Odgovorjeno Tehnološki napredek pri enotah

DeletedUser

Guest
1. Se strinjam.

2. Se ne strinjam, ker potem moraš biti recimo 4 ure gor, drugače si znoblan


3. Se tudi ne strinjam, ker n00bi noblajo potem samo barbarske, po mojem bi morale rasti samo do 500 točk.

p.s. Samo moje razmišljanje ;)

Podpis. Če bi bil tak svet bi bilo lepo: barbari do 500, paketki, tehnologije 15 stopenj, 3 na vsako enoto, brez lokostrelcev, hitrost sveta in enot 1, BREZ cerkve in po možnosti brez bonus vasi (lahko pa so tudi, jih itak skatapultiram v farmo). Takšne nastavitve bi bile res čudovite, samo so res redke.

Vsem hvala za odgovore.
 

DeletedUser

Guest
svet je malo hitrejši in na njem noobi nimajo šans. poleg tega pa se učiš iz izkušenj tako da več kot boš gor, več se boš naučil:D poleg tega pa imajo tudi noobi prijatelje in si lahko z lahkoto najdejo soigralca:D

Ja kaj pa če so vsi prijatelji proji :p
 

DeletedUser

Guest
Travian in tehnologije 15 stopenj nima nobene veze. Hitrost je pa res prevelika, sama trdim, da imamo počasni speed na si6. The FamilyFrost: žal se ne strinjam s teboj, a svet je raznolik. Kar je pa tudi lepo, kajne?
 

DeletedUser

Guest
Travian in tehnologije 15 stopenj nima nobene veze. Hitrost je pa res prevelika, sama trdim, da imamo počasni speed na si6. The FamilyFrost: žal se ne strinjam s teboj, a svet je raznolik. Kar je pa tudi lepo, kajne?

sam sem igral travian. igri sta si bili vedno podobni in si postajata vedno bolj kar mi ni všeč. Glede tega, da imamo na si6 počasen speed se ne strinjam. Če si igrala .net si verjetno zasledila, da je tam kar nekaj svetov z takšno hitrostjo in meni osebno je to všeč:)
 

DeletedUser

Guest
sam sem igral travian. igri sta si bili vedno podobni in si postajata vedno bolj kar mi ni všeč. Glede tega, da imamo na si6 počasen speed se ne strinjam. Če si igrala .net si verjetno zasledila, da je tam kar nekaj svetov z takšno hitrostjo in meni osebno je to všeč:)

Saj tako podobni si še nista, upam da si nebota :)
 

DeletedUser

Guest
Sem zasledila. Na w10 so me znoblal, ker je bila hitrost 2 in enostavno težko dohajamo. Server 6 je počasen speed, pa če se nihče s tem ne strinja. Hitrost bo imel vedno enako. W45 je zakon.
 

DeletedUser

Guest
Sem zasledila. Na w10 so me znoblal, ker je bila hitrost 2 in enostavno težko dohajamo. Server 6 je počasen speed, pa če se nihče s tem ne strinja. Hitrost bo imel vedno enako. W45 je zakon.

Jaz sem videl že speede, 2 miljon surovin na minuto :eek:
 

DeletedUser

Guest
Sem zasledila. Na w10 so me znoblal, ker je bila hitrost 2 in enostavno težko dohajamo. Server 6 je počasen speed, pa če se nihče s tem ne strinja. Hitrost bo imel vedno enako. W45 je zakon.

.net se pa sploh primeren kraj da si poiščeš dual. zaradi različnih časovnih pasov je lahko tvoj račun 24 ur na dan aktiven. hitrost 2 je za enega mogoče res malo preveč (ne za noliferje) ampak za to obstajajo duali:) ker pri taki hitrosti serverja je res treba bit 6 ur na dan gor.
 

gx15

Member
Reaction score
1
to maš prav ampak zakaj pa misliš da obstajajo duali?:D

Seveda ampak pod pogojem da ta dual kaj farma, a ne?? ali se motim :p
Pa da je hiter svet je kar fajn... ker je to tako ali tako slovenski server ne bo velikih težav, samo n00bi bodo prej ponoblani :)
vsaj sveta bo hitreje konec... verjetno celo pred si1 ;)
 

DeletedUser

Guest
okaj samo kaj pomeni pri izvidniku ki je pri 2. in 3. ista moč:paladin:
 

DeletedUser

Guest
2 stopnja vidiš zgradbe
3 stopnja vidiš enote, ki so zunaj
 

DeletedUser

Guest
zanimame ker ste ga omenjal

N00b je slengovska beseda, ki je okrajšava besede za začetnika ali novinca (angl. newbie).Lahko je uporabljena tudi zaničevalno. Ljudje, ki si pravijo 1337 (leet - izhaja iz elite, pomeni pa nekaj več, boljše) zaničujejo slabše, neizkušene.
 

DeletedUser

Guest
N00b je slengovska beseda, ki je okrajšava besede za začetnika ali novinca (angl. newbie).Lahko je uporabljena tudi zaničevalno. Ljudje, ki si pravijo 1337 (leet - izhaja iz elite, pomeni pa nekaj več, boljše) zaničujejo slabše, neizkušene.

kot prvo je to nekam čist random in kot drugič ni 1337 ampak je l33t, in če je igralec elita še ne pomeni da zaničuje slabše in neizkušene. Čeprav če omeniš besedo elita na .si je to že skoraj zločin, čeprav obstaja par igralcev ki bi si ta izraz zaslužijo vsaj za vrednote .si. Pravi elita je Thagoran, Openeye itd. igralci ki so dokazali da so vredni tega naziva na .net.
 

DeletedUser

Guest
flako, z dodajanjem razvojev orožij določenim enotam ste se približali Travianu, pa reči kar hočeš ;)

....zakaj ti nisem odpisala...kaj pa vem, ker na s6 sem šla pogledat zgolj kakšne so spremembe....


TO NI RES. igral sem pred okoli 4 leti na angleški 4ki in takrat so bili VSI sveti na 15 stopenj. osebno sovražim "simple" tehnologije, kar pomeni da je to bilo pred travianom kolkr jaz vem.

pa tudi to ni res da ne razviješ sulic v vasi z nukom, ker če jo braniš se šteje stopnje TE vasi (z nukom) ne pa obrambne iz katere podpiraš. vsaj takrat je bilo tako.
 

DeletedUser

Guest
TO NI RES. igral sem pred okoli 4 leti na angleški 4ki in takrat so bili VSI sveti na 15 stopenj. osebno sovražim "simple" tehnologije, kar pomeni da je to bilo pred travianom kolkr jaz vem.

pa tudi to ni res da ne razviješ sulic v vasi z nukom, ker če jo braniš se šteje stopnje TE vasi (z nukom) ne pa obrambne iz katere podpiraš. vsaj takrat je bilo tako.

travian je bil pred tw zunaj :)
 
Top