Tmp

DeletedUser

Guest
ga dogaja tle vidm :D no ja.. konc koncev vemo da je to le igra in fluxi zihr ne bo mel nič proti če zavzamem kakšno njegovo vas ali 2 v drugem svetu :p
 

DeletedUser

Guest
ga dogaja tle vidm :D no ja.. konc koncev vemo da je to le igra in fluxi zihr ne bo mel nič proti če zavzamem kakšno njegovo vas ali 2 v drugem svetu :p

seveda ne :rolleyes: ..upam da boš kakšno uspela ze tu v tem :p ..
 

DeletedUser

Guest
Zanzy, ne vem če ga boš dobil... v mojem primerju so bili TMP edini, od katerih nisem dobil random povabila. In ker random invite brez primernega sporočila lepo odvračam, sem sam prosil templarje za članstvo :O
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Zanzy, ne vem če ga boš dobil... v mojem primerju so bili TMP edini, od katerih nisem dobil random povabila. In ker random invite brez primernega sporočila lepo odvračam, sem sam prosil templarje za članstvo :O

Sarkazm je zakomplicirana zadeva.
 

DeletedUser

Guest
nic skrbet za vse bo dovolj prostora !

Na moji farming listi.
 

DeletedUser

Guest
Jernej, ko bom sarkastičen, ti bom dal vedet, vendar prej nisem bil.
 

DeletedUser

Guest
Lahko bi pa naredili en sister trajb, recimo TMP2, izbral največje noobe in jih zbasal not. Pol bi jih pa prodajal (za €) point whorom kot "lahke tarče" in s tem fajn zaslužili.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Lahko bi pa naredili en sister trajb, recimo TMP2, izbral največje noobe in jih zbasal not. Pol bi jih pa prodajal (za €) point whorom kot "lahke tarče" in s tem fajn zaslužili.

Zakaj bi kupil nekaj kar lahko uzamem zastonj?
 

DeletedUser

Guest
nejo... srčno upam da je to bil le hec. kot prvič je na TW kot najbrž tudi na VP prepovedano kakršnokoli PROdajanje računov itd.. kot drugo pa mislim da so templarji izredno navdušeni nad to idejo in najbrž že delajo 3 sister tribe...(kot lahko na forumu opaziš so veliki zagovorniki velikih plemen in imajo veliiiko zaveznikov) -.-'
 

DeletedUser

Guest
hja, kaj nej rečem... sm prosu za članstvo prejšn mesec pa me še niso uzel. a je kje kakšn formular za izpount?
sm se nauču, da je treba bit pr ta močnih, če hočš prežvet. (moje male izkušne iz Kingsaga)
če je res kakšna možnost za not pridet, bi bil zlo veseu.
 

DeletedUser

Guest
vsakemu nakaži 5 premium pik, pa te bomo že nekak stlačli v tribe....lol
 

DeletedUser

Guest
uh, si smešn. pa kaj ti sploh bojo pp? jest še zdej nisem izkoristu tistga bonus tedna.
 

DeletedUser

Guest
zanina, itak da je bil hec. Ampak v mislih sem imel prodajanje ljudi, ne računov, primer: nekdo pride v tvoj academy trajb, ti pa ga prodaš igralcu iz drugega trajba. Bi se splačal.. Ko pride do denarja, sem js žid. :D

Jernej, če boš čez par mesecov zraven mene, mi tega ne bo treba spraševati, ker o tem ne bo več nobenega dvoma. ;)

GasaDasa, support the community, buy premium! Od tega oni dobijo denar, da lahko potem odpirajo nove svetove in tako naprej...
 

DeletedUser

Guest
GasaDasa, support the community, buy premium! Od tega oni dobijo denar, da lahko potem odpirajo nove svetove in tako naprej...
jaaa, ampak kaj mam jest od tega? pp kupiš za prau dnar!
 

DeletedUser

Guest
Uf, če še nisi probal, moraš obvezno. Zelo ti olajša delo in dobiš dosti novih možnosti.
 
Top