sv15?

DeletedUser

Guest
Noben ni omenil nikakeršnih točk. Calimero pa že ve zakaj sem mu to napisal, namreč podcenjuje vsako pleme !

Lp
 

woley837

Member
Reaction score
0
Tebe itak ne rabi podcenjevat, niste neki jaki-ehorde . pravite da igrajo sexbeer itd pri vas pa to ni res, tako da ste sami noobeki v plemenu(ki se zmišljujejo in lažejo), ki ste na začetku delali skerce in mal oda nabili. no, me zanima kolko pa kdaj boste s skercami tolko nafarmal ko smo mi do zdaj z lahkimi
 

DeletedUser

Guest
Tebe itak ne rabi podcenjevat, niste neki jaki-ehorde . pravite da igrajo sexbeer itd pri vas pa to ni res, tako da ste sami noobeki v plemenu(ki se zmišljujejo in lažejo), ki ste na začetku delali skerce in mal oda nabili. no, me zanima kolko pa kdaj boste s skercami tolko nafarmal ko smo mi do zdaj z lahkimi

kdo govori da je sex beer notri ?? Kdo si zmišljuje in laže ? Glede nafarmanih enot in tako dalje pa se nebom pogovarjal saj ima pri E vsak igralec TRIAL račun, kar pa zame pomeni igralec ki ima 2 pomočnika še zraven in ne more vsega sam storiti :) Praktično me ne zanimate.. Naj pa še povem woley, da če imaš 200 točk več kot jaz ne pomeni da sem slabši igralec. :) Pozdravljeni
 
Last edited by a moderator:

woley837

Member
Reaction score
0
Se ne rabimo kregat, bomo vidli kaj se bo zgodilo! Vroča kri je samo zato, ker bomo še dolgo čakali in se nam očitno ne da čakat!
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Se ne rabimo kregat, bomo vidli kaj se bo zgodilo! Vroča kri je samo zato, ker bomo še dolgo čakali in se nam očitno ne da čakat!

Ti si pa spet pamet celega sveta pojedel;) Bravo zate. Upam, da si v osnovni šoli tud tako "glasen" pred tablo;)
 

Mosby

New Member
Reaction score
0
Mar moramo biti mi slovenci zmeraj najslabši vzgled ostalim ?

Prosim ne se kregat je samo igra mar ne ?
 

DeletedUser

Guest
ne igra, ne boj. mesarsko klanje po forumu. :D

Ne bo tako hudo. Ta debata je še v mejah normale, čeprav blizu roba... Ostanite na pravi strani, saj bi res pogrešali vaše komentarje. Držite se teme, da mi ne bo treba brisat postov.
Hvala
 
Last edited by a moderator:

mako shark

New Member
Reaction score
0
ampak, katerokoli online igro se grem in grem na forum, povsod je eno in isto. stare zamere, bodoče zamere... jaz sem dober, jaz sem boljši. ne ti si podlež. ne pa nisem ampak ti pa si res umazan.
do neke mere je še zanimivo, a po 6ih straneh postane popolnoma bebavo, tako da... imate še dobri dve strani in pol se mi zdi. :D
 

DeletedUser

Guest
SHOP-ovcem NLB ne nakaže več dnarja za premium, pa kr padajo po lestvici. :s
 

DeletedUser

Guest
V ponedeljek, 3. 2. 2014, zaradi vremenskih razmer VOJNA ODPADE. Vojaki nebojo mogli preživet zime :)
haha malo šale. Vreme je pa res.. :)
 

DeletedUser

Guest
kdo govori da je sex beer notri ?? Kdo si zmišljuje in laže ? Glede nafarmanih enot in tako dalje pa se nebom pogovarjal saj ima pri E vsak igralec TRIAL račun, kar pa zame pomeni igralec ki ima 2 pomočnika še zraven in ne more vsega sam storiti :) Praktično me ne zanimate.. Naj pa še povem woley, da če imaš 200 točk več kot jaz ne pomeni da sem slabši igralec. :) Pozdravljeni

to kar si napisal za trial pa žal ne drži žal eni nimamo toliko časa kot ti ali kaj drugega in smo šli trial in to ni trial kr z enimi ampak z poznanimi igralci ki se poznamo v RL
 
Last edited by a moderator:
Top