Predlog Sodelovanje med podporo in igralci svet 17

žiga192837

Member
Reaction score
0
Ampak pomoje bi se vseeno moglo začet bolj narazen kot na s16 ker drugače bo vsega že takoj konec.Ker najbolj zanimivo je na koncu, ko ima vsak že čez 10 vasi
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Počasi bi bilo fino, da bi se dobil še komentar Motorke kaj in bi se in kaj se nebi dalo urediti, ter da se uredi anketa o solo računih.

Lp, Dr.Menace
Pozdravljeni!

V ekipi pozorno spremljamo vse vaše komentarje v tej temi in jih bomo tudi vse do odprtja novega sveta. V tem trenutku pa je mogoče še malo prehitro za anketo.

Želimo, da svoje mnenje podate v čim večjem številu.

Lep pozdrav,
Grobi
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Nocem bit nesramen ampak upam da se ne bojo nastavitve menjale po tem ko se svet zacne tko kot na sv16 (pojasnilo se vedno cakamo)...Da nas ne bojo namamil da pridemo igrat pol pa neki spreminjal po svoje
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
me ne zanima, itak bodo nastavitve sveta potem čisto drugačne kot so tukaj zapisali svoje mnenje.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Glede na to kak bull shit se dogaja na 16ki bi za 17ko take nastavitve predlagu....

Cerkev: NE (ce pa je me pa ne moti)

Lokostrelci: NE

Barbarske vasi: ( Do 3000 tock (onemogoceno prevzemanje) z izjemo bonus vasi (te lahko prevzemajo) ti da neko prednost v igri pa tud dost je takih ki se ne strinja z onemogocenim prevzemanjem barbarskih vasi...Na ta nacin bojo mel tisto malo bonusk ki jih bojo lahko prevzemal, se vedno pa ne bo vplivalo na koncni izid

Paladin: Ne

Raziskave: Klasika

Cena Plemica: Klasika

Zastave: Vseno

Morala: Neaktivno

Limit fejkov: Aktivno, ce hoces fejkat pa placi

Dosezki: Vseno

Nocni bonus: Standard

Velikost plemena: 40-50 dovoljeno samo plemensko posiljanje okrepitev, ce zamenjas pleme 2 tedna ne mores dobit okrepitve od novega plemena

Bi pa rad vidu da se neaktivni igralci prej brisejo (recmo po 5ih dneh ali pa se prej) na 16ki jih je poln kurac takih ki so po 2 tedna neaktivni pa se vedno niso zbrisani...

Najbol pomembno je pa to da ko se zmenimo za nastavitve da one ostanejo fiksne! Ne pa da mi jih spreminjate sred igre ob enem pa se neke bullshit izgovore dajete....

Tko da ce niste sposobni izpolnit obljub pa to povejte se predno se 17ka zacne, da ne zgubljamo cas ter zivce za brez veze...Mislim da nisem edini ki ustraja na .si zato ker mu je vsec na domaci sceni igrat, sam to kar se zadne case dogaja pa res ni za nikamor
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ko malo berem debato o spreminjanju nastavitev s16 mi gre na bruhanje. Ne razumem, kako ste lahko tako podli, da izigravate ljudi, ki vas s PP podpirajo/mo. Za s17 pa predlagam, da dobro premislite, kakšne bodo nastavitve. Po mojem mnenju bi se morala ustvarit anketa v kateri bi sodelovali vsi, ki se želijo udeležiti s17. In v kolikor bi bile že samo na začetku objavljene drugačne nastavitve ali pa bi se v roku parih dni ugotovilo, da se niste držali začrtanih nastavitev, ki so bile objavljene bi morali skupinsko brisat pa volno. Pa ne se hecat no. Sej vem g. Motorka kakšne so direktive z Nemčije oz. se mi vsaj dozdeva (pomolzit čimveč denarja). Dejte naslednjič premislit, če se vam splača izigravat folk. Mnogi slovenci smo preveč tumasti (in priznam, tudi sam sem med njimi), da gremo večkrat, kot osli na led. Ampak tudi nas ta butaste enkrat mine to ponavljajoče se utapljanje. Če se že gremo neko igro bodite toliko fer, da so pravila igre enaka za vse in se ne spreminjajo kadar se komu dobesedno sprdne. Tu lahko diskuteramo gor in dol, da je neko pleme s temi nastavitvami dobilo neko prednost v igri. Pa koga to briga. Najbolj grozno je, da to napiše COM, ki naj bi veljal za neko avtoriteto .si VP in za nekoga, ki postavlja mejnike oz. pravila tako, da imamo vsi enake možnosti. Sam sem že drugič na ledu in vrjemite, z vami ne mislim potonit, ker sem oz. smo bili prevečkrat izigrani s podporo.

Malo v razmislek g. Motorki čeprav vem, da mu dol visi zame in za ostale, kateri mu že od s1 sledimo in mu vrjamemo, sedaj pa bi lahko ta prostor primerjal s političnim, kateri je skorumpiran do skrajnosti.
 

cotl

Member
Reaction score
0
Glede na to kak bull shit se dogaja na 16ki bi za 17ko take nastavitve predlagu....

Cerkev: NE (ce pa je me pa ne moti)

Lokostrelci: NE

Barbarske vasi: ( Do 3000 tock (onemogoceno prevzemanje) z izjemo bonus vasi (te lahko prevzemajo) ti da neko prednost v igri pa tud dost je takih ki se ne strinja z onemogocenim prevzemanjem barbarskih vasi...Na ta nacin bojo mel tisto malo bonusk ki jih bojo lahko prevzemal, se vedno pa ne bo vplivalo na koncni izid

Paladin: Ne

Raziskave: Klasika

Cena Plemica: Klasika

Zastave: Vseno

Morala: Neaktivno

Limit fejkov: Aktivno, ce hoces fejkat pa placi

Dosezki: Vseno

Nocni bonus: Standard

Velikost plemena: 40-50 dovoljeno samo plemensko posiljanje okrepitev, ce zamenjas pleme 2 tedna ne mores dobit okrepitve od novega plemena

Bi pa rad vidu da se neaktivni igralci prej brisejo (recmo po 5ih dneh ali pa se prej) na 16ki jih je poln kurac takih ki so po 2 tedna neaktivni pa se vedno niso zbrisani...

Najbol pomembno je pa to da ko se zmenimo za nastavitve da one ostanejo fiksne! Ne pa da mi jih spreminjate sred igre ob enem pa se neke bullshit izgovore dajete....

Tko da ce niste sposobni izpolnit obljub pa to povejte se predno se 17ka zacne, da ne zgubljamo cas ter zivce za brez veze...Mislim da nisem edini ki ustraja na .si zato ker mu je vsec na domaci sceni igrat, sam to kar se zadne case dogaja pa res ni za nikamor

Bedne nastavitve.
 

ruki

Member
Reaction score
0
Ja seveda,pa se kaj,naj bodo barbarke 500 tock max. da sploh nimajo zida..
Al ovni obstajajo zato da z njimi zidove rusimo ;)
 

cotl

Member
Reaction score
0
Ka je sedaj z našim svetim speedom? Jutri naj bi se odprl pa še ni znana ura pa nič. Kokr jst kej spremljam smo še mi edini, ki nismo mel 'kvalifikacij'.
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
Pozdravljeni!

Trenutno smo dogovorjeni za 13. 6. zvečer. To bo trening in tudi kvalifikacije za SLO reprezentanco.

Se pa dogovarjamo še za prijateljsko tekmo z Madžari.

Lep pozdrav,
Grobi
 

DeletedUser

Guest
o dohtar menace dost dobr predlog zadn cajt da se na piru dobimo

ohohoho....res bi bil že cajt ja....kokr sm slišu ga na s16 kr sipate na polno :p :) ....ti na skype cifro dam pa me poklič ;))


ammmmm drugače pa mislim da sem nekje na debati sveta 16 opazil da se znamo na s17 BEER in FA mal pobožat :) ....baje da bo piknik na koncu, sam nevem še kako se bomo zmenil....zmagovalc hrano plača poraženec pa pijačo?? xD

Fino bi bilo če bi se glede te teme o prihajajočem svetu 17 napisalo svoja mnjenja.....tudi če se z nekim mnenjem strinjate napišite vseeno vsaj da se strinjate in to mnenje prilimajte v citat....

Čimveč igralcev bo podalo svoja mnenja, lažje se bo našlo neke skupne nastavitve ki bi ustrezale večini...

Podporo bi pa mogoče samo prosil da odgovori o možnosti nastavitve glede:
->ONEMOGOČENEGA PREVZEMA BARBAROV
->ter o možnosti da je plamenica paladinovo zadnje orožje pri vseh igralcih
->mogoče sem še kakega pozabil... :)

....ali bi bilo to sploh mogoče? Da se tema počasi malo razvija ter da vsaj med poletjem nekje že približno vemo kako bo z s17...

Lp, Dr.Menace
 

vojak00

Member
Reaction score
0
Ohohoho doktore:)

Z podporo nimaš kaj debatirat, ker odgovore boš dobu k se bo s17 končal...glede nastavitev pa tko veš da bodo pač klasika kot na s16....

Aja BEER-ovci radi jemo in pijemo tko da za stavo je vseeno...cena obojega bo ista:)....Pač odvisno kako se bo odvijal svet tko bo piknik zrežiran:D....skratka lep večer:)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Glede na ignoranco CMja, se mi vse bolj zdi, da bodo nastavitve za s17 kar naenkrat zunaj in to nič podobne vsem tem predlogom.

Motorka, vseeno bi bilo zaželjeno, da se oglasiš kaj, in podaš TVOJE mnenje o nastavitvah in če se bo dalo uredit, ne pa da Grobi piše nekaj v ''tvojem'' imenu.
 

Thorin

Member
Reaction score
0
Se pa se vedno lahko zmenimo pa gremo na hr server kot 2 slovenska plemena (odvisno kake nastavitve bojo mel)

Bo pomojem se bol zanimljivo...
 
Top