Speed World Cup

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Runda je bila odlična, hvala vsem sodelujočim. V kratkem bo sem gor prišel razpored igralcev, ki bodo v reprezentanci.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Dobr večer,

ja speed je bil bom reku kul. Na začetku je bil en slovak, ko je igral na našem serverju in bil po točkah na prvem mestu, pa smo ga s skupnimi močmi razbili(Matic je imel 3 plemiče in ga je prevzel, 3je ali celo 4je smo ga pa stalno pucali). Čez cel speed smo se držali, si pomagali,... tako da pohvale vsem, še predvsem zmagovalcu amadeju, ki me je 2 min. pred koncem prehitel hehe in pa mr. noobu, ki se je dejansko sam boril in premagal neko pleme na njegovi frotni, ki se nam je edino upalo postaviti po robu. To je z moje strani vse, bili smo fajn ekipa in bi bilo super če bi bila velika večina lahko del slovenske reprezentance (ker so res pokazali timski duh) in zastopala našo zastavo, ko pa na mastersu očitno ne vejo da smo mi slovenci in ne slovaki, ter imamo svojo zastavo jaooo hehe

lp, Matej

ps: ostanite pridni ;)
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
eh če bi začel na začetku bi se uvrstil vsaj med top 20 tko sem pa začel šele pol ure pred koncem
Čestitke vsem sodelujočim
 

DeletedUser

Guest
jaz sem bil med top20 hehe drugače pa se je mr.noob izkazal tam saj nam je delal kar nekaj preglavic
 

poldek1

New Member
Reaction score
0
Mi smo mr.noob nonstop napadal, pol je pa enkrat dubu 2000 sulic in mečev se ga pa nismo več upal pol mal pred koncem smo mu pa vso vojsko uničli,
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Vsi, ki želite igrati v reprezentanci, se morate prijaviti na tem obrazcu

Tisti, ki so na spodnjem seznamu, so avtomatično sprejeti, ostali, ki pa se mogoče niste mogli udeležiti iz različnih razlogov imate pa še vedno možnost priti v ekipo ampak boste morali pokazati resne dosežke v VP ali kakšni tuji različici, najbolj zaželeno pa na speedu. Če poznate koga, ki bi si zaslužil mesto v ekipi ga povabite k sodelovanju.

dadl
amade
Scouser
Blacktrane
kulijack
miha66
grofko
kimbo
pobalin
Gospod Google
Professional G33K
TOPamazonka
The Pale Orc.
-Nicosta-
Niksic.si
klarisa
Poldek1
Thorin
lucko5
PIRmoz
chuck4love
Black Dragon
anomyous
King prototype contains
Lord crtomir.si
Lord Lionheart


Še vedno se morate vsi prijaviti z obrazcem. Močno zaželjeno, je, da imate slušalke in mikrofon, da bomo med tekmami hitro komunicirali in uspešno ukrepali.

Čestitamo, Ekipa VP
 

DeletedUser

Guest
Thorin lahko črtate s seznama in dodate koga drugega...tukaj sem bil le zaradi ekipe...
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Iskreno se mi zdi zalostno tole vse skupaj,rajsi ne tekmujmo in si ne delamo kake sramote, ker jo bomo 100% delezni ko bomo igrali proti kaki dobri ekipi.

Sam sem igral z racunom,priso do 100 sulic in 100 mecev,pa na koncu koncal na 13,14 mestu, v bistvo sem gradil vas za nekoga ki jo bo pac prevzel, in sedaj sem v ekipi za mednarodno tekmovanje, Lepa ;)

Kaksni so pa kriteriji da prides v ekipo, a 4. mesto na lestvici ni dovolj, in 1. po premaganih?

Kljub temu ne vem zakaj so tujci v Slovenski ekipi ki se odpravlja na neke mednarodne igre

Lp
 

cotl

Member
Reaction score
0
Kaj tebe matra masterx? Če praviš, da ni blo konkurence zakaj si potem bil šele 14? Ne se mi izgovarjat, da si gradil vas za druge.....
 

-Nasikanc-

Member
Reaction score
0
hmm podpora to bo treba malo se zmenit, jaz z nekaterimi od tu 100% nemislim igrat, ker so mi izrekli preveč besed ki mi jih nebi bilo treba, z svojo ekipo grem naprej milsim da je to fer, več kot dokazali smo da smo sposobni zmagat, pometli smo z domačo kunkurenco tako da pleme SLOVENIA POWER!!! ostaja skupaj novih članov nemislimo vzemat v pleme ali gremo vsi ali pa noben. :)

lp
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Pa cm sm jaz zram, ves da grem,Pa bom se izkazu,bom prvo skrivalisce nadgradil,potem pa si bom soruvince skrival,pa mi cisto nic nejo mogli :rolleyes:

Kaj tebe matra masterx? Če praviš, da ni blo konkurence zakaj si potem bil šele 14? Ne se mi izgovarjat, da si gradil vas za druge.....

Vprasaj nika pa Gospoda goole,ki je tudi v ekipi,koliko vojske sem imel on in pa Jaz.
 
Last edited by a moderator:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
To ni ekipno prvenstvo, ampak naše skupno. Če kdo tega ne more razumeti, ali ne more pozabiti kakšnih starih zamer, preprosto ne bo igral.
 

masterx.

Member
Reaction score
0
Pa dej nehi no Motorka,tale poldek bo not igral,Nika pa ne das zram, Kaksen kokreten razlog?? :confused:
 
Top