoril tudi [NICK]matjazinho[/NICK],
[NICK]Calimero[/NICK] ne laže;
o drugih njegovih prispevkih oziroma mnenjih in trditvah, pa (samo) ne vem


...sicer pa fantje (in dekleta)...
Vojna plemen (je res) samo igr(ic)a
 

DeletedUser

Guest
Ko sem zvedel,da lev igra 2 racun je moral iti settler dobi racun nazaj jaz imam 181 napacnih prijav in se enkrat javno povem ko dobim barabo friksona v slovenj gradcu bo na kapalni ne glede na posledice

kaj ti si neka "faca" mogoče ?
 

calimero

Banned
Reaction score
0
SAam ti si se falil,kje si zdaj v igri,da vidim kako ti delas po bosansko ,ko si zadnjic napisal
 

DeletedUser

Guest
Calimero, prosim, ce mi na zs kopiras tisti pogovor, kjer ti je pisal kdo da te vabi na sock of death.


lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
SAam ti si se falil,kje si zdaj v igri,da vidim kako ti delas po bosansko ,ko si zadnjic napisal

1. poserem ti se na faco ;)

2. delam po bosansko vedno ;) mal sem se zabavo 2-3 tedna pokazal kak se naj igra in pa pustil vam da igrate :p ker mi ni zanimivo da tujac bo 1 na slovenskem serverju :D
 
Status
Not open for further replies.
Top