Svet 15

DeletedUser

Guest
domen en mesec al v 1 dnevu so tol naredu da škoda besed. mogoč so pa hoteli da odidejo vsi igrali stran od slo vp-ja ker mislim da so to tudi naredili. igram 2 svetova sm med top 5 pa še ta 2 bom brisal škoda dnara za naše in vse skupi rajši dam hrvatom ali kom drugim
 

DeletedUser

Guest
Alo zakaj je cerkev na s15? MI kod to pove!! Brišem vse računa na slovanskih svetovih če me mislite met za norca!!
 

DeletedUser

Guest
Alo zakaj je cerkev na s15? MI kod to pove!! Brišem vse računa na slovanskih svetovih če me mislite met za norca!!

če te mislijo imeti? sej te že majo kaj ne vidiš pa ne samo tebe vse nas imajo zato sm za da vsi brišete na slo vp-ju račune pa gremo rajši tuje igrati hrvate ali grške pa tud če neznam brat tiste heroglife
 

DeletedUser

Guest
če te mislijo imeti? sej te že majo kaj ne vidiš pa ne samo tebe vse nas imajo zato sm za da vsi brišete na slo vp-ju račune pa gremo rajši tuje igrati hrvate ali grške pa tud če neznam brat tiste heroglife

Navali narode. Svi register na hrvastko vojno
 

DeletedUser

Guest
tole ti nebo držalo prijatelj mi smo bli top pleme pa še vedno smo se borimo na tujem na slo ne gremo
tuji eno top pleme je prišlo na tuje
zakaj
zaradi podpore ker se ve kak se na slo sceni dela zej bom malo klikal pa upam da čimprej ban fašem pa da lahko potem spet dalje na tujem igram

Pozdravljen prijatelj
Saj nisem trdil, da niste top pleme (čeprav ne vem, kdo ga sestavlja). Opisoval sem razmere na .si in ne v tujini. Kar pa se tiče podpore... za nobenega od naštetih problemov ni kriva podpora... za kakšne druge morda, ampak takrat je pošteno imenovat krivca z imenom in dokazi, ne pa na splošno

zaradi podpore ker se ve kak se na slo sceni dela

Sem sicer samo forum moderator, ampak tehnično sem član podpore... vse pripombe na moj račun opremi z imenom, ali pa me izpusti iz obdolžitev.

P.S.: Tisti prijatelj v pozdravu je mišljen resno, če si tisti nikname, ki se ga spomnim iz igre :)
 

DeletedUser

Guest
na svetu 15 se dogaja hmmmm zelo rad bo ti povedu grem rajši v stadion na pir :D
 

DeletedUser

Guest
Zelo rad bi ti povedal, kaj se dogaja, pa vidim samo to kar tudi ti.
:D me pa veseli, da je že nekaj plemen ustanovilo svoja podplemena... Ideja za naslednji svet... pleme(na) brez omejitev števila članov.. pa bodo lahko vsi v zmagovalnem plemenu, ne bo se treba borit.. make love not war... in srečno bodo živeli do konca serverja..
Pa ne me...., kaj nekaterim še ni jasno, da zmaga samo eno pleme, akademije, podplemena in kar je še te šare, so skupaj z vsemi ostalimi PORAŽENCI. So pa podplemena dobra zaloga vasi primernih za noblanje... he he .. saj od nečesa se mora glavno pleme razvijat.
Uboga pamet v Sloveniji...
 

DeletedUser

Guest
Ja da pokažemo še na hr16 hrvatom da smo bolši in iz sveta 14 je spet v prvi postavi hehe :)
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Me nic ne moti cerkev,ko zavohas, kje ima cerkve sovrag mu jo lepo zrusis in ga popas ko lepo pečenega odojka.Kar se tiče akademij so pleme zase ko pridejo na vrsto noblaš.
 

DeletedUser

Guest
Če se tako izkušen veteran strinja z mano, potem vem, da nisem povsem brcnil v temo.. :)
 

DeletedUser

Guest
Opa so le dodali zastave svaka čast mogoče pa le ne boste izgubili igralcev s to potezo.
 

woley837

Member
Reaction score
0
Evo svet 15 je že od 11.00 odprt!!! Katera plemena kaj dobro zgledajo? Kateri dobri igralci igrajo??? Dajte mal naštevat....
 

DeletedUser

Guest
hehe pa sej te lahka js pohvalim ni pene ;)

am na temo 15 ja noob bo spet mešo štrene hehe :D
 
Top