Svet 15

DeletedUser

Guest
hahahahahaha tebi pa res ne pride ne?:d

a je kdo, ki ni moj?:d

že neki časa si dopovedujem, da je škoda besed, da ti ni pomoči, pa še vedno vztrajam, ker ti hočem pomagat. Kaj sem ti pisal? Napisal sem ti, da si nepismen. Pa nič več;) ker pač enostavno si res, kaj naj ti jaz, če napišemo eno, ti prebereš drugo.


kaj ti naj rečem,si pač otrok,pa boš ostal otrok,
 
Last edited by a moderator:

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Psički ima pa itak srečo, da je bila to komedija od akcije, če bi vsi poslali kot je bilo dogovorjeno, bi dal verjetno danes račun kr na izbris Pač komedije nimaš kej.

komedija je to, kar se dogaja pri pri nas ... :)
 

nikname

Member
Reaction score
0
komedija je to, kar se dogaja pri pri nas ...


prvas je tragi komedija kej vemo mogoče bo pa še zanimivo kje spotoma zaenkrt je njbolj zanimiv tale forumk v igri je dolgcajt da dol padeš
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Začni malo noblat,pa nebo več tok dougcajt ...
Ah,da vidimo kaj bo še ta server prinesel, tudi SC nima neulovljive prednosti,še bo zanimivo...
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Začni malo noblat,pa nebo več tok dougcajt ...
Ah,da vidimo kaj bo še ta server prinesel, tudi SC nima neulovljive prednosti,še bo zanimivo...

dej malo razmisli preden kej blekneš ... seveda da ma predonst, kdo bo pa ujel SC ... boš ti? :)
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
dej malo razmisli preden kej blekneš ... seveda da ma predonst, kdo bo pa ujel SC ... boš ti? :)

Napisal sem da nima 'neulovljive prednosti',preberi cel stavek preden kaj blekneš...
Nevem, bomo videli, vse se lahko še obrne,samo vztrajat je treba :)
 

okostnjak

50% spammer<br><span style="font-size:0.8em;">Bore
Reaction score
0
Napisal sem da nima 'neulovljive prednosti',preberi cel stavek preden kaj blekneš...
Nevem, bomo videli, vse se lahko še obrne,samo vztrajat je treba :)

vem kaj si napisu. Ni kej za obrnit :)
 

Vulpes

Member
Reaction score
0
Omenjati mamo, kaj je rodila, ni lepo, po zasebnih sporočilih groziti in žaliti, potem pa ko dobiš odgovor na svoje pisanje z isto besedo, ki si jo po zasebnem sporočilu ti napisal in zahtevati za dopisovalca kazen, je milo rečeno hinavsko. S tem se pokaže dvoličnost človeka - v stilu, jst to lahko delam, če bo on to napisal, pa naj bo kaznovan. In sevede groziti v stilu "rad bi te spoznal, če si upaš"... Hja, z marsikom iz VPja sem že bil na kavi in tudi na piru, pa moram rečt, da so vsi ti igralci na nekem kulturnem nivoju. Brez groženj, brez grdih besed - tu pa tam z določeno dozo adrenalina (glede na svet, na katerem se je v trenutku druženja igralo), vendar vse v mejah normale. Lord franko, spadam med starejšo generacijo, samo v vednost.


in s takimi se splača iti na kavo ali pivo

se podpišem glede zasebnih sporočil....
 

DeletedUser

Guest
jaz bi že z njo šel na kavo.
franček še po se greš na tem forumu nekega frajerčka in se nekaj ven mečeš,ko nimaš pojma o vojni plemen
 

DeletedUser

Guest
jaz bi že z njo šel na kavo.
franček še po se greš na tem forumu nekega frajerčka in se nekaj ven mečeš,ko nimaš pojma o vojni plemen


Aveš kok pravjo,da morš pred svojim pragom prvo pomest..........:p
 
Top