Odgovorjeno Tehnološki napredek pri enotah

DeletedUser

Guest
lies, prvo je bil TW.

+1 :D

Buildi so nekako takole:

Napad:
Sekire 3
LK 3 (6)
ovni 3 (9)
sulice 3 (12)
sable 3 (15)

To je moj STAR BUILD ko še ni bilo LOKOSTRELCEV! lahko še te dodate ali pa izvidnike.

Obramba
sable 3
sulice 3 (6)
izvidniki 3 (9)
težki3 (12)
katapulti 3 (15)

Kot pri prejšnjem je to BREZ LOKOSTRELCEV. z lokostrelci ne vem kako se zgradi. predvidevam da takole nekako:
sable 3
sulice 3 (6)
izvidniki 2 (8)
loki 3(11)
težki3 (14)
katapulti 1 (15)


Drugače pa NWM nas so gangbangali na svetu 6 in skupaj jim je le uspelo čeprav sem ubil kar ogromno vojske, tako da nikoli nisem prišel do 15 sotpenj. boste morali pač malo probat pa iz izkušenj nekaj nardit
 

DeletedUser

Guest
A mi lahko kdo prosim razloži vse od tehnologije pri enotah? Kako je z enotami ki jih imaš v drugi vasi kot okrepitve? Veljajo za njih stopnje tehnologije vasi iz katere izvirajo ali od vasi v kateri se nahajajo kot okrepitve?

Če mi lahko prosim čimveč poveste o tem ker nikjer ne najdem odgovora... :confused: LP
 

DeletedUser

Guest
stopnje iz tiste vasi kjer se nahajajo, če maš ti lvl3 in tisti ki ga supportaš lvl2 so enote lvl2.
 

DeletedUser

Guest
to si pa zelo dobro povedal. Vse je zelo jasno povedano. Bravo :D... Ampak verjel bi ta drugem delu izjave, ker ponavadi na koncu izrazimo, kar želimo povedati, čeprav je prvi del kontradiktoren.
 

DeletedUser

Guest
torej pri obrambi veljajo stopnje, tiste vasi, katera se brani in potemtakem ne veljajo stopnje vojakov iz tistih vasi, iz katerih vasi imaš v izbrani vasi v pomoč poslane okrepitve. Sem prav povedal? :)
 

DeletedUser

Guest
to si pa zelo dobro povedal. Vse je zelo jasno povedano. Bravo :D... Ampak verjel bi ta drugem delu izjave, ker ponavadi na koncu izrazimo, kar želimo povedati, čeprav je prvi del kontradiktoren.

prihrani si sarkazen še posebaj takšnega ko ga 5letni otrok lahko razbere:rolleyes: V mojem postu ni niti enega stavka, ki bi bil kotradiktoren -.-

torej pri obrambi veljajo stopnje, tiste vasi, katera se brani in potemtakem ne veljajo stopnje vojakov iz tistih vasi, iz katerih vasi imaš v izbrani vasi v pomoč poslane okrepitve. Sem prav povedal? :)

Da.

nova verzija pravilo?

Nope že od nekdaj.
 

DeletedUser

Guest
Vredu hvala... To pa mal spremeni sistem napadalnih in obrambnih vasi :)
 

DeletedUser

Guest
mhm.. na s6 lahko imaš pri tehnologijah
Pri obrambi
Sulice 3 stopnjo
Meče 3 stopnjo
Loke 3 stopnjo
Težke konjenike 3 stopnjo
Katapulte 3 stopnjo

Pri napadalnih
Sekirce 3
Izvidnik 2-3 (kuk pač želiš)
LK 3
Katapulti 3
Ovni 3

evo, to je že preiskušeno :D, Sam pa lahk maš tudi vse na 1 stopnji, pa če ma napadalec vse napadalne na 3 stopnji, bo meu manj izgub?? se mi zdi logično, pa sm napisu.. :D

Travian sm pa igral 3 leta.. res pa je, da sm začel igrat proti koncu serverja, in takrat, sm meu mir.. ko sm na začetku igral me je en model vsakih 30 minut napadu.. točn 30 minut.. pol sm pa kr nehu špilat za en cajt.. ta nova verzija pri Travianu je pa glih za otroke nad 5 let.. lol :D najslabša igra ka jih je je zdj... TW je pa še najjač :D
,Zato ker doug traja server.. in med tem cajtom se lohk več naučiš kot pa pri travianu 350 dni.. a ni tko? :D
 
Top