Tribul speed (speed vojna plemen))

gx15

Member
Reaction score
1
Pleme je bz delat... Tolko da si v plemenu da si te neupajo napadat samo za to je :)

V fazi obrambe res nimaš dosti časa da bi zaprosil za pomoč, v napadanju pa je zelo dobro včeraj zvečer smo skupaj z zavezniki spucali prvega na svetu tako da je dobro biti v plemenu.

p.s a kdo ve kdaj se nova runda začne
 

DeletedUser

Guest
V fazi obrambe res nimaš dosti časa da bi zaprosil za pomoč, v napadanju pa je zelo dobro včeraj zvečer smo skupaj z zavezniki spucali prvega na svetu tako da je dobro biti v plemenu.

p.s a kdo ve kdaj se nova runda začne

Ne nevem. Približno enako kot travian traja... No zeloo dolgo pše je do nove runde :D
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
jst sem prišel do 207000 točk pol so me pa sesul prvo eno vas potem dve tri........deset in sm na 0
 

F.ALO1

Member
Reaction score
0
glejte tu nukov ni!
off vojska so sekirce, 10k katasov in ostalo lahki konjeniki. Moj frend je začel 2 tedna poznaj pa je na 12 mestu !

Kaj to pomeni katsov?Katapultov?Razloži malo bol Slovensko prosim.
 

DeletedUser

Guest
:D prijavil sem se pa sem bil ta novi 1 na lestvici k sem meu 10M točk :D:D:D:D:D:D:D pa sem se odjavu pa spet prjavu na svetu 3. Dodaj me ime: Runner44
 

Flako

Member
Reaction score
0
Fanta, preberita si, da speed serverja še ni in ga še nekaj časa ne bo.
Če želita, so speed serverji na .net Click , drugače pa .si pa še tega ni.
lp
 

Flako

Member
Reaction score
0
Sem ravno prej ogovoril, da za enkrat še ne, kajti ni dovolj igralcev. V prihodnosti zagotovo, vendar to prihodnost mislim v letih.
 

DeletedUser

Guest
Negro123, a veš da je reku da je tema zaključena!?

TEMA ZARES ZAKLJUČENA!
 
Top