TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

hawbix

Member
Reaction score
0
si zajebal k si objavu post, ni več skrivno pleme -.-

pa lih ko sm te mislu kontaktirat koga bomo naslednga napadl
 

DeletedUser

Guest
Kaj pa veš koliko je skrivnih plemen, če so pa vsa skrivna! :D

Sej ti si lahko v mojem skrivnem plemenu, jaz pa v tvojem! :D:D
 

nofear

Member
Reaction score
0
pa veš kak dolgo že jst pa XmigX sodelujeva. zaenkrat sam zbirava infote pol pa blitz krieg in najprej bo padel
.
.
.
.
.
99% Loading
 

DeletedUser

Guest
lol flux...point je da hočemo narediti najdaljši PnP :)

Evo vidm da se znamo tud lepo pogovarjat...mi bolj ustreza da se tuki zafrkava pa v igri tepe kot pa obratno :)
 

DeletedUser

Guest
evo po dolgem dolgem času en update (ter predlog fluxu naj naredi nov pnp, ker je roko na srce bojevanje zdaj večinoma KaraK&KaraKa vs TMP in sem zato tudi samo to statistiko nalimal)

Side 1:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Side 2:
Tribes: TMP
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 4,295
Side 2: 1,889
Difference: 2,406

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 192
Side 2: 130
Difference: 62

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 21,410,323
Side 2: 12,083,381
Difference: 9,326,942

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 1,615,407
Side 2: 856,440
Difference: 758,967

image.php



človek kar ne more verjet, da newbie mass recruit tribe zavzema vasi takemu elitnemu plemenu kot je TMP :eek:
 

DeletedUser

Guest
Res neverjetno da lahko 160igralcev vzame vas 30:eek: .. tudi sam se čudim :eek:
 

DeletedUser

Guest
Vendar pa moraš pri tem upoštevati, da se TMP bori in je (vsaj bil) zaposlen tudi na severu z TLAELF, medtem ko vi razen TMPja nimate kakšnega drugega večjega plemena blizu, s katerim bi bili v vojni ter imate tako le eno fronto. Pa tudi več vasi imate tako da bi vsaj v teoriji morali imeti več enot za boj
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: TMP
Players:

Side 2:
Tribes: TLAELF KaraK
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 1,889
Side 2: 5,090
Difference: 3,201

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 374
Side 2: 306
Difference: 68

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 12,083,381
Side 2: 27,585,683
Difference: 15,502,302

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 2,921,529
Side 2: 2,529,273
Difference: 392,256

image.php



Ko je že Flaniger omenil vojno z Tlaelf.Drugace pa oni ne spadajo v ta topic.
 

DeletedUser

Guest
Aha, mi moramo to upoštevat, vam pa nič ni treba? :)
Nihče ne upošteva supporta iz KOHa, ki je verjetno tudi opravil največji del pri čiščenju TLAELF.

Vsi lahko grejo pogledat kakšni komentarji so bili na začetku PnP, da si malo spomin osvežijo.. kakor se jaz spomnim so bile neke izjave o dveh tednih trajanja pa o tem kako proti vam nimamo šans.

Poleg tega pa tudi nas ni niti blizu 160 in ti to dobro veš ampak saj razumem, resnico se izkrivlja v interesu politics dela PnPja, še vedno si moj srček! (pa zakaj ni smeškota za srček :()
 

DeletedUser

Guest
Kolikor vem nikoli nisem rekel da bo vojna končana v 2tednih.Tudi ata ne.Še vedno pa mislim da bomo vojno dobili mi, kar je tudi moja naloga.

Če jo zgubimo ti bom pa čestital in spremenil mnenje, da lahko tudi noob recruit tribe zmaga :eek:

ps : na slovenskem serverju
 

DeletedUser

Guest
Ma saj kregancije je v tem PnPju že več kot preveč v vsakem primeru. Jaz vam že zdaj čestitam, ker vem da igrate z dosti manj memberji kot 30 in to pač ni to, če ti pa Smrk skoraj polovico triba sittata :(

Zmagovalca pa v tej vojni tako ne bo, kakorkoli obrneš smo že bolj kot ne oboji izpadli iz konkurence za svetovno prevlado, če bodo stvari šle naprej kot grejo zdaj. Mi smo vsaj veseli ker smo dokazali, da se tudi noob recruit tribe lahko pošteno po robu postavi "eliti" česar ne more nihče več zanikat.

ps: na slovenskem serverju :p
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Temu spoznanju (glede izpada iz igre za prevlado) bi se pridružil tudi sam in tudi dodal, da dokler smo dokazali, kar je bilo za dokazat, smo lahko srečni.

Oboji ste to večkrat dokazali, vsak po svoje, vse ostalo je zdaj za moje pojme drugotnega pomena.
 

DeletedUser

Guest
Ma saj kregancije je v tem PnPju že več kot preveč v vsakem primeru. Jaz vam že zdaj čestitam, ker vem da igrate z dosti manj memberji kot 30 in to pač ni to, če ti pa Smrk skoraj polovico triba sittata :(

Zmagovalca pa v tej vojni tako ne bo, kakorkoli obrneš smo že bolj kot ne oboji izpadli iz konkurence za svetovno prevlado, če bodo stvari šle naprej kot grejo zdaj. Mi smo vsaj veseli ker smo dokazali, da se tudi noob recruit tribe lahko pošteno po robu postavi "eliti" česar ne more nihče več zanikat.

ps: na slovenskem serverju :p

Glede kregancije, mislim da si to narobe razlagaš :).Ja zezamo en drugega, se najmanj pa nisem pomislo da bi gledal na to kot kregancijo. S tem in podobnimi PnP smo smo pokazali sljudem kako naj se stvari lotijo, da bodo tudi forumu zanimivi.

Mislim da smo napisali že 30polnih strani.Tudi kot "izkušeni igralci" smo naučili veliko novih igralcev vsaj približno kako se igra.Mogoče nam bo čes pol leta uspelo sestavit skupaj 100 res dobrih igralcev in jim gremo na .net pokazat kdo smo, kot to delajo tudi poljaki.

ps : modi, upam da ste ponosni na nas :rolleyes:.
 
Last edited by a moderator:
Top