Tribul speed (speed vojna plemen))

DeletedUser

Guest
Pozdravljeni!

Js pa bi vam rad povedal, da pridite na tribul (je v romunščini). Tribul ima 4 svetove 1 je 300x speed 2 je 2.000x speed in 3 ki je 10.000x speed. To je enako kot vojna plemen sam da so speedi. Moj najljubši se server 3 ki je 10.000x speed. Tam je na minuto 1,6 milona surovin, farma je do 1270000 , enote so enako, pa plemeiški gre do lvl 5 (pri lvl lahko 1 plemiča pri lvl 2 lahko 2 plemiča...)

Če pridete mi sporočite preko peterman.

Prosim pridružite saj je je zelo cool :):):):)
 

DeletedUser

Guest
LOL...sem mal probu :D

po 30 sekundah maš že train :D sam mi ga je že en speku :D ni ravno igrca za dolg igrat..se je kmal naveličaš...k je vse v parih sekundah narjeno...

sam vojska se tolk počas dela..kmetijo polno tist se pa 3 ure dela :(
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
Ja vtem je fora. Delat moraš hitro kak nardiš vojsko z izvidniki pa klat :) drugače si ayde
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
mene pa zanima kok se nuk sestavi na tem spedu?
60000 sekirc ter 30000 lahkih pa 2300 ovnov?
 

DeletedUser

Guest
mene pa zanima kok se nuk sestavi na tem spedu?
60000 sekirc ter 30000 lahkih pa 2300 ovnov?

s tem kmetiji niti do pol ne prideš :rolleyes:

bo treba x2 ali x3 nardit...sam najprej je bolš da z deff začneš. si smao nabašeč lokov sulic pa melčev...najbolj nucaš pa ene 150 k skavtov...
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
hh..
Men se neda več tega igrat..Preden sem dobil tvoj odgovor sem že 3 vasi prevzel..:)
 

.GoDZiLLa.

Member
Reaction score
0
Prvi igralec ima 7M točk.
Če ga ne bi bilo online okoli 40 ur in da bi jaz začel,mu brez problema prevzamem vse vasi če sem online 100%.
Igra zahteva od tebe 100% prisotnost, zato pa je brez veze.
 

DeletedUser

Guest
glejte tu nukov ni!
off vojska so sekirce, 10k katasov in ostalo lahki konjeniki. Moj frend je začel 2 tedna poznaj pa je na 12 mestu !
 

DeletedUser

Guest
Prvi igralec ima 7M točk.
Če ga ne bi bilo online okoli 40 ur in da bi jaz začel,mu brez problema prevzamem vse vasi če sem online 100%.
Igra zahteva od tebe 100% prisotnost, zato pa je brez veze.

Veš, da ni res?

Ko prideš do 5-6 vasi te sploh ne napadajo več!
Takrat si povsem varen, pa še na skypeju imam skupino in je en od tam na 13 in en na 9 mest pa ščitijo vse!

Pridite igrt -.-
 

DeletedUser

Guest
Ne nimam 6 vasi... 11jih mam... Če napadeš obžaluješ, pa če igraš me ščitijo: lolol, blackdragon in SAUC :) vsi so slovenci :)
 

SIRaleks

Member
Reaction score
0
hm..Ko sem jaz prevzel 4. vas je imel bavbav 0 vasi in 0 točk..:rolleyes:

Drugače pa ima godzilla prav...Za to igro potrebuješ 100% prisotnost noč in dan..
 

DeletedUser

Guest
Jas mam ime peterman... Ne nisi mu, ker Ne pogreša dobene vasi in ne laži :)
 

DeletedUser

Guest
Jas nimam ime bavbav mam peterman. In zaj si NAJBOLŠI KER SI PAČ SAUC-U prevzel vas, bravoo
 
Top