Svet 15

DeletedUser

Guest
z tujimi serverji je tudi konec sm imel malo pavze sedaj sm pa prišel mal pogledat na si16 da vidim kaj bo iz tega
 

vuki

Member
Reaction score
0
Vidim da kvaliteta slovenskih igralcev pada. Ne razumem kako sploh pride neko pleme na drugo ali tretje mesto na lestvici z člani ki ne morejo zavzet prazne vasi brez vojske,..... katastrofa, škoda da vozim kamion in da nimam več časa.
 

DeletedUser

Guest
Jaz se sploh ne čudim,ker si zatiskajo oči pred igravci in jih ščitjo-nekatere,namreč imajo in čuvajo račune,da lažje napredujejo,oz., hitrej.Potrebno je v tej smeri zasuknt urne kazalce,pravičnosti že na samem forumu,kej šele v igri,ker je prec postov v teh dneh zbrisanih.Kaznuje pa samo ene in iste,da dobivamo bane ali banane.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
Jaz se sploh ne čudim,ker si zatiskajo oči pred igravci in jih ščitjo-nekatere,namreč imajo in čuvajo račune,da lažje napredujejo,oz., hitrej.Potrebno je v tej smeri zasuknt urne kazalce,pravičnosti že na samem forumu,kej šele v igri,ker je prec postov v teh dneh zbrisanih.Kaznuje pa samo ene in iste,da dobivamo bane ali banane.

Je vsaj mir pred tabo, ko si banan. +1 za egona!
Če se pa igralci znajdejo na tak način pa hvala bogu, slabost tega je, ker si te igralci potem medsebojno ne morejo pomagat(surovine, okrepitve, napadi na istega igralca), samo ti tega ne šteješ poleg, že to je preveč, da so vsi boljši od tebe;)
 

DeletedUser

Guest
Je vsaj mir pred tabo, ko si banan. +1 za egona!
Če se pa igralci znajdejo na tak način pa hvala bogu, slabost tega je, ker si te igralci potem medsebojno ne morejo pomagat(surovine, okrepitve, napadi na istega igralca), samo ti tega ne šteješ poleg, že to je preveč, da so vsi boljši od tebe;)

Tole mam prot teb zadnji komentar,za egona vemo gdo je nastavljen in da imate eni potuho.
Drugo ,večjega petrigarja na VP od tebe, ga ne poznam,sn igrav glih en tolk steboj v plemenu,pa si mi dal svojo sliko,naprej pa nimam več komentarja.Tolk ti še dam na znanje,da me pustiš pr miru,mene in moje poste,ker v nasprotnem primeru ,bom ukrepal na drgačen način.Mr.noob,zaj pa resno pust me pr miru (če te ne imenujem),pa lep pozdrav,ker sodeloval bom še na tem forumu. lp
.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
tole mam prot teb zadnji komentar,za egona vemo gdo je nastavljen in da imate eni potuho.
Drugo ,večjega petrigarja na vp od tebe, ga ne poznam,sn igrav glih en tolk steboj v plemenu,pa si mi dal svojo sliko,naprej pa nimam več komentarja.tolk ti še dam na znanje,da me pustiš pr miru,mene in moje poste,ker v nasprotnem primeru ,bom ukrepal na drgačen način.mr.noob,zaj pa resno pust me pr miru (če te ne imenujem),pa lep pozdrav,ker sodeloval bom še na tem forumu. Lp
.

hahahahahahahahhahaha
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
§6. Žaljenje uporabnikov foruma
»Žaljenje« oz. smešenje nasprotnikov (noob, newbie, začetnik, amater, itd..) je dovoljeno samo v forumih svetov, vendar samo z ozirom na igro in razmere v njej.

Kultura govora velja tudi v tej temi. Bili ste opozorjeni.

Lep pozdrav,
Grobi
 
Top