Sock of Death išče novega duala!

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Calimero, prosim, ce mi na zs kopiras tisti pogovor, kjer ti je pisal kdo da te vabi na sock of death.


lp, Grega


Calimero, prosim napisi zs, al pa povej kdo je pisal.
 

DeletedUser

Guest
1. poserem ti se na faco ;)

2. delam po bosansko vedno ;) mal sem se zabavo 2-3 tedna pokazal kak se naj igra in pa pustil vam da igrate :p ker mi ni zanimivo da tujac bo 1 na slovenskem serverju :D

...po eni lastovki...
se še ne s~pozna pomladi :)

[SPOIL]...ali v prevodu na "bosansko", "črnogorsko", "hrvaško", "srbsko", itn...
po jednoj lasti, se (još i baš) ne zna, dali je i kakvo je prolječe :)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
...čeprav nekoliko dvomim, da ima smisel, bom vseeno za~pisal...

...fantje in dekleta...
takšnih in drugačnih starosti,
takšne in drugačne "narodnosti" (ki med drugim (realno) ne obstaja~jo,
takšne in drugačne lepote, pameti, itn.

...ko/če ste recimo na neki "zabavi" nekje...
(velja pa v prenesenem pomenu lahko vsesplošno)
ali je bolje zatlačiti si v hlač~ke nogavico ~ da bo "prijatelj~ček" (v hlač(k)ah videti naj~večji (na "vasi"))
oziroma (za dekleta) nadeti si največji "wonderbra", da bosta "hribčka" videti naj~večja (kar se le da)
...in morda tudi uspeti v namenu ter prepričati morda tudi naj, naj zaželeno/zaželenega, da si pravi/prava...
in čez (veliko) čas(a) ugotoviti, da je le ta, tista/tisti, ki ti ni več tako všeč, itn.
(sploh pa ne njegova nogavička ali njen velik modrček)

...kaj pa če se tista tvoja prava, "boji" takih "velikih" oziroma jo nisi všeč veliki (VP računi)...
in te ravno zato "spregleda" v množici
...kaj pa če tvojemu pravemu, niso všeč velike ~ ker vidi (v prihodnost) kako bodo nekoč visele...
in mu ravno zato ne boš všeč, ker so samo videti velike
...morda so tvoji (pravi) všeč majhni, morda so tvojemu (pravemu) všeč majhne...
morda, morda je tvoji/tvojemu pravemu vseeno za velikost, če ne gre za srce (in raz~um)


...ali ni bolje biti to kar si...
in ne izgubljati lastnega pre~dragocenega časa,
(povprečno življenje je dolgo le 0,075 tisočletja)
na "repenčenje", itn., da si bo množica mislila, da si naj, naj, naj
(množica, pa je venomer relativno velika)
 

DeletedUser

Guest
Mi je bila ponudba dana da igram z Sotoflwom in Grega94,mamljiva ponudba pol bi bil jaz vodja in klankon bi sel papa.Glede mukija sem pa ze v startu povedal,kaj je in kdo je.Sedaj pa sem še zvedal,da na računu se-moa igra vojak00 pa hudica kje si soto najdel te kekce.Soto sedaj te razumem,zakaj si dal tako ime plemenu v bistvu kaksnega drugega sploh nisi mogel dati.

Hahahahaha, ti je bila ponudba dana, kdo bi pa hoto z takšnim kekcem kot si ti igrat.. Glede mene pa lahko poveš v startu, vmes in na koncu. Še vedno bom boljši kot pa ti... pa lahko še 20 svetov odigraš pa mi ne boš segel do gležnja. :D

Zdaj, si pa nehaj izmišljevati pravljic pa bodi resen, al pa se obnaši kot otrok še naprej pa izmišljuj pravljice o nekih ponudbah, ki jih nikoli ni bilo in je tudi ne bo..

LP MIKI

Ko sem zvedel,da lev igra 2 racun je moral iti settler dobi racun nazaj jaz imam 181 napacnih prijav in se enkrat javno povem ko dobim barabo friksona v slovenj gradcu bo na kapalni ne glede na posledice

Jaz ti pa še enkrat javno povem, da komaj čakam ta dan... Ki ga bom jaz prezivel mogoče 20 dni na kapalni, ti pa naslednjih 50 let v zaporu :)

LP MIKI
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
calimero ti nimaš lih pošlihtanih zadev v glavi, kaj je igra in kaj RL...
 

DeletedUser

Guest
Hahahahaha, ti je bila ponudba dana, kdo bi pa hoto z takšnim kekcem kot si ti igrat.. Glede mene pa lahko poveš v startu, vmes in na koncu. Še vedno bom boljši kot pa ti... pa lahko še 20 svetov odigraš pa mi ne boš segel do gležnja. :D

Zdaj, si pa nehaj izmišljevati pravljic pa bodi resen, al pa se obnaši kot otrok še naprej pa izmišljuj pravljice o nekih ponudbah, ki jih nikoli ni bilo in je tudi ne bo..

LP MIKI



Jaz ti pa še enkrat javno povem, da komaj čakam ta dan... Ki ga bom jaz prezivel mogoče 20 dni na kapalni, ti pa naslednjih 50 let v zaporu :)

LP MIKI


Miki ponudba je bla na lastne oci sem se preprical. Tako da tokrat si calimero ni prav nic izmislil.. Trije ste na racunu en od vas je dal ponudbo.. Pa ne sam to. Zalostno.. Sluzast da bolj nebi mogel biti je ta igralec, ce se mene vprasa..
 

DeletedUser

Guest
Miki ponudba je bla na lastne oci sem se preprical. Tako da tokrat si calimero ni prav nic izmislil.. Trije ste na racunu en od vas je dal ponudbo.. Pa ne sam to. Zalostno.. Sluzast da bolj nebi mogel biti je ta igralec, ce se mene vprasa..

Sem videl ja, se opravicujem za zgornje besede. Ampak to sem videl nadknadno..

LP MIKI
 

DeletedUser

Guest
Nekdo od igralecev:mikimuki, -SotoFlow, grega94...ki so v ubijalčevem plemenu, je ponudil njegovemu največjemu sovražniku možnost da zaigra z njimi...
Lepo...toda kaj bo na to porekel ubijalec...
In pa 2 od teh treh na trial acc-ju-Sock of Death sta admina...na računu imajo in game moda, in forum SUPER moda :DD
Tole bo še zanimivo ;)
 

DeletedUser

Guest
mikimuki je končal z igranjem na Sock of Death in mikimuki je šele postal in game moderator... Tako da on ni mogel veliko narest;)
Čeprav nevrjamem, da bi sploh lohka ker je še vedno novinec in nima vseh pooblastil, če jaz pav razumem...
 

DeletedUser

Guest
Nekdo od igralecev:mikimuki, -SotoFlow, grega94...ki so v ubijalčevem plemenu, je ponudil njegovemu največjemu sovražniku možnost da zaigra z njimi...
Lepo...toda kaj bo na to porekel ubijalec...

To se tiče samo čalnov plemena Quit! in naših zaveznikov,tako da nemislim debatirat na forumu o tem.
Glede tega kakšno funkcijo opravljajo, pa nevem kaj se toliko vtikate not. Kot sem že večkrat povedal,če boste jim začeli plačevat za delo bodo z veseljem se vzdržali igranja.
 

DeletedUser

Guest
Ja je že res, ampak na kolikih račun pa igra noc mod?
Sicer napisal sem kot da je scenarij za novo sezono CSI, ampak vseeno bo zanimivo tole ko pride Soto gor na forum :D
 

DeletedUser

Guest
Nekdo od igralecev:mikimuki, -SotoFlow, grega94...ki so v ubijalčevem plemenu, je ponudil njegovemu največjemu sovražniku možnost da zaigra z njimi...
Lepo...toda kaj bo na to porekel ubijalec...
In pa 2 od teh treh na trial acc-ju-Sock of Death sta admina...na računu imajo in game moda, in forum SUPER moda :DD
Tole bo še zanimivo ;)


To je nasa stvar kdo je pisal komu.
Mislim, da ne rabi bit javno objavljena.

Glede moderatorjev, sploh nima veze kdo igra gor....



lp, Grega
 

DeletedUser

Guest
sploh ne vem zakaj na javnem forumu iscete igralca.napisal ste da mora bit zgodej zutrej pa dopoldne aktivn, tko da zdej usak iz spqr in ostali vedo da je vas racun takrat nepokrit
 

janci89

Member
Reaction score
0
sploh ne vem zakaj na javnem forumu iscete igralca.napisal ste da mora bit zgodej zutrej pa dopoldne aktivn, tko da zdej usak iz spqr in ostali vedo da je vas racun takrat nepokrit

to se da z čuvanjem uredit, če pa tko gledamo dokler še muci hodijo v šolo odrasli v službe so vsi računi zujtraj ne pokriti.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec124, grega94:saj nisem pričakoval da nam boste o vsem naredili dokumentarec, ampak zanimiva zgodba je pa vseeno in sem pač to napisal :D
 

DeletedUser

Guest
Glede calimerota in najinega pogovora sem o vsem razložil igralcem plemena Quit! in ostalim zaveznikom. Več ne bom pisal.

Tema zaprta na zahtevo igralca, ki je temo odprl - mene. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top