Speed World Cup

DeletedUser

Guest
No tu se moram strinjat. Če se že greste oz. gremo neko prvenstvo se naj zbere neke konkretne kandidate....sej se pa vidi kdo vse je samo vas dograjeval. Premalo konkurence je bilo na tem treningu oz. obračunu, če temu sploh lahko tako rečemo. Če se mislite z noobi pogajat in jih učit za speed pol ste res dokazal kam spadate in škoda, da ste nas sploh prijavili. Te bodo ja pojedli za tren oka..ne se hecat no.
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Lord crtomir.si lahko tudi črtate iz seznama, nisem niti med 50 prišel pa nebi rad kakšnem profiju mesta zavzemal, je te dni fuzbal bolj zanimiv, tukaj pa lahko še kakšnega kap rukne, nima smisla.
 
Last edited:

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Mi ne moremo prisiliti igralcev, da bi igrali, kdor se bo prijavil, bo dobil možnost. Izmed prijavljenih bodo seveda igrali le najboljši, ostali bodo rezerve in danes je igralo tudi nekaj zelo dobrih. Saj vsi vemo, kdo so kvalitetni igralci. Še vedno sta oba vabljena, da se prijavita...
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Oprosti Peter, vemo kako se speed igra na tekmovanju, ne moreš igrat z sprtimi igralci, ampak le z ekipo, ki deluje kot eden, ki si med seboj brezpogojno zaupa in dela za enega igralca v skupini, ki je določena. Tega pri nas ne boš dosegel, vidiš sam po reakciji ko si objavil spisek.
Prva napaka je bila da ste vključili možnost plemen, vsak naj bi igral sam, pa bi se drugače pokazalo, tako pa naj junaki odločajo, če hočete imeti vsaj neko spodobno ekipo na mastersu, z skreganimi igralci to ne bo šlo, kakor vidiš profiji in noobi ne morjo skupaj špilat v deželici na sončni strani Alp
 

woley837

Member
Reaction score
0
Sicer sm prvi na seznamu hehe ampk jaz se tudi ne bom udeležil tega speed turnirja, enostavno mi ni več da bi par urc preživel za računalnikom.

Motorka, mr. nooba pa le povabi v tim in še ene 4-5 dobrih ti jih zdele naštej in zgradi ekipo okoli njih, ne rabi bit 10 profičev, rabi bit 10 ekipnih igralcev skupaj in če boš pravo kombinacijo izkušenj, znanja in tudi timskega duha najdu boste lahk dobri. Igralci pa lahk tudi pozabijo na spore med njimi in skupaj zaigrajo za slovenijo ko so nizozemci dones in pometli špance ;)

lp
 

črtomir

Member
Reaction score
0
Sicer sm prvi na seznamu hehe ampk jaz se tudi ne bom udeležil tega speed turnirja, enostavno mi ni več da bi par urc preživel za računalnikom.

Motorka, mr. nooba pa le povabi v tim in še ene 4-5 dobrih ti jih zdele naštej in zgradi ekipo okoli njih, ne rabi bit 10 profičev, rabi bit 10 ekipnih igralcev skupaj in če boš pravo kombinacijo izkušenj, znanja in tudi timskega duha najdu boste lahk dobri. Igralci pa lahk tudi pozabijo na spore med njimi in skupaj zaigrajo za slovenijo ko so nizozemci dones in pometli špance ;)

lp

10 igralcev ne bo šlo, jih mora bit 20, se pa strinjam, da se povabi mr.nooba in njegovo ekipo, ker so pokazali tisto skupno sodelovanje, ki je pri speedu potrebno, vsaj jaz sem to občutil;)
 

kustos

Member
Reaction score
0
Mi smo mr.noob nonstop napadal, pol je pa enkrat dubu 2000 sulic in mečev se ga pa nismo več upal pol mal pred koncem smo mu pa vso vojsko uničli,

In pol je tak v reprezentanci oz. v neki izbrani druščini. Motorka, glede na to kolk se jih je odpovedalo boš lahko same take notri nabral, ki se bodo špikali z 100 sulicami :D
 

pobalin

Member
Reaction score
0
Imam vprašanja
Kdaj se bo prijateljska tekma začela?
Koliko časa bo trajala?
Kje se bo dogajala?

Skype: Matej Podgoršek
 

DeletedUser

Guest
Kaj to se je treba registrirat na madžarskem serverju ali kako to poteka?
 

DeletedUser

Guest
Upam da madžarska zmaga ker to je res žalost da se prijaviš med prvimi in ne dobiš niti gesla za v igro tako da res žalost.Madžarska rulz
 

DeletedUser

Guest
Ja jaz sem tudi napisan za reprezentanco in sem se tudi prijavil
 

pobalin

Member
Reaction score
0
Sem v repenzentanci in nisem bil seznanjem o nečemer

Bi se strinjal, da nebi bil izbran med 20 igralcev ki igrajo
Sem pa jezen ker zato nisem bil seznanjem in nebi 1 ure porabil,da sem čakal na geslo
 
Top