TMP,KOH,SP vs Karak,Karaka

hawbix

Member
Reaction score
0
lohka se met za najbolše to sploh ni problem, ker za razliko od podobnih špilov, tlele vojne niso časovno omejene, in to preprosto zaradi obsega same igre. jst osebno mislim da te začete vojne tipa KOH, TMP proti KaraK & co. sploh nimajo konca. ne pravim da je to slaba stvar, to pač pripomore k zanimivemu igranju. sam še vedno se ne moreš imet za najboljšega, to preprosto ni mogoče. ti zavzameš nasprotniku eno vas, on tebi, in tako v nedogled.

tud je TMP mislu da bo pometel s KaraK-om...to je ena neumna ideja ki si jo lahk eno samo vase zagledano pleme postavi.

situacija je pa taka. zaenkrat imamo dva dokaj enakovredna tabora, in tko bo tko ostalo dokler ne bo konc serverja. morda se kdo s tem ne strinja, sam obe strani so iz dneva v dan močnejše. do obrata lohk pride edin, če ena stran razpade, sam do tega verjetno ne bo prišlo.
zgodi se lohk kvečjemu kej tazga kot so kšne združitve, sam dvomim.


drgač pa sandi, tvoje besede VSI ZA ENEGA EDEN ZA VSE...zarečenga kruha se največ poje. ne spomnem se da bi dobu en napad z vaše strani, pa smo po marx11-u kr konkretno tolkli. bi lohk vsaj kej nardili da bi mu pomagal. očitno ni blo vredno soigralcu pomagat.

tko da ne mi takega sranja prodajat.
 

DeletedUser

Guest
drgač pa sandi, tvoje besede VSI ZA ENEGA EDEN ZA VSE...zarečenga kruha se največ poje. ne spomnem se da bi dobu en napad z vaše strani, pa smo po marx11-u kr konkretno tolkli. bi lohk vsaj kej nardili da bi mu pomagal. očitno ni blo vredno soigralcu pomagat.

tko da ne mi takega sranja prodajat.

Kar se tiče marx11 je dobil pomoč! Sicer ne bom izdajal od koga in od kod! Dejstvo je da ste tolkli po njem, je pa tudi dejstvo da ste mu kljub neki kao organitiranosti, vojski in nesodelovanju in nepomoči do njega; uspeli zavzet eno(1) samo samcato vasico! Če ste tako močni itd, potem bi moral marx11 že izginiti iz zemljevida!!!
 

nofear

Member
Reaction score
0
Petronij včasij je bolje bit tiho kot pa govoriti totalne neumnosti. Imel je 6 vasi na našem kontinentu in zavzeli smo mu jih 5 in še 1 čaka. Čeprav ste mu naredili konkreten bunker. Pa reci Pesjaku in Maniku ter ostalim hvala za okrepitve.
Kar se pa tiče tega da vas je samo 28 in imate toliko točk.... Malce poglej koliko prej ste začeli igrat.
Vem da je težko sam kufre bo treba pospravit...

bye bye
 

hawbix

Member
Reaction score
0
jap tlele bi se pa mogu z nofearjem strinjat. 5 od 6 jih je že v naši lasti, pa še ta šesta bi bla, sam ok, ste si en u izi bunker not naredl...upam sam da vm ne bodo enote not zgnile :p
 

DeletedUser

Guest
Petronij včasij je bolje bit tiho kot pa govoriti totalne neumnosti. Imel je 6 vasi na našem kontinentu in zavzeli smo mu jih 5 in še 1 čaka. Čeprav ste mu naredili konkreten bunker. Pa reci Pesjaku in Maniku ter ostalim hvala za okrepitve.
Kar se pa tiče tega da vas je samo 28 in imate toliko točk.... Malce poglej koliko prej ste začeli igrat.
Vem da je težko sam kufre bo treba pospravit...

bye bye

Če bi pogledal bi videl da nas je v plemenu v katerem sem malo več! :D:D
 

DeletedUser

Guest
jap tlele bi se pa mogu z nofearjem strinjat. 5 od 6 jih je že v naši lasti, pa še ta šesta bi bla, sam ok, ste si en u izi bunker not naredl...upam sam da vm ne bodo enote not zgnile :p

Maš srečo da mamo nap z vami, ker mi postaja rahlo dolgčas! :D
 

hawbix

Member
Reaction score
0
ha ha ha, a zdej se boš pa na NAP zgovarjal. dej nehi prej kot crknem od smeha. sicer pa zakaj ga ne prekineš, če ti je tko dolgcajt? okol mene so same zanimive vasi za ponoblat, sam v tistih krajih mamo mi eno majhno premoč :p pa ne misli da ne vem kje mata spyder pa themeow napadalno vojsko ;)
 

DeletedUser

Guest
ha ha ha, a zdej se boš pa na NAP zgovarjal. dej nehi prej kot crknem od smeha. sicer pa zakaj ga ne prekineš, če ti je tko dolgcajt? okol mene so same zanimive vasi za ponoblat, sam v tistih krajih mamo mi eno majhno premoč :p pa ne misli da ne vem kje mata spyder pa themeow napadalno vojsko ;)

zato ker nima pravice tega naredit mogoče? Drugače pa če hočeta sama brez vpletenja plemena spopast vaju nebo nihče ustavil.
 

Solinar

New Member
Reaction score
0
Bolj berem, manj razumem!
Kot da nekdo zastopa drugo pleme in ne ve kam sam spada??????????
Ali pa igra zvito igro, da pridobi na času???
 

DeletedUser

Guest
Bolj berem, manj razumem!
Kot da nekdo zastopa drugo pleme in ne ve kam sam spada??????????
Ali pa igra zvito igro, da pridobi na času???

Če govoriš o Petronij`ju ali pa meni, noben od naju ne zastopa najinega plemena. Ko bom zastopal ŠB bom to jasno povedal z tem da bom pod mojim postom navedel mojo funkcijo. Dokler pa tega ni pod mojim postom pa je vse kar napišem samo moje mnenje. Drugače pa nikjer ne piše da moraš kaj razumet.
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Res je! Tu je mnenje vsakega posameznika in še ni povod za vojno, razen 1 na 1! Solinar! Zase točno vem kam spadam, sej zaenkrat sem med top 20! Pa mislim tam ostat! Kar se tiče zastopanja drugega plemena se to tudi v mojih postih ne dogaja! Ne vidim pa rad da se nekdo na tujih žuljih baha in ven meče! :D
 

DeletedUser

Guest
Kaj hawbix? Grema 1 na 1?

:eek:..hawbix? pa se ja ne bo odpovedal takšnemu boju.. al pa naj se vzame enega Sebi enakega zraven da neboš preveč krut petronij :)..mogoce nofear ki ima toliko dodati?
 

DeletedUser

Guest
ne hvala :p če se že morm z tvojim plemenom ukvarjat se bom s kom k je mal bližje ;)

Mir med nama! Ni straha! Tukaj se odvija le debata! Za vojne napovedi so zadolženi drugi forumi in drugi ljudje! ;D
 

DeletedUser

Guest
Hihihi,

morem pa priznat, da je prav zanimiv forum postal. Se vsaj kaj dogaja :)
Upam, da se vsi zavedajo, da so tukaj res bol ali majn so individualni pogledi na situacije in mnenja. Tak, da ne kaj preveč interpretirat fantje. Vodje že vejo kaka je situacija :p
 

Solinar

New Member
Reaction score
0
Res je! Tu je mnenje vsakega posameznika in še ni povod za vojno, razen 1 na 1! Solinar! Zase točno vem kam spadam, sej zaenkrat sem med top 20! Pa mislim tam ostat! Kar se tiče zastopanja drugega plemena se to tudi v mojih postih ne dogaja! Ne vidim pa rad da se nekdo na tujih žuljih baha in ven meče! :D

Sama hvala
cena mala

Član plemena, pa četudi brez funkcije je član družine, katere pripada!

Če govoriš o Petronij`ju ali pa meni, noben od naju ne zastopa najinega plemena. Ko bom zastopal ŠB bom to jasno povedal z tem da bom pod mojim postom navedel mojo funkcijo. Dokler pa tega ni pod mojim postom pa je vse kar napišem samo moje mnenje. Drugače pa nikjer ne piše da moraš kaj razumet.

Ne glede na zunanji forum nekomu pripadaš in to je Tvoje pleme!!
pa brez zamere
 
Last edited:
Top