Velika nagradna igra

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
Jaz sem navajen na Pinnacle Studio 14, sicer pa imam tudi Power Director.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
To skladbo so izvedli "Hungarian Philharmonic Orchestra" tako da mislim, da je avtorsko zaščitena z njihove strani ;)
 

DeletedUser

Guest
To skladbo so izvedli "Hungarian Philharmonic Orchestra" tako da mislim, da je avtorsko zaščitena z njihove strani ;)

nemore bit, autorsko bi jo lahko samo bethoven zaščitil, ampak takrat še niso niti vedeli kaj to je.
@GM starejše, novejše so vse autorsko zaščitene.
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
nemore bit, autorsko bi jo lahko samo bethoven zaščitil, ampak takrat še niso niti vedeli kaj to je.

Sam igram v pihalnem orkestru in ko pripravimo koncert, imamo avtorske pravice na priredbe pesmi, da naših prirejeno zaigranih pesmi ne smejo objavljati brez naše vednosti ;)
 

DeletedUser

Guest
Kako lahko sodelujem?
Izdelaj video in pazi, da bo upošteval vsa navodila zgoraj. Ko ste zadovoljni s svojim izdelkom, ga naložite na YouTube ter označite z sledečimi oznakami (tags): Tribal Wars, Tribalwars, Die Stämme, Wars, Tribal, Vojna plemen
Ste že končali? Sedaj prilepite povezavo (link) v za to namenjeno temo na forumu in preko zasebnega sporočila Motorki. Potem bo ekipa poskrbela, da bo vse to prišlo v prave roke. Vedite, da nalaganje napovednika na youtube pomeni, da video ne sme vsebovati nobenih avtorskih vsebin razen vsebine InnoGamesa.


napaćni tagsi
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0

DeletedUser

Guest
kako pa naj to nardim?
s kakim programom?
mi bo ker pomagu?
kva je tle sploh treba delat?
:-( :-( :-8
 
Status
Not open for further replies.
Top