Odgovorjeno svet

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Zanima me kak naj bi bil nov svet.
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Pozdravljen,
Nedolgo nazaj je prišel vem si6. Tako, da če želiš začeti, lahko začneš tam in še nisi dosti zamudil. Drugače pa novi svetovi pridejo ven vsakih nekaj mesecev. Kdaj pa bo naslednji, pa ostaja presenečenje ;) .
 

DeletedUser

Guest
ponavadi pridejo na leto 3-4 svetovi tako da bo treba še nekaj mesecev počakati ampak nikoli neveš...:)
 

DeletedUser

Guest
zdej maš si6 pa se prijav nanga. ko pa pride nov svet pa je bolje tudi, da se mu pridružiš. Ne priporočam ti igrat si1, si2, si3
 

johnyyy

Member
Reaction score
0
prehitro je zame nemorem biti online 24/7 ker pri teh nastavitvah is lahko takoj ponoblan plemič potrebuje do tebe le polovico tistega časa to pomeni da je pri tebi v 17,5min
 

DeletedUser

Guest
zdej maš si6 pa se prijav nanga. ko pa pride nov svet pa je bolje tudi, da se mu pridružiš. Ne priporočam ti igrat si1, si2, si3


zakaj pa ne si2? jaz sem se tudi upisal ko je že dolgo časa obstajal pa mi gre kar dobro.
 

DeletedUser

Guest
Ker svet že dolgo traja in nimaš šans za dobro uvrstitev ;)
 

DeletedUser

Guest
ja pa sej ne mislim bit prvi. dobr je pač da maš več vasi pa si u dobrem plemenu pa lahko igraš 5 let ne da bi ti kdo kej zauzeu :)
kaj pa veš?
mogoče bom jutri 88 ali pa 90 ???? :)
 

DeletedUser

Guest
ja pa sej ne mislim bit prvi. dobr je pač da maš več vasi pa si u dobrem plemenu pa lahko igraš 5 let ne da bi ti kdo kej zauzeu :)
kaj pa veš?
mogoče bom jutri 88 ali pa 90 ???? :)

veliko sreče in keep on dreaming.
 

DeletedUser

Guest
ubijalec
zakaj pa dvomiš v mojo izjavo??:cool:

zaradi ene enostavne stvari ko bo te kater ki je boljši od tebe napadel ti bo 100% vzel par vasi, še posebaj če je to v vojni kjer bo pleme moralo pošiljat več kot samo 1nemu igralcu okrepitve.
 
Status
Not open for further replies.
Top