Svet 15

mr. noob

Banned
Reaction score
0
A je komu sploh jasno zakaj je šel iz BB?
Ker zdej ga bojo vsi po vrsti napadal

Ker smo ga bombat začeli, pa ko ni nikol nobenmu pomagal tud sam zdaj ni deffa dobil pa je šel ven;)

Kabum kabum franček kje si? Pa kje tale naš božiček, top slo player;)
 

DeletedUser

Guest
Ker smo ga bombat začeli, pa ko ni nikol nobenmu pomagal tud sam zdaj ni deffa dobil pa je šel ven;)

Kabum kabum franček kje si? Pa kje tale naš božiček, top slo player;)


evo me ,a misliš ,da sn že umru,pa spet mim strelaš,nisn jaz božiček,je pa fajn,ker ne veš koga igram,pa le fejst napadaj-urnh,ne samo izvidnike pošilat. lp
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Ker smo ga bombat začeli, pa ko ni nikol nobenmu pomagal tud sam zdaj ni deffa dobil pa je šel ven;)

Kabum kabum franček kje si? Pa kje tale naš božiček, top slo player;)

pomojem pojma nimaš kaj se je dogajalo.

Lp
 

žiga192837

Member
Reaction score
0
evo me ,a misliš ,da sn že umru,pa spet mim strelaš,nisn jaz božiček,je pa fajn,ker ne veš koga igram,pa le fejst napadaj-urnh,ne samo izvidnike pošilat. lp

mr. noob se vsaj ne skriva. Ne pa ti ka se skrivaž za lažnim imenom ker veš, da bi v trenutku, ko bi razkril svoje ime, nate začelo prihajati vsaj 20 napadov
 

DeletedUser

Guest
mr. noob se vsaj ne skriva. Ne pa ti ka se skrivaž za lažnim imenom ker veš, da bi v trenutku, ko bi razkril svoje ime, nate začelo prihajati vsaj 20 napadov

imel sn 150 napadov,pa se nisn buno,pa če bi jih blo 1000,pa kaj čem,bi me pač pohodl,pa ne jočem koker eni v igri,da jim pol urejevalci pomagajo,!!!!!!!!!!!!!!:eek:
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
evo me ,a misliš ,da sn že umru,pa spet mim strelaš,nisn jaz božiček,je pa fajn,ker ne veš koga igram,pa le fejst napadaj-urnh,ne samo izvidnike pošilat. lp

Še vedno nepismen, kje pa piše, da si ti božički?:D Nisi ti sposoben igrat na tistem računu:) Me ne zanima kje igraš, celoti BB bo ponoblan, tako da boš tudi ti, slej kot prej;)

Okostnjak, imaš prav govorim na pamet, čeprav se verjetno nekaj resnice tudi skriva not:)

Psički ima pa itak srečo, da je bila to komedija od akcije, če bi vsi poslali kot je bilo dogovorjeno, bi dal verjetno danes račun kr na izbris:D Pač komedije nimaš kej.

LP
N
 

DeletedUser

Guest
pa še naprej bom nepismen,ker te to jezi,bommm pa malll tokkkk pisavvvv,mr.noob.
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
pa še naprej bom nepismen,ker te to jezi,bommm pa malll tokkkk pisavvvv,mr.noob.

Ja jezi me zelooo sem že čist penast;) Haha. Tebe jezi, ko mi ne prideš do živega, pol pa po zasebcih pišeš pa grozš;)
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja jezi me zelooo sem že čist penast;) Haha. Tebe jezi, ko mi ne prideš do živega, pol pa po zasebcih pišeš pa grozš;)

ne bom te komentiral,..........

kje si egon,grobi,a to ni žalitev slučajno ali ima pri podpori podporo,da lahka tko me žali. lp
 
Last edited by a moderator:

mr. noob

Banned
Reaction score
0
ne bom te komentiral,..........

kje si egon,grobi,a to ni žalitev slučajno ali ima pri podpori podporo,da lahka tko me žali. lp

Kaj pa je tu žaljivega?:D

A mi nisi grozil in pisal na ZS? A prilimam sporočila?

Evo:

......
.......
........



Evo želiš še kaj?:D
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Omenjati mamo, kaj je rodila, ni lepo, po zasebnih sporočilih groziti in žaliti, potem pa ko dobiš odgovor na svoje pisanje z isto besedo, ki si jo po zasebnem sporočilu ti napisal in zahtevati za dopisovalca kazen, je milo rečeno hinavsko. S tem se pokaže dvoličnost človeka - v stilu, jst to lahko delam, če bo on to napisal, pa naj bo kaznovan. In sevede groziti v stilu "rad bi te spoznal, če si upaš"... Hja, z marsikom iz VPja sem že bil na kavi in tudi na piru, pa moram rečt, da so vsi ti igralci na nekem kulturnem nivoju. Brez groženj, brez grdih besed - tu pa tam z določeno dozo adrenalina (glede na svet, na katerem se je v trenutku druženja igralo), vendar vse v mejah normale. Lord franko, spadam med starejšo generacijo, samo v vednost.
 

DeletedUser

Guest
Omenjati mamo, kaj je rodila, ni lepo, po zasebnih sporočilih groziti in žaliti, potem pa ko dobiš odgovor na svoje pisanje z isto besedo, ki si jo po zasebnem sporočilu ti napisal in zahtevati za dopisovalca kazen, je milo rečeno hinavsko. S tem se pokaže dvoličnost človeka - v stilu, jst to lahko delam, če bo on to napisal, pa naj bo kaznovan. In sevede groziti v stilu "rad bi te spoznal, če si upaš"... Hja, z marsikom iz VPja sem že bil na kavi in tudi na piru, pa moram rečt, da so vsi ti igralci na nekem kulturnem nivoju. Brez groženj, brez grdih besed - tu pa tam z določeno dozo adrenalina (glede na svet, na katerem se je v trenutku druženja igralo), vendar vse v mejah normale. Lord franko, spadam med starejšo generacijo, samo v vednost.


a si bil kolega v piranu na pikniku,svet 7,če si bil..nimam naprej besed -zate,ki se za noob-a tko poteguješ,kake je on men pisav,pa ne bom tle oglaševal,ko sn bil pr njemu v plemenu.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ne branim nooba (ga niti ne poznam), pišem o komunikaciji, ki ni primerna in ki ni na kulturnem nivoju. Nisem bil na pikniku v Piranu, bil sem na kakšnem drugem.Kje, niti ni važno. Tisti, ki me poznajo, točno vedo, da ne maram kreganja, spletk, natolcevanja in kazanja moči z raznimi grožnjami. Da ne bo pomote, groženj se ne bojim in tisti, ki bi me rad spoznal, sem mu na voljo. Naj bo to tudi vse z moje strani.
 

DeletedUser

Guest
Ne branim nooba (ga niti ne poznam), pišem o komunikaciji, ki ni primerna in ki ni na kulturnem nivoju. Nisem bil na pikniku v Piranu, bil sem na kakšnem drugem.Kje, niti ni važno. Tisti, ki me poznajo, točno vedo, da ne maram kreganja, spletk, natolcevanja in kazanja moči z raznimi grožnjami. Da ne bo pomote, groženj se ne bojim in tisti, ki bi me rad spoznal, sem mu na voljo. Naj bo to tudi vse z moje strani.


dej no dej,da nauš mislu ,da se te bojimo al kej,strah me je se kr tresem od strahu,si pač en njegov več. lp
 

mr. noob

Banned
Reaction score
0
dej no dej,da nauš mislu ,da se te bojimo al kej,strah me je se kr tresem od strahu,si pač en njegov več. lp

HAHAHAHAHAHA Tebi pa res ne pride ne?:D

A je kdo, ki ni MOJ?:D

Že neki časa si dopovedujem, da je škoda besed, da ti ni pomoči, pa še vedno vztrajam, ker ti hočem pomagat. Kaj sem ti pisal? Napisal sem ti, da si nepismen. Pa nič več;) Ker pač enostavno si res, kaj naj ti jaz, če napišemo eno, ti prebereš drugo.
 
Last edited by a moderator:
Top