Svet 15

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni, malo sem ze neucakan za s15 pa me zanima ali ima kdo konkretne odgovore o pricetku sveta?

LP se vidimo na s15
 

DeletedUser

Guest
nastavitve se mi zdijo za si15 kar v redu jst kar bi spremenil je paladin brez orožja kot na si10 men se zdi si10 skor najbolši sam kar je blo tak jebačina cerkev drgač bi se mi ap tudi dopadlo tle isto kot na si11 pošiljanje deffa samo med soplemenjaki in ne kokur kol

drgač važno je da bomo lahko fejkali z 1 ramov ali katov ker na si13 mormo z 30 hehe :D
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Ne vem,zakaj se vedno bunite ob odprtju novega sveta.Ko pa začnete pa pozabite na nastavitve.Ne jokat svet je tak kot je zavihat rokave,ter se skoz igro dokazujte in noblajte do končne zmage.
 

six12

<br><span style="font-size:0.8em;">Borec petega iz
Reaction score
0
Vprašam kako se predregistrirati?

LP,
Anej vas ima rad!

Ne moreš se še, ker niso še omogočili predregistracije... drugače se pa isto prijaviš kot na kateri koli drugi svet.
 

DeletedUser

Guest
pa kaj ste vsi tečni z predregistracijo se vidi da ste nobeki ne se jit predregistrirati tudi če se da pojdite igrati kasnej ali bi radi bli na sredini pa naše tarče al ste eni nagajivi

aja ravioli igra na si15 tako da :D
 

DeletedUser

Guest
Se strinjam meni je pa všeč da jih vrže na sredino usaj ne bodo meli kaj farmati hehe ;)
 

Motorka

Community Manager
Reaction score
4
Morate se zavedati, da pri nastavitvah ne moremo vedno zadostiti vsem igralcem. Kljub temu, da je bil prejšen svet hitrejši, ste enako hoteli tudi za tega. Obstaja veliko ljudi, ki si želi drugačnih nastavitev in se ne oglašajo tako glasno. Ker je pa ta igra za igralce vas bomo še vprašali in če se v tej temi nabere dovolj glasov proti 3 stopenjskemu razvoju, bomo to nastavitev spremenili v preprostega.
 

tyron

Member
Reaction score
0
Morate se zavedati, da pri nastavitvah ne moremo vedno zadostiti vsem igralcem. Kljub temu, da je bil prejšen svet hitrejši, ste enako hoteli tudi za tega. Obstaja veliko ljudi, ki si želi drugačnih nastavitev in se ne oglašajo tako glasno. Ker je pa ta igra za igralce vas bomo še vprašali in če se v tej temi nabere dovolj glasov proti 3 stopenjskemu razvoju, bomo to nastavitev spremenili v preprostega.

meni je všeč več stopenjski razvoj
 

DeletedUser

Guest
Jaz sem tudi za preprosti razvoj Torej sem proti 3 stopenskem

da vam mal pomagam.
 
Top