Predlog Svet 10

  • Thread starter Buco.et.cetera.et.cetera
  • Start date

Steyr9083

Zmagovalec spam izziva
Reaction score
0
Jaz bi imel nastavitve na svetu 10 tako, kot je bilo na svetu 1, ker je bil svet 1 do sedaj meni še najbolši od vseh.
 

DeletedUser

Guest
[NICK]Sasuke..[/NICK]
...kaj niso svetovi s hitrostjo 4, 5...?!
ponavadi HP ali Classic ~ torej nekaj izven (normalnih dejavnosti)

[NICK]Steyr9083[/NICK]
...prve~ga se (menda) nikoli ne pozabi... :)
pa zato niti slučajno ni nujno, da je tudi naj, naj ~ živi se (menda) "zdaj" :)
(torej hvaljen bodi Svet 9 in ostali (še) odprti :)
 

DeletedUser

Guest
dejte za spremembo enga zlo pocasnga.povsod so hitrost 1,4,5.sej so se druge hitrosti sam so le te zlo redke. dejte enga ki je pa zlo pocasn npr.0.6 bi blo super
 

žan škorc

New Member
Reaction score
0
Se ne javlam veliko , ker sem se pred kratkim šele logiral, sem pa redni bralec foruma.
Moj predlog:

En račun , en igralec.......brez dualov in trialov
Časovna omejitev čuvanja računa
Omejitev premium točk razen seveda osnovnega
 

Sasuke..

Member
Reaction score
0
Se ne javlam veliko , ker sem se pred kratkim šele logiral, sem pa redni bralec foruma.
Moj predlog:

En račun , en igralec.......brez dualov in trialov
Časovna omejitev čuvanja računa
Omejitev premium točk razen seveda osnovnega


Tezko, da bo se kaj takega uresničilo prvič na slovenskih svetovih, saj niti na .net se ni zgodilo. Ker pri tem govorimo o povsem novem programiranju zadev itd. Ni ne mogoče narediti, ampak veliko se jih niti ne bi strinjali s tem, kajti eni imajo več časa, drugi pa manj.

Omejitev premium točk pa tako ali tako odpade, saj je to vir prihodka za InnoGames.

LP,
Sas..
 

DeletedUser

Guest
Edina moja želja za naslednji svet je, da si ne moreš izbirati strani neba in si na mapo postavljen avtomatsko. S tem mislim, da bi se ustvarlo več enakovrednih plemen, kjer bi do izraza prišli tudi tisti, ki ne znajo največ, in bi se od najboljših lahko kaj naučili :)
 

DeletedUser

Guest
sam upam da nebo skrivnosti, ker ste ze zdej mau zaj.... ko sta kr dva svetova s skrivnostmi.
 

DeletedUser

Guest
prvo glede sveta 7: em...mene pa zanima zakaj se več nemorem prijaviti na svet7.sploh mi nepokaže več okenca za svet7 tako da niti nemorem priti v mesto.

drugo svet10:ta svet se mi zdi super,ker je tako za začetnike kot tudi profesionalce.ampak če bi se dalo bi lahko vseeno zmanjšali malo čas nadgrajevanja stavb.če se pa neda pa predlagam da se to stori na svetu 11.

spremembe in predlogi za svet11: čim krajši čas za zgradbe,pa tudi pehoto,in število članov naj bo omejeno na 50 ali 60,naj nebo skrivnosti,ampak so zaželjene tisti pomoči in namigi na začetku.pa proizvodnja surovin naj bo večja že na prvih stopnjah.to bo pripomoglo vse k hitrejšemu razvoju igralcev.

PS.: igral sem že igro ki je bila zelo podobna vaši,ampak se več nespomnim naslova oziroma imena tiste igre,ampak je bilo vse storjeno na optomalno hitrost,tako da si lahko imel plemiški dvor postavljen v 30 minutah,napadi pa so tudi bili na dolgo razdaljo po 20 sekundah.to je bilo super. samo vi raje naredite srdnje hitro igru na svetu11.

Edina moja želja za naslednji svet je, da si ne moreš izbirati strani neba in si na mapo postavljen avtomatsko. S tem mislim, da bi se ustvarlo več enakovrednih plemen, kjer bi do izraza prišli tudi tisti, ki ne znajo največ, in bi se od najboljših lahko kaj naučili :)

pomojem pa je bolje da si lahko izbiraš sam,saj neveškje so tisti slabši in tisti boljši. drgač pa naj bo naslednji svet veliko hitrejši kot je ta. :)

sam upam da nebo skrivnosti, ker ste ze zdej mau zaj.... ko sta kr dva svetova s skrivnostmi.

ja,te skrivnosti so res beda. tisti ki so profesionalci in znajo res super igrati bojo imeli veliko prednost kot tisti ki so komaj igro začeli igrati čez nekaj časa. na svetu 11 naj tega prosim nebo.

[mod=domen xD]Prosim, da se izogibaš zaporednega pisanja postov, drugič uporabi "edit" funkcijo.[/mod]
 
Last edited by a moderator:

T-Rider

Member
Reaction score
0
prvo glede sveta 7: em...mene pa zanima zakaj se več nemorem prijaviti na svet7.sploh mi nepokaže več okenca za svet7 tako da niti nemorem priti v mesto.

Svet 7 se je zaključil.

ja,te skrivnosti so res beda. tisti ki so profesionalci in znajo res super igrati bojo imeli veliko prednost kot tisti ki so komaj igro začeli igrati čez nekaj časa. na svetu 11 naj tega prosim nebo.

Na svetu 10 so jih ukinili, tako da je sedaj ta svet brez skrivnosti.
 

DeletedUser

Guest
meni je bedno to na svetu10 da se vse tako dolgo gradi. na svetu 10 se denimo gradi surovina na 5 stopnji približno tako dolgo kakor se je na svetu8 na stopnji 10.

Če bi blo možno naj ma svet 10 hitrost sveta 3-5 hitrost enot pa 2-2.5.. Za mene bi blo to kr vredu.. Časa imam dost.. tak da ni panike.. :p:)

ja to bi iblo super,amp'akkot kaže niso hotli upoštevati predlogov :mad:
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Vsak svet tudi ne more biti nevem kako hiter. Sedaj sta bila 2 sveta malo hitrejša zdaj pa je spet tu svet s hitrostjo 1. Nevem zakaj je tak problem, če se zgradba malo dlje gradi.
 
Top