Svet 15

DeletedUser

Guest
Se strinjam sami odlični igralci so v SC tako da sc osvoji tale svet..
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam sami odlični igralci so v SC tako da sc osvoji tale svet..

Ne bom nič rekel da SC ne more zmagati sveta, ampak veliko dobrih je še v plemenu Fenix skrajšava ~FeX~. Nimamo toliko točk, ampak imamo pa dobre igralce kar malo preverite na TW.Stats.si al kak je že ta naslov ;)
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Ne bom nič rekel da SC ne more zmagati sveta, ampak veliko dobrih je še v plemenu Fenix skrajšava ~FeX~. Nimamo toliko točk, ampak imamo pa dobre igralce kar malo preverite na TW.Stats.si al kak je že ta naslov ;)

hahahahah .... vodja hvali na pouno svoje pleme ;) ... kje ti vidiš znane igralce v svojem plemenu??
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Ne vidiš na koncu smejkota, vsi se pogovarjate v SC-ju poj sem pa jaz malo za foro omenil Fenix ;) haahahahah
 

cotl

Member
Reaction score
0
Spostovani in spostovane rad bi vam povedal oz,oznanil,da pleme NEXT več ne obstaja.Rad bi vam predstavil naso uradno akademijo E1,ki bo v dobrem in slabem ob boku z nami.V naslednjih dneh bomo se dorekli o sami strategiji obeh plemen.Zelo me veseli,da smo se dogovorili o vsem kar sodi v skupnem načrtu zmagat svet 15. Nekateri tle ste nas podcenjevali in pluvali po nas,kar me je mal razjezilo in sem z vodjo Next-a začel pogovor o moji zamisli in mu je bila všeč.Mr. Anonymous je dokazal nam,da je mož odločitev,kar se mu bo v prihodnje obrestovalo.


Videli ste, da niste sami zmožni premagat SC in njihove suporterje pa ste šli delat podpleme. Najbolj noobska poteza kar sem jih kdaj slišal. Jojoojjojoj kaj bo še z vami. Škoda mi je kobarida in drugih, ki bodo vsi skupaj propadli.
 
Last edited by a moderator:

Mr. Anonymous

Spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Zmagoval
Reaction score
0
Videli ste, da niste sami zmožni premagat SC in njihove suporterje pa ste šli delat podpleme. Najbolj noobska poteza kar sem jih kdaj slišal. Jojoojjojoj kaj bo še z vami. Škoda mi je kobarida in drugih, ki bodo vsi skupaj propadli.

Saj ima tudi SC podpleme...
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Saj ima tudi SC podpleme...

Pomota. SC ima SSC in ne podpleme. Velika razlika. SSC niso naše lutke, kar za vas žal ne morem rečt, čeprav to, da ste spremenili ime po njihovih željah, to še ne pomeni, da ste sedaj močnejši, povej mi koliko deffa, boste dobili od njih in koliko ga boste morali vi poslat njim, pa boš videl razliko med nami....Samo nebi o tem, tale forum je itak podn od podna, zato pa tudi odgovarjam samo na "kritike" naših plemen;)

Hvalospeve si pa kr pišite še naprej. Veliko sreče v igri in vojni, zmagamo ali izgubimo vsaj pošteno igramo, če že igrat ne znamo;)

LP
N
 

midva

Member
Reaction score
0
zanimivo bo tole nik ma močno pleme mladen pa da ga vidimo kaj je in kdo je je kot pravi top ali je sam pokalica z tujim deffom
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Videli ste, da niste sami zmožni premagat SC in njihove suporterje pa ste šli delat podpleme. Najbolj noobska poteza kar sem jih kdaj slišal. Jojoojjojoj kaj bo še z vami. Škoda mi je kobarida in drugih, ki bodo vsi skupaj propadli.


BOMO videli,kaj in kako se bo izcimilo vse to skupaj.Mi smo dali enakopravnost podplemenu.No kolk vem se nikoli ni ratalo imeti suportersko pleme,tko da niti sedaj v to ne verjamem.Bom pa spremljal te supporterje kako dolg bodo filali nooba z deffom.Toliko ko BASH nekoč SHOP.:).Ko je zacelo pokat po obeh se je kar deff nekje zgubil.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
BOMO videli,kaj in kako se bo izcimilo vse to skupaj.Mi smo dali enakopravnost podplemenu.No kolk vem se nikoli ni ratalo imeti suportersko pleme,tko da niti sedaj v to ne verjamem.Bom pa spremljal te supporterje kako dolg bodo filali nooba z deffom.Toliko ko BASH nekoč SHOP.:).Ko je zacelo pokat po obeh se je kar deff nekje zgubil.

Calimero brez zamere, ampak meni ni potrebno vsem plemenom na celini, da me zafila z deffom. Še nikoli nisem, pa nikoli ne bom. Ne bom se spuščal v debato stabo, ker nima smisla. V igri raje pokaži svoje NE-znanje.

Naše SSC pleme pa je popolnoma enakovredno plemenu SC. Vedno so bili in vedno bodo. Ti boš pa itak naredil vse, da se bodo nekateri počutili "zapostavljene" in z tem poizkušal narediti razdor. Naj pa ti prihranim čas in povem, da ti ne bo uspelo. Drugače itak ne znate + tiste vaše podle igrice z vohuni itd itd nebi o tem, ker nimam časa.

In prosim, če se v naprej zadržiš in v svojih komentarjih ne omenjaš mene in naših plemen SSC in SC. Tale forum je pa itak namenjen temu, da se nekateri folirate in govorite kako dobri ste.


Lep dan!
N
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Calimero brez zamere, ampak meni ni potrebno vsem plemenom na celini, da me zafila z deffom. Še nikoli nisem, pa nikoli ne bom. Ne bom se spuščal v debato stabo, ker nima smisla. V igri raje pokaži svoje NE-znanje.

Naše SSC pleme pa je popolnoma enakovredno plemenu SC. Vedno so bili in vedno bodo. Ti boš pa itak naredil vse, da se bodo nekateri počutili "zapostavljene" in z tem poizkušal narediti razdor. Naj pa ti prihranim čas in povem, da ti ne bo uspelo. Drugače itak ne znate + tiste vaše podle igrice z vohuni itd itd nebi o tem, ker nimam časa.

In prosim, če se v naprej zadržiš in v svojih komentarjih ne omenjaš mene in naših plemen SSC in SC. Tale forum je pa itak namenjen temu, da se nekateri folirate in govorite kako dobri ste.


Lep dan!
N


A se me tolk bojis da rekrutiras na nasi celini?Nic hudega ena inspiracija već v igri.
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
A se me tolk bojis da rekrutiras na nasi celini?Nic hudega ena inspiracija već v igri.

Če se bomo bojevali po zunanjem forumu z besedami, neu nič pomagal ;)

Calimero, jas nwm kakšen igralec si, ampak te pa prosim - pokaži
svoj znanje v igri in ne tule :D

Lp

Kostko
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
A se me tolk bojis da rekrutiras na nasi celini?Nic hudega ena inspiracija već v igri.

Ti verjetno spiš na drevesu in vsak dan ko se zbudiš padeš na glavo.

Nebi od tvoji definiciji straha. Koliko plemenom si pisal za deff? Na roke jih ne moreš vseh naštet, ker jih je preveč. Koliko plemen napihuješ na naši celini, da bi se vsi obrnili proti nam? ROP? CC? ~BIB~? Vsi vam profijem deff pošiljajo, ker vi sami ne morete, pa potem ti meni da je mene strah. Strah je tebe, ker so zdaj igralci ki so tebe porušili sedaj pri nas in imajo naš deff. Joj calimero tapravi dan si mi našel sem glih pri volji da ti ***** *** ** ******. Res ** ******. Da ne bom tvoj pogovor z mano na skaypu pokazal pa bomo videli koga je strah, kdo hoče sodelovanje nas ki nas je strah tebe, tebe vsemogočnega caličopka, res KAPO DOL! Sem zaključil z tabo in vsemi vami, vsaj za danes.

Adijo!
 
Last edited by a moderator:
Top