Odgovorjeno Tehnološki napredek pri enotah

Mitto

New Member
Reaction score
0
Mi lahko kdo kaj veš pove od tehnološkem napredku pri enotah, ker sem povsem zgubljen na svetu 6.
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Imaš več stopenj tehnologij, za vsako enoto razen paladina... ko raziščeš npr. sulice iz stopnje 1 na stopnjo 2, se mu poveča moč (napadalna in obambna)
tako da višjo kot imaš raziskano tehnologijo boljše so tvoje enote :)
 

DeletedUser

Guest
Pa v vsakem mestu imaš lahko največ 15 stopenj tak da premisli kaj boš nadgrajeval ;)
 

Mitto

New Member
Reaction score
0
ja sej pa tam ko maš nuke menda neboš raziskavo sulice pa meče al pa loke
 

gx15

Member
Reaction score
1
ja sej pa tam ko maš nuke menda neboš raziskavo sulice pa meče al pa loke

Za vsako vas posebej raziščeš... torej boš tam raziskal za sekire in LC ter ostale enote ki spadajo tja.. seveda pa je omejitev 15.. torej lahko raziščeš le 15 tehnologij ;)
 

DeletedUser

Guest
kaj so mogli spet igro zakomplicirat:D sj po eni strani je fajn sam je spet treba razmišlat kaj boš nadgrajeval:D
 

Flako

Member
Reaction score
0
...igro spreminjajo v travian verzijo...?:)

Ah, to pa ni res. Samo smo debatirali, kako narediti si6 čim drugačnejši kot so bili svetovi do sedaj. In tukaj je rezultat. Samo sedaj pa bodo zopet na vrsti "dobri stari" svetovi ;) .
Pa zakaj mi nisi odpisala na si6? Pa tako lepo sem ti pisal... :eek:
 

DeletedUser

Guest
bosko28, tehnologije so res super, poznam to iz .net serverjev, le hitrost sveta je prehitra in barbari do 3k so tudi neumnost

SKAVTI: koliko stavtov da podatke o stavbah v vasici, ko skavtamo???
 

DeletedUser

Guest
bosko28, tehnologije so res super, poznam to iz .net serverjev, le hitrost sveta je prehitra in barbari do 3k so tudi neumnost

SKAVTI: koliko stavtov da podatke o stavbah v vasici, ko skavtamo???

preživeti jih mora vsaj pol torej 3je, če pošlješ min kar je trenutno 5mislim da.

Ah, to pa ni res. Samo smo debatirali, kako narediti si6 čim drugačnejši kot so bili svetovi do sedaj. In tukaj je rezultat. Samo sedaj pa bodo zopet na vrsti "dobri stari" svetovi ;) .
Pa zakaj mi nisi odpisala na si6? Pa tako lepo sem ti pisal... :eek:


hahaha ti pa lepo pisanje? Si že predstavljam kaj je bilo v sporočilu, upaj da ni boštjan ga prebral ;), ker potem bo se enkrat pojavil na tvojem pragu.
 

DeletedUser

Guest
Ah, to pa ni res. Samo smo debatirali, kako narediti si6 čim drugačnejši kot so bili svetovi do sedaj. In tukaj je rezultat. Samo sedaj pa bodo zopet na vrsti "dobri stari" svetovi ;) .
Pa zakaj mi nisi odpisala na si6? Pa tako lepo sem ti pisal... :eek:

flako, z dodajanjem razvojev orožij določenim enotam ste se približali Travianu, pa reči kar hočeš ;)

....zakaj ti nisem odpisala...kaj pa vem, ker na s6 sem šla pogledat zgolj kakšne so spremembe....
 

DeletedUser

Guest
Sem že našla odgovor. Ne iskat. Hvala. Tehnologija na 3 vidi vse, na 2 pa stavbe. :)
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Računa ni potrebno brisati.
Po mojih informacijah, če želiš videti stavbe, moraš raziskati 2. stopnjo izvidnikov, in če želiš videti enote izzven vasi, moraš raziskati 3 stopnjo izvidnikov.
Vsekakor je povezano z raziskavami, v kolikor so moje informacije točne.

Edit: Aja lily, kako si resna, meni so všeč resne :p .
 

DeletedUser

Guest
bosko28, tehnologije so res super, poznam to iz .net serverjev, le hitrost sveta je prehitra in barbari do 3k so tudi neumnost

SKAVTI: koliko stavtov da podatke o stavbah v vasici, ko skavtamo???

1. tehnologije so odkrito povedano debilne in čisto kopiranje traviana.

2. to da je svet hiter mi je zelo všeč:)

3. tudi to da barbari rastejo samo do 3k je fajn.

nevem kako to ampak do zdaj se še nekako nisem mogel strinjati s tabo:D
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
flako, z dodajanjem razvojev orožij določenim enotam ste se približali Travianu, pa reči kar hočeš ;)

....zakaj ti nisem odpisala...kaj pa vem, ker na s6 sem šla pogledat zgolj kakšne so spremembe....

Tehnološki napredek je že zelo stara funkcija in nismo odkrili tople vode ;). Ker je naš cilj narediti svet za vsakega igralca, nastavimo nove svetove kar se da različno od trenutnih svetov. V prihodnosti bomo lahko videli še zelo zanimive nastavitve ;).
 

DeletedUser

Guest
1. tehnologije so odkrito povedano debilne in čisto kopiranje traviana.

2. to da je svet hiter mi je zelo všeč:)

3. tudi to da barbari rastejo samo do 3k je fajn.

nevem kako to ampak do zdaj se še nekako nisem mogel strinjati s tabo:D

1. Se strinjam.

2. Se ne strinjam, ker potem moraš biti recimo 4 ure gor, drugače si znoblan


3. Se tudi ne strinjam, ker n00bi noblajo potem samo barbarske, po mojem bi morale rasti samo do 500 točk.

p.s. Samo moje razmišljanje ;)
 

DeletedUser

Guest
1. Se strinjam.

2. Se ne strinjam, ker potem moraš biti recimo 4 ure gor, drugače si znoblan


3. Se tudi ne strinjam, ker n00bi noblajo potem samo barbarske, po mojem bi morale rasti samo do 500 točk.

p.s. Samo moje razmišljanje ;)

to maš prav ampak zakaj pa misliš da obstajajo duali?:D
 

DeletedUser

Guest
Ja to imaš tudi prav... Ampak kaj pa n00bi, ko ga nobeden noče vzeti v dual?

svet je malo hitrejši in na njem noobi nimajo šans. poleg tega pa se učiš iz izkušenj tako da več kot boš gor, več se boš naučil:D poleg tega pa imajo tudi noobi prijatelje in si lahko z lahkoto najdejo soigralca:D
 
Top