TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

DeletedUser

Guest
madona ste periferijci... tovrstna osebna obračunavanja prosim puste na osebnih mailih oz. postih. ker nam se tega res ne da brat! če imate pa kakšno pametno idejo, namig,... potem pa prosim.

Hvala,

GAS

Gasa se strinjam ampak ne mislim niti odgovarjat na takšne stvari na mailu.
Niti ni bilo mišljeno osebno sem samo podal mnenje da je forum namenjen Vojni plemen in ne drugim igram. Če bi vsak pisal tukaj o drugih zadevah potem milsim da bi bila šele zmešnjava :)
 
Last edited by a moderator:

nofear

Member
Reaction score
0
Me veseli da boš zaključil nekonstruktivno debato, a vseeno ti morem še enkrat odgovoriti k več kot očitno nisi razumel mojega sporočila. Vsakdo je pač dober na svojem področju. Osebno ti verjamem, da tole igro igraš že dlje časa in si v njej verjetno tudi zelo dober. Jaz sem se z njo srečal šele septembra in tovrstnih iger prej nisem igral. Bil sem pa na večini PvP iger in MMORPG iger, kjer mi resnično težko kdo parira.

Kar se pa tiče pomiritve ti lahko samo povem, da sem popolnoma miren in ne rabim raznih tabletk za pomiritev.
Sej nisem tko negativno usmerjen in sem vseskozi korekten igralec tko da ti želim veliko sreče v igri in predvsem zabave. Edino kar me je zmotilo je to da se nekateri igralci obnašajo kot da so najboljši in da vse obvladajo in so nepremagljivi. Veliko takšnih sem spoznal od francozov nemcev do američanov, ampak tko napihnjeno kot se pa nekateri obnašajo pa presega vse meje. Hotel sem samo povdarit da v tej igri obstajajo tudi igralci, ki znajo igrat in so kvalitetni. Vsekakor hvala za manjši klepet in lp
 

DeletedUser

Guest
Me veseli da boš zaključil nekonstruktivno debato, a vseeno ti morem še enkrat odgovoriti k več kot očitno nisi razumel mojega sporočila. Vsakdo je pač dober na svojem področju. Osebno ti verjamem, da tole igro igraš že dlje časa in si v njej verjetno tudi zelo dober. Jaz sem se z njo srečal šele septembra in tovrstnih iger prej nisem igral. Bil sem pa na večini PvP iger in MMORPG iger, kjer mi resnično težko kdo parira.

Kar se pa tiče pomiritve ti lahko samo povem, da sem popolnoma miren in ne rabim raznih tabletk za pomiritev.
Sej nisem tko negativno usmerjen in sem vseskozi korekten igralec tko da ti želim veliko sreče v igri in predvsem zabave. Edino kar me je zmotilo je to da se nekateri igralci obnašajo kot da so najboljši in da vse obvladajo in so nepremagljivi. Veliko takšnih sem spoznal od francozov nemcev do američanov, ampak tko napihnjeno kot se pa nekateri obnašajo pa presega vse meje. Hotel sem samo povdarit da v tej igri obstajajo tudi igralci, ki znajo igrat in so kvalitetni. Vsekakor hvala za manjši klepet in lp

No se strinjam da zaključiva debato samo vseeno nikjer ne pišem da sem kakršnakoli elita in tudi nimam se pa čeprav poznam taktike igranja te igre zelo dobro.

Pa lp
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: TnP
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers against opposite side:

Side 1: 70
Side 2: 23
Difference: 47

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 389,803
Side 2: 156,036
Difference: 233,767

image.php
 

kevca13

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: TnP KOH
Players:

Side 2:
Tribes: KaraKa KaraK
Players:

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 1,344
Side 2: 867
Difference: 477

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 75
Side 2: 25
Difference: 50

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 6,191,689
Side 2: 2,413,343
Difference: 3,778,346

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 423,938
Side 2: 164,033
Difference: 259,905

image.php
 

kevca13

Member
Reaction score
0
Side 1:
Tribes: TMP KOH SP
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: Last week

Total conquers:

Side 1: 237
Side 2: 125
Difference: 112

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 13
Side 2: 12
Difference: 1

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 1,568,027
Side 2: 539,229
Difference: 1,028,798

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 90,010
Side 2: 95,223
Difference: 5,213

image.php


ne neki ampak kr velik u 48 urah so karak pa karaka več točk udvuzeli drugim :D TMP je u težavah :D
 

DeletedUser

Guest
Side 1:
Tribes: TMP SP KOH
Players:

Side 2:
Tribes: KaraK KaraKa
Players:

Timeframe: 27/10/2009 00:00:00 to 24/12/2009 11:58:46

Total conquers:

Side 1: 1,908
Side 2: 1,094
Difference: 814

image.php


Total conquers against opposite side:

Side 1: 93
Side 2: 71
Difference: 22

image.php


Points value of total conquers:

Side 1: 11,422,432
Side 2: 4,242,040
Difference: 7,180,392

image.php


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 561,492
Side 2: 511,536
Difference: 49,956

image.php


da ne bo tema čist umrla, ker vojne še ni konc :)
no to je statistika od datuma, ko je bila vojna napovedana
 

DeletedUser

Guest
Total conquers against opposite side:

Side 1: 93
Side 2: 71
Difference: 22

A še kr smo v prednosti? LOL nism vedel :)
 

gistro

Member
Reaction score
0
statistika malo drugače:

TMP = 28 članov in 790 vasic

KaraK = 68 članov in 861 vasic
KaraKa = 77 članov in 655 vasic
 

DeletedUser

Guest
čuj vseeno je kolk članov in točk majo važno je kolko vojske majo
 
Top