TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

DeletedUser

Guest
No jaz pa mislim da si nihče narobe ne razlaga, kar se mene tiče ima vsak ima svoje mnenje in je upravičen do njega dokler ga lahko utemelji.
Zame je meja med zezanjem in kreganjem to da zezanje je smešno, kar pa večina postov tu ni. To recimo, da si ti moj srček je meni smešno in verjamem da si se tudi ti vsaj nasmehnil, enako velja za tvojo trditev da imamo 160 članov, ker oba veva da je resnica dosti bolj žalostna, tudi če v javnosti tega ne želiš priznat in sem si zato to vzel kot zezanje in se pošteno nasmejal. :p
 

DeletedUser

Guest
Vendar pa moraš pri tem upoštevati, da se TMP bori in je (vsaj bil) zaposlen tudi na severu z TLAELF, medtem ko vi razen TMPja nimate kakšnega drugega večjega plemena blizu, s katerim bi bili v vojni ter imate tako le eno fronto. Pa tudi več vasi imate tako da bi vsaj v teoriji morali imeti več enot za boj

Pozabil si še EoW. Že pol leta se borimo na treh frontah in ne vem če smo kdaj sploh meli več kot 35 članov.

Nihče ne upošteva supporta iz KOHa, ki je verjetno tudi opravil največji del pri čiščenju TLAELF.

Nihče ga ne upošteva ker ga nikoli ni bilo oz. vsaj ne v nekih večjih količinah, tako kot se KaraK in EoW supporta.
 

DeletedUser

Guest
enako velja za tvojo trditev da imamo 160 članov, ker oba veva da je resnica dosti bolj žalostna

Govorim to kar vidim.Če je situacija vesela ali žalostna pa najbolj veš ti.Aja pardon, 154..
 

nofear

Member
Reaction score
0
Pozabil si še EoW. Že pol leta se borimo na treh frontah in ne vem če smo kdaj sploh meli več kot 35 članov.



Nihče ga ne upošteva ker ga nikoli ni bilo oz. vsaj ne v nekih večjih količinah, tako kot se KaraK in EoW supporta.

Ravno si nas omenil pa mislim, da je brezveze da mešaš nas v vojno s TMP in KaraK ker če smo na vas poslali nekaj nukov to še ne pomeni da je potekala kakšna velika vojna bolj ali manj je Versus ( tip iz Poljske ) zabijal nuke v naše bunkerje dokler se nam je dalo. Kot lahko vidiš je bila moja taktika veliko bolj uspešna kot si sploh kdaj lahko mislil.
 

DeletedUser

Guest
No, sej se itak vidimo v tretjem svetu, ko bo vse skupaj bolj pravično... pa ne da v prvem ni bilo (pošteno ste nas zajebali, priznam - pa kaj če dobim warn) ampak tam se bomo lahko pomerili brez hinavskih potez.
 

DeletedUser

Guest
Da malo obudim stvari prilagam nekaj statistike:

Side 1:
Tribes: TMP
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 465
Side 2: 284
Difference: 181

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 3,812,733
Side 2: 2,420,507
Difference: 1,392,226

chart



Side 1:
Tribes: TMP
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 169
Side 2: 31
Difference: 138

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,594,621
Side 2: 275,406
Difference: 1,319,215

chart




Zadnja statistika nam ogromno pove o trenutnem poteku vojne
 

DeletedUser

Guest
Ponovno nekaj malega sveže statistike:

Side 1:
Tribes: TMP
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: Last month

Total conquers against opposite side:

Side 1: 281
Side 2: 43
Difference: 238

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,614,905
Side 2: 411,578
Difference: 2,203,327

chart
 
Top