Svet 15

DeletedUser

Guest
Haha optimist....ne pravis pa kako si tudi ti izgubil ogromno vojske.....sicerr pa dalec od tega da je na koleenih pa kokr jst vem se mrtvi na koncu stejejo

kaj si se pa ti zdaj vžgal? si padel izpit pa znašaš svoje frustracije na forumu?

Egonu sem odgovoril na vprašanje.

seveda, da mi je padla vojska, saj drugače niti ne more biti ali pač?

Unicorn, tebi pa želim obilo lepih trenutkov s hčerkico! :)
 

Thorin

Member
Reaction score
0
No, jaz pa odgovarjam na tvoj post....ti pa ce ze odgovarjas egonu odgovarjaj po resnici.....In resnica je taka da je vojna trenutno izenacena, tolcemo se med sabo in bo se dost borbe preden bo znan zmagovalec
 

DeletedUser

Guest
kdo je sploh govoril o vojni in o zmagovalcu v tako imenovani "vojni".

tako da ne se vžigat in iskat problema tam kjer ga ni.

povedal sem kako vidim stvar iz svojega vidika in ob enem podal kompliment solyarisu za borbenost in vztrajnost, kajti marsikdo bi že obupal, ko bi zagledal kate v svoji vasi.

p.s. ob naslednjem komentarju dobro premisli kaj boš napisal, ker saj veš kako pravijo: "arguing on the internet is like running in the special olympics, even if you win you are still retarded."
 
Last edited by a moderator:

Thorin

Member
Reaction score
0
Ja jst sem pa povedu da ni glih tko kot ti pravis hehe sej nima veze igra bo se dolga se bova zih na bojnem polju se srecala....pa naj zmaga bolsi ;)
 

DeletedUser

Guest
kaj si se pa ti zdaj vžgal? si padel izpit pa znašaš svoje frustracije na forumu?

Egonu sem odgovoril na vprašanje.

seveda, da mi je padla vojska, saj drugače niti ne more biti ali pač?

Unicorn, tebi pa želim obilo lepih trenutkov s hčerkico! :)

Hvala za želje.

Drugace pa bi pa mi bili v veliki prednosti da nebi imeli vi vohuna... Vohunstvo v drugih plemenih je za vas ključ do uspeha. Kratko rečeno podla igra. Predvsem pa poznanstva z administracijo itd. itd. nebi več našteval. Ne govorim to o posameznih članih ampak nasploh o plemenu ! Pa prosim brez bilo kakeršne zamere, ne govorim izključno zate ampak mislim da oba veva za katere igralce se gre.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hvala za želje.

Drugace pa bi pa mi bili v veliki prednosti da nebi imeli vi vohuna... Vohunstvo v drugih plemenih je za vas ključ do uspeha. Kratko rečeno podla igra. Predvsem pa poznanstva z administracijo itd. itd. nebi več našteval. Ne govorim to o posameznih članih ampak nasploh o plemenu ! Pa prosim brez bilo kakeršne zamere, ne govorim izključno zate ampak mislim da oba veva za katere igralce se gre.

Unicorn, tako bom rekel, sem dokaj nov na slovenski sceni, serverja, ki sem ju odigral sta bila si1 ter si2, potem se je moja kariera na slovenskih serverjih končala do si14.

Kot vemo večino igralcev iz stare garde ni več na slo sceni, kar pomeni, da novih igralcev skoraj, da ne poznam.
Kar se pa našega plemena in vohunjenja tiče ne vem nič, verjameš ali ne, to je tvoja stvar, lahko ti pa zagotovim, da vedno govorim resnico, saj so me v takšnem duhu vzgojili.
p.s. Zaupaš v svoje soplemenjake ter v njihovo zvestobo?

No, da ne izgubim rdeče niti, sicer ne vem od kje ideja, da nas je od 10-15 ter da imamo 22 računov, kajti vsi smo zbrani v skype konferenci in nisem opazil, da bi imel kdo kakšen račun več, saj nas je toliko kolikor je računov oziroma še duali, triali, mogoče ima kakšen od duala, triala svoj račun, vendar brez trdnih dokazov tega ne moremo trditi. Zanimivo kako smo ljudje naravnani, nekdo, ki je boljši od nas takoj pomislimo "op! ta pa že ne more biti boljši od mene, sigurno goljufa!", zakaj mu ne čestitati za dobro igro in mogoče pomisliti, da je korak pred nami? No v glavnem, to so le zgolj ugibanja, tako kot ti, ko govoriš na pamet, da imamo več računov brez nekega oprijemljivega dokaza.

Kar se pa naše podpore tiče, žal ne morem podati neke realne slike, sem premalo časa tukaj, da bi lahko karkoli rekel. Glede komentarja, da imamo poznanstva v podpori, je spet ugibanje in ponovno nimaš oprijemljivega dokaza, da bi lahko rekel, glej, ta in ta pozna unega v podpori in naredi kot se mu za hoče.
Kako vem, da nimamo poznanstev v podpori? Ker vsak dan, se nekdo izmed naših članov pritožuje nad samo podporo in obujajo spomine iz prejšnjih svetov kako so jih bannali po nepotrebnem itd.

Skušal sem biti čim bolj objektiven, kajti tudi sam navijam za fair-play igro ter tiste, ki goljufajo naj takoj zdaj bannajo, pa če tudi je to vodja plemena.

Če potegnemo črto so tvoji argumenti brez predmetni. :)

Seveda, če imaš dokaze vzamem besedo nazaj.

Zakaj le bi zameril? Saj gre le za izražanje mnenj.

Sploh ne vem zakaj sem se prijavil na forum, to je moj zadnji komentar, v glavnem, če si željan normalnega pogovora me lahko klikneš ingame. :)

Lep pozdrav.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Hja da bi objavil še druge stvari ki so jih pisali oz je pisal matej ali calimero, bi te vrglo na rit :)


Al vidva sta pa v nevesih al kwa. dadl je še daleč pred vami ti unicorn nebi o sramoti govoril ker mislim da ste se vi najbol osramotil z postom da ste sami profiči noter zej pa vidim da ste sami nobeki ne profici ali pa ti mislip da so to profiči a v resnici še nisi vidu profiče

Lp
 

DeletedUser

Guest
Tukaj ni nihče iz med nas "PRO".

Ta post je bil pa namenjen daldu, ker je preveč pameten do ostalih odeležencev te igre oziroma sveta.
 

DeletedUser

Guest
Knizz tudi če si odšel ti še povem, da igralci iz začetniških svetov še igrajo nekater da neboš preveč modroval s svojimi dolgimi posti.

Slovenski proji jim bi lahko rekli.HAHA
 

DeletedUser

Guest
Al vidva sta pa v nevesih al kwa. dadl je še daleč pred vami ti unicorn nebi o sramoti govoril ker mislim da ste se vi najbol osramotil z postom da ste sami profiči noter zej pa vidim da ste sami nobeki ne profici ali pa ti mislip da so to profiči a v resnici še nisi vidu profiče

Lp

Ravioli, oz kobarid ( dual ). Vsi me dobro poznate, dobro veste kdo sem... zdaj pa končam s tem, ker se mi ne lubi obadati z vami otroci. lp in lep preostanek večera!
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
touch down za unicorna, ki meni da smo tukaj sami otroci ?

kje so otroci, dej ni biksaj ga the last unicorn, kdo sploh si ti za en unicorn, ti so že zdavnaj izumrli ( baje ) :rolleyes:

tukaj igrajo penziči, zaposleni, nezaposleni, otrok pa ni ehhh

sem mislila, da tukaj igramo samo starejši od 30 let ;)
 
Last edited:

calimero

Banned
Reaction score
0
dadl
Točke: 1.260
Uvrstitev: 53
Premagani nasprotniki: 6.215 (9.)
Pleme: ~E~



Jaz tle ne vidim,kakšne sramote na racunu dadl.Mene od pondeljka do petka ni bilo na računu,sem bil v tujini,sem se vrnil danes zjutraj.Naj mi nekdo objasni kaj se je dogajalo,da je dadlov račun sramoten.Vsi ki me poznate veste,da igram pošteno ne kupckam z računi.
 
Last edited:

cotl

Member
Reaction score
0
Jaz tle ne vidim,kakšne sramote na racunu dadl.Mene od pondeljka do petka ni bilo na računu,sem bil v tujini,sem se vrnil danes zjutraj.Naj mi nekdo objasni kaj se je dogajalo,da je dadlov račun sramoten.Vsi ki me poznate veste,da igram pošteno ne kupckam z računi.

Tale acc je čist vredu. Ne vem kaka sramota. Medtem, ko so nekateri geekali smo mi bili doma v temi.
Ne vem kaj se mate tule neki za prepirat o neki vojni, če vsi veste, da so najboljši na tem svetu realno SCC, SC IN ~E~. Vse ostalo je fejk.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Tale acc je čist vredu. Ne vem kaka sramota. Medtem, ko so nekateri geekali smo mi bili doma v temi.
Ne vem kaj se mate tule neki za prepirat o neki vojni, če vsi veste, da so najboljši na tem svetu realno SCC, SC IN ~E~. Vse ostalo je fejk.

Realno ni nič. Vse je virtualno;)
 

DeletedUser

Guest
Ooo vidim da kr debatirate tu na forumu...

Ti Unicorn ti govoriš da so tu otroci? Največji otrok si ti sam ti povem zakaj?

Prvič. Ko ti kaj neuspe začneš žalit vse povprek in govoriš kako smo drugi slabi pa nevem kaj

Drugič. Govoriš kako ima pleme ~E~ veze z podporo.

Tretič. Govoriš si kako sramoto si je naredu dadl. Zakaj ker je plemenu eHORDE šlo polovico offa v nebesa

Četrti. Govoriš kako smo mi slabi ker mamo dual, trial račun kaj to slučajno ni dovoljeno? Kaj ti misliš da si zdaj dober ker sam igraš?

Petič. Tu po forumu se kregaš z vsemi hočeš doseči svoj prav potem ko pa vidiš da žal nimaš prav pa napišeš : zdaj pa končam s tem, ker se mi ne lubi obadati z vami otroci. lp in lep pa niti en dan ne mini pa že spet pišeš?

V zadnjih 30 postih je samo en otrok tu in to si ti ;)

lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Ooo vidim da kr debatirate tu na forumu...

Ti Unicorn ti govoriš da so tu otroci? Največji otrok si ti sam ti povem zakaj?

Prvič. Ko ti kaj neuspe začneš žalit vse povprek in govoriš kako smo drugi slabi pa nevem kaj

Drugič. Govoriš kako ima pleme ~E~ veze z podporo.

Tretič. Govoriš si kako sramoto si je naredu dadl. Zakaj ker je plemenu eHORDE šlo polovico offa v nebesa

Četrti. Govoriš kako smo mi slabi ker mamo dual, trial račun kaj to slučajno ni dovoljeno? Kaj ti misliš da si zdaj dober ker sam igraš?

Petič. Tu po forumu se kregaš z vsemi hočeš doseči svoj prav potem ko pa vidiš da žal nimaš prav pa napišeš : zdaj pa končam s tem, ker se mi ne lubi obadati z vami otroci. lp in lep pa niti en dan ne mini pa že spet pišeš?

V zadnjih 30 postih je samo en otrok tu in to si ti ;)

lp

+ en je glihkar prispel;)
 

DeletedUser

Guest
Ooo vidim da kr debatirate tu na forumu...

Ti Unicorn ti govoriš da so tu otroci? Največji otrok si ti sam ti povem zakaj?

Prvič. Ko ti kaj neuspe začneš žalit vse povprek in govoriš kako smo drugi slabi pa nevem kaj

Drugič. Govoriš kako ima pleme ~E~ veze z podporo.

Tretič. Govoriš si kako sramoto si je naredu dadl. Zakaj ker je plemenu eHORDE šlo polovico offa v nebesa

Četrti. Govoriš kako smo mi slabi ker mamo dual, trial račun kaj to slučajno ni dovoljeno? Kaj ti misliš da si zdaj dober ker sam igraš?

Petič. Tu po forumu se kregaš z vsemi hočeš doseči svoj prav potem ko pa vidiš da žal nimaš prav pa napišeš : zdaj pa končam s tem, ker se mi ne lubi obadati z vami otroci. lp in lep pa niti en dan ne mini pa že spet pišeš?

V zadnjih 30 postih je samo en otrok tu in to si ti ;)

lp

Prvič: Kaj meni ni uspelo ?
Drugič: Po vsej vaši podli igri ki jo imate. si človek drugega ne more misliti.
Tretjič: Dadl si je sramoto naredil z svojo strahopetnostjo, po drugi strani se pa spravlja v višave. In oprosti pol defa šlo v nebesa ? Definiraj ;)
četrtič: Govorim v primeru dadla ! Ravno v zgoraj omenjeno VIŠAVOSTJO, sam ne more storiti nič, drugače proti pametnimi triali, ki znajo jezik držati ta zobami nimam nič proti.
Petič: Jaz se nikomur ne izmikam, zaenkrat sem vse imel prav, če pa nisem imel sem se opravičil ;) Kdo je pa tukaj otrok se pa vidi jasno in glasno. Če praviš da sem otrok jaz, ki govorim resnico in skušam pomiriti stvar je to tvoj problem, saj zgleda da si na istem nivoju kot pa nekateri tvoji soigralci. Jaz se sploh nebi oglašal če nebi bilo tukaj govora v " nesposobnem " eHORDE...

Ps: Stopite enkrat na realna tla, niste edini !

Pa lep pozdrav
 
Top