Umrl je maribor ;(

DeletedUser

Guest
[NASLOV]Olimpija razbila Maribor[/NASLOV]


Olimpija 4:1 Maribor


Že pred tekmo je Ačimovič izjavil, da je Olimpija boljša ekipa od Maribora in to je po njej še enkrat ponovil: "Občutki so fenomenalni. Že pred tekmo sem govoril, da ima Olimpija boljšo ekipo in igra lepši nogomet od Maribora. To smo danes samo še dokazali. Vsa čast fantom. "


NOBENA EVROPA NE POZDRAVI TEGA PORAZA HAHAHA DVIGNIMO ROKE GOOOORRR UMRUUU JE MARIBORRRR UMRU UMRU UMRU JE ON NIKOLI NE BO ŠAMPIJON!!!

Zlatko Zahovič je ogorčen in je pripravljen celo ponuditi svoj odstop. <--- lol njegova izjava
 
Last edited by a moderator:

DeletedUser

Guest
ne vem no, to je prva zmaga Olimpije po letu 2004 proti Mariboru, tak, da se ne bi preveč veselil ;)
 

DeletedUser

Guest
prva zmaga olimpije nad Mariborom po 2004 ... spleta okoliščin pa ne bomo komentirali :D ... 2004 brate :D
 

lamber

Member
Reaction score
0
NOBENA EVROPA NE POZDRAVI TEGA PORAZA HAHAHA DVIGNIMO ROKE GOOOORRR UMRUUU JE MARIBORRRR UMRU UMRU UMRU JE ON NIKOLI NE BO ŠAMPIJON!!!

haha sama favšija samo zaradi tega ker je maribor prišel v ligo europa olimpija in drugi slovenski klubi pa niso


aja pa še to olimpija je morala zmagati saj je slovenska barcelona <----- dober vic lol :D
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pubeci dans pa tekma... Ker je na forumu prepovedano uporabljat kletvice, bom kopiral pogovor, kaj sem o tem napisal na ekipa chatu na skypu...
NI ZA OTROKE IN TISTE Z SLABIM SRCEM!
[SPOIL]
[20:00:47] Flako - forum mod: alo
[20:00:52] Flako - forum mod: pubeci
[20:01:08] Flako - forum mod: danes pa
[20:01:11] Flako - forum mod: milo mater
[20:01:16] Flako - forum mod: da vse skup zlamam
[20:01:26] Flako - forum mod: maribor špila
[20:01:27] Flako - forum mod: joj
[20:01:31] Flako - forum mod: alo kaj se kiri kaj spozna
[20:01:46] Flako - forum mod: je kaka opcija da zavaruješ stanovanje proti izbruhu jeze zaradi nogometa?
[20:02:17] Flako - forum mod: joj mladina, kako ste vsi arogantni, zakaj sploh tukaj pišem? Ah, pa saj vredu
[20:02:25] Flako - forum mod: ki je zaj oni pederoso
[20:02:30] Flako - forum mod: roby the geylord
[20:02:34] Flako - forum mod: aka. tribuno
[20:02:44] Flako - forum mod: dans lahko gleja kak zgleja pravi fuzbal
[20:02:46] Flako - forum mod: majmun
[20:02:49] Flako - forum mod: hahahaha

[/SPOIL]
Skratka, kaj pa vi pravite?
 

DeletedUser

Guest
niso zaj domžale zgubile proti zavrču??:)) te je še mura zmaguvala:p
 

DeletedUser

Guest
ja stari :D HAHAHA aaaaaaaa ... 5:0 so dobli po p**** od zavrča LOL :D:D:D

Važno da se za šankom udriha po vsem kar ni določene barve, namesto da bi pozdravili in nazdravili dosežku Zavrča, ki v pokalu igra ravno tako dobro, če ne bolje od večine prvoligašev (tudi Maribor je komaj zvlekel remi, katerega si niti niso zaslužili) ampak žal nobenega ne briga če so oni dobri ali ne, pomembno je da so nabili tiste loleke ki niso "naši" pa da jim zdaj lahko to naprej mečemo, če se bo pa nam isto zgodilo bomo pa tiho pa upali da nihče ni opazil, ane?. Upam samo, da bodo iz takega odnosa potegnili čimveč dodatne motivacije, kajti očitno jim bo vsaj malo kvalitete priznane samo če osvojijo pokal, pa še potem se bodo našli junaki, ki bodo krivili sodnike, NZS, razpust parlamenta, globalno segrevanje in podobno. Dokler bo odnos navijačev tak in dokler bodo stroški poškodovanih stadionov, pirotehničnih sredstev ter plačila glob zaradi razgrajanja navijačev, skupaj nanesli za eno konkretno okrepitev na klub, je vsako govorjenje o tem kateri so "najboljši" navijači le metanje peska samemu sebi v oči, razen če smo res že tako nizko, da je biti najboljši med najslabšimi nekaj pohvalnega :)
 

Flako

Member
Reaction score
0
Pubeci, zdaj sem se spomnil na to temi, danes je maribor - olimpija tekma... gre kdo?
 

DeletedUser

Guest
Važno da se za šankom udriha po vsem kar ni določene barve, namesto da bi pozdravili in nazdravili dosežku Zavrča, ki v pokalu igra ravno tako dobro, če ne bolje od večine prvoligašev (tudi Maribor je komaj zvlekel remi, katerega si niti niso zaslužili) ampak žal nobenega ne briga če so oni dobri ali ne, pomembno je da so nabili tiste loleke ki niso "naši" pa da jim zdaj lahko to naprej mečemo, če se bo pa nam isto zgodilo bomo pa tiho pa upali da nihče ni opazil, ane?. Upam samo, da bodo iz takega odnosa potegnili čimveč dodatne motivacije, kajti očitno jim bo vsaj malo kvalitete priznane samo če osvojijo pokal, pa še potem se bodo našli junaki, ki bodo krivili sodnike, NZS, razpust parlamenta, globalno segrevanje in podobno. Dokler bo odnos navijačev tak in dokler bodo stroški poškodovanih stadionov, pirotehničnih sredstev ter plačila glob zaradi razgrajanja navijačev, skupaj nanesli za eno konkretno okrepitev na klub, je vsako govorjenje o tem kateri so "najboljši" navijači le metanje peska samemu sebi v oči, razen če smo res že tako nizko, da je biti najboljši med najslabšimi nekaj pohvalnega :)

zgubljeni, kje ti hodiš? Prid na skyp malo pa me klikni.

Pubeci, zdaj sem se spomnil na to temi, danes je maribor - olimpija tekma... gre kdo?

Ti? Maš ziher že sedež v ljudskem vrtu ravno dolj zakupljen.
 

DeletedUser

Guest
zgubljeni, kje ti hodiš? Prid na skyp malo pa me klikni.

Kako sem lahko zgubljen, če me pa niti nisi poizkusil poiskat ali pa si me iskal na popolnoma napačnih krajih? :p

Pa še eno vprašanje, če je offtopic reply na offtopic post, a sta potem dva minusa plus, oziroma če drevo v gozdu pade na budističnega meniha in ga ubije, ali je ta menih slišal drevo pasti in če ga je, koliko kazenskih pik bo za to dobil??:confused:
 
Top