TOP 20 Lista

Status
Not open for further replies.

Highlander

Member
Reaction score
0
prišlo je do nekaj majnših sprememb, večje pa se bodo začele počasi dogajat

1 OMG
2 KOH
3 TMP
4 Izklop
5 -S.M-
6 polish
7 300
8 Pirate
9 P i S
10 Roma
11 !CW!
12 KaraK
13 -F.A-
14 OMG2
15 MEDAS
16 VILIN
17 SP
18 LEGION
19 ghetto
20 ES
 

DeletedUser

Guest
prišlo je do nekaj majnših sprememb, večje pa se bodo začele počasi dogajat

1 OMG
2 KOH
3 TMP
4 Izklop
5 -S.M-
6 polish
7 300
8 Pirate
9 P i S
10 Roma
11 !CW!
12 KaraK
13 -F.A-
14 OMG2
15 MEDAS
16 VILIN
17 SP
18 LEGION
19 ghetto
20 ES

Seveda se v današnji fazi igre na tem serverju dogajajo iz minute v minuto, glede večjih sprememb pa se nebi ravno strinjal... večje spremembe se bodo začele dogajati čez 2-3 mesece, ko se začne mass noblanje :) Takrat bo vse jasno kdo bo krojil usodo tega sveta ;)
 

DeletedUser

Guest
Here comes VILIN (prihaja vilin)! Rank 10 na PNN - plemena :D
 

Highlander

Member
Reaction score
0
Seveda se v današnji fazi igre na tem serverju dogajajo iz minute v minuto, glede večjih sprememb pa se nebi ravno strinjal... večje spremembe se bodo začele dogajati čez 2-3 mesece, ko se začne mass noblanje :) Takrat bo vse jasno kdo bo krojil usodo tega sveta ;)

a pri vas boste rabili še tolko časa da pridete do noblanja?
 

kevca13

Member
Reaction score
0
mislm d majo velik možnosti karak ker so bli pred nekaj časa šele 21 zdj so pa že enajsti drgač pa tmp oni so pa res carji pa seveda omg pa omg2(moj pleme)
 

DeletedUser

Guest
mislm d majo velik možnosti karak ker so bli pred nekaj časa šele 21 zdj so pa že enajsti

Da da, seveda imajo šanse - saj če rekrutaš cel kontinent imaš odlične možnosti za farmanje in noblanje - še posebej lastnih članov. Če pa povrh tega narediš še akademijo plemena (ker 90 članov enostavno ni dovolj), potem si pa sploh zmagal!

Klik.

[spoil]To je blo mišljeno sarkastično.[/spoil]

Sicer pa, K55:

2 TMP 66.019 30 -> 2200p / člana
3 KaraK 53.772 79 -> 680p / člana
21 KaraKa 5.787 14 -> 413p / člana
 

kevca13

Member
Reaction score
0
Da da, seveda imajo šanse - saj če rekrutaš cel kontinent imaš odlične možnosti za farmanje in noblanje - še posebej lastnih članov. Če pa povrh tega narediš še akademijo plemena (ker 90 članov enostavno ni dovolj), potem si pa sploh zmagal!

Klik.

[spoil]To je blo mišljeno sarkastično.[/spoil]

Sicer pa, K55:

2 TMP 66.019 30 -> 2200p / člana
3 KaraK 53.772 79 -> 680p / člana
21 KaraKa 5.787 14 -> 413p / člana

lol nism vedu d so tuk skupi sj pol majo pu trije eno farmo kva so bedni
 

DeletedUser

Guest
Da da, seveda imajo šanse - saj če rekrutaš cel kontinent imaš odlične možnosti za farmanje in noblanje - še posebej lastnih članov. Če pa povrh tega narediš še akademijo plemena (ker 90 članov enostavno ni dovolj), potem si pa sploh zmagal!

Klik.

[spoil]To je blo mišljeno sarkastično.[/spoil]

Sicer pa, K55:

2 TMP 66.019 30 -> 2200p / člana
3 KaraK 53.772 79 -> 680p / člana
21 KaraKa 5.787 14 -> 413p / člana

Najbolje je videti kako nekateri na veliko mass rekrutirajo. No bistvo plemena ni v tem. Kasneje se bo pokazalo zakaj to ni ok :)
 

DeletedUser

Guest
Najbolje je videti kako nekateri na veliko mass rekrutirajo. No bistvo plemena ni v tem. Kasneje se bo pokazalo zakaj to ni ok :)

Te popolnoma razumem, samo brezveze to ponovno razlagat ker bodo rankwhori še vedno delal isto :)
 

DeletedUser

Guest
Mass rekrutanje ni napačno če veš kako to delat. Sej čez en teden uvedeš pogoje za vojsko in tistega, ki jih ne dosega skenslaš.
 

DeletedUser

Guest
Mass rekrutanje ni napačno če veš kako to delat. Sej čez en teden uvedeš pogoje za vojsko in tistega, ki jih ne dosega skenslaš.

Ravno o tem sem govoril. Brez veze razlagat osnove TWja, ker bodo nekateri, ki vidijo samo čimprejšno slavo in visok rank še vedno delali tako :)
Mogoče boš moral še malo preigrati to igro pa boš potem sigurno dojel o čem govorimo. Nič te ne zmerjam oz. obtožujem da delaš nekaj narobe, tudi sam sem delal tako, ko sem začel igrati to igro in večina ostalih tudi, pravim samo da izkušnje v tej igri odigrajo velik del ;)
 

DeletedUser

Guest
Če govoriš o lojalnosti plemenu in podobnih zadevah, se vse to ljudi da naučiti. Redno delo z njimi in zaupanje, ter če uvidijo da si sposoben, dobiš na koncu izjemno pleme. Preverjeno, z izkušnjami iz drugih svetov.

Aja, pa organiziranost, ta je ključna.
 

DeletedUser

Guest
bomo videli kaj se bo dalo storiti s KaraK. tudi sama nisem navdušenka mass recruita (vem da sem v taki tribi) a vse se da spremenit. slej ali prej
 

DeletedUser

Guest
Če govoriš o lojalnosti plemenu in podobnih zadevah, se vse to ljudi da naučiti. Redno delo z njimi in zaupanje, ter če uvidijo da si sposoben, dobiš na koncu izjemno pleme. Preverjeno, z izkušnjami iz drugih svetov.

onix-a smo izključili ravno zaradi teh problemov. Pa egoizem bi tu še dodal.
 

Jernej varl

Member
Reaction score
0
Evo, da se vrnemo nazaj na temo =)

Sedaj je že malo bolj pregledno kaj se dogaja z raznimi plemeni.

1 OMG - Mass rekrut/family tribe, ki je nasran na 4 kontinentih.
2 KOH - Tribe katerega član sem (ne komentiram)
3 TMP - Dober tribe, ki ima odlične možnosti če ga ne pokoplje neaktivnost
4 Izklop - Mass rekrutirajo na 2 kontinentih ampak usaj nimajo family tribe. Sem pa slišal, da razpadajo (nezanseljivi viri)
5 Pirate - Malo memberjev in dobre povprečne točke. Večinoma so na k44
6 300 - Pošiljajo sumljive maile v katerih iščejo člane iz drugih plemen.
7 P i S - Vrjetno jih bo v kratkem poklal TMP
8 -S.M- - Dober tribe, ki ima možnosti čeprav imajo malo nizke povprečne točke ATM
9 Roma - Na začetku sveta so oznanjali dan ko bomo vsi postali njihove prasice... Ta dan je še daleč
10 KaraK - Imajo family tribe...
 

DeletedUser

Guest
Jernej, dokaj lepo si zadel ta plemena.

Osebno sem zapustil Izklop, ker so mass recruital neizkušene igralce in mel nesposobne kiddye v vodstvu alianse.
Sam še nisem zasledil kvalitetne alianse na serverju, razen za templarje ne vem kakšni so.
 

DeletedUser

Guest
Jaz menim, da sta TMP in KOH trenutno najboljši dve plemeni na serverju. Slednji so se hitro vzpeli, upam da se bodo tudi obdržali na vrhu.
Templarji pa so že od začetka vodili dobro in so zmeraj bili med boljšimi tako, da se zanje ne bojim, da jih lahko kaj preseneti.

Za ostale nevem.
 

Highlander

Member
Reaction score
0
žal je na tem svetu premalo resnih igralcev z znanjem in posledično je tako tud z plemeni.......
plemena, ki poberejo vse kar hoče v pleme, niso še nikoli uspela naredit kaj resnega iz različnih razlogov ( vodstvo, neaktivnost, ......)
pardon ne smem govorit čez taka plemena, da me ne napade 400 igralcev naenkrat
 

DeletedUser

Guest
žal je na tem svetu premalo resnih igralcev z znanjem in posledično je tako tud z plemeni.......
plemena, ki poberejo vse kar hoče v pleme, niso še nikoli uspela naredit kaj resnega iz različnih razlogov ( vodstvo, neaktivnost, ......)
pardon ne smem govorit čez taka plemena, da me ne napade 400 igralcev naenkrat

dvomim da bi kaj dosti naredil taki,če jih bi bilo 1000 mogoče :D
 
Status
Not open for further replies.
Top