Velika nagradna igra

Status
Not open for further replies.

DeletedUser

Guest
ja pač se včasi razjezim:eek:

ma ne tista prva roka,ja sej takrat je bila ćist fer prednost. to vem.
kako to da se ne spomniš. saj veš na koncu k je hotu golmanu podat pa se mu je roke dotaknil. sej bi vedu če bi gledu po tekmi komentatorje

bomo vidl kaj bo v barceloni:D
 

DeletedUser

Guest
jaz grem stavit da ni njegov video saj sem že pred enim tednom nazaj gledal za trailerje in je bil ta že gor.
 

DeletedUser

Guest
mi lahk gdo pove ki lahk najdem pogram ki lahko sam svoj ekran snemleš to kaj delaš da se ti to posname
 

DeletedUser

Guest
Za snemanje "Ekrana" Potrebuješ program "Camtasia", če pa misliš snemanje "in-game pa "Fraps" ali "Wegame"! :D
Seveda za urejanje "resolucije" in "grafike" pa ti priporočam "Sony Vegas"!
 
Last edited by a moderator:

gx15

Member
Reaction score
1
Moj prispevek:

http://www.youtube.com/watch?v=PLtiXkJ4vSU

zanima pa me če je muzka z naslovom : kansas, Carry On Wayward Son -zaščitena z avtorskimi pravicami, če kdo ve če je da jo zamenjam....


(ps: kje sploh najdem muzke ki niso zaščitene z avtorskimi pravicami ? :)

Nevem ali nič ne berete prejšnih prispevkov :mad: :rolleyes: sem napisal, da raje kot da napišete da se lahko napadai in brani, ter farma, da imaš svojo vas itd... (kar naredi vsak, ki ima pol ure časa) naredite nekaj kar ne bo povedalo točno kaj delaš ampak da bo privabilo igralce, malo si poglejte trailerje ki jih je inno-games že sestavilo, za The west pa Grepolis(al neki tazga :p ) no potem bote pa vidl o čem govorim ;) in oni iščejo nekaj takega... tako, da veselo na delo :)


Tale video vam je lahko za vzor in se zgledujte po njemu.. (ne ni moj :( ) :D
http://www.youtube.com/watch?v=eN2zUqUMKOg&NR=1
 
Last edited:

hilary

Member
Reaction score
0

Nevem ali nič ne berete prejšnih prispevkov :mad: :rolleyes: sem napisal, da raje kot da napišete da se lahko napadai in brani, ter farma, da imaš svojo vas itd... (kar naredi vsak, ki ima pol ure časa) naredite nekaj kar ne bo povedalo točno kaj delaš ampak da bo privabilo igralce, malo si poglejte trailerje ki jih je inno-games že sestavilo, za The west pa Grepolis(al neki tazga :p ) no potem bote pa vidl o čem govorim ;) in oni iščejo nekaj takega... tako, da veselo na delo :)


Tale video vam je lahko za vzor in se zgledujte po njemu.. (ne ni moj :( ) :D
http://www.youtube.com/watch?v=eN2zUqUMKOg&NR=1

TA VIDEO BO ZMAGAL SE GREM STAVT!
čeprav ni od slovencev :(
 

DeletedUser

Guest
TA VIDEO BO ZMAGAL SE GREM STAVT!
čeprav ni od slovencev :(

Od slovencev bi nekaterim lahko bilo jasno da nikoli v življenju nebo zmagal. Ker ti videi, kaj sem do zdaj videl, razen mogoče 1nega ali 2h niso kvalitetni. Sicer pa je en del tega tekmovanja tudi lokalno, tako da bodo naši tudi dobili nekaj.
 

gx15

Member
Reaction score
1
Od slovencev bi nekaterim lahko bilo jasno da nikoli v življenju nebo zmagal. Ker ti videi, kaj sem do zdaj videl, razen mogoče 1nega ali 2h niso kvalitetni. Sicer pa je en del tega tekmovanja tudi lokalno, tako da bodo naši tudi dobili nekaj.

2-3 mesto 3500 premium točk :eek::cool: tako da ubijalec v sloveniji vidiš da konkurenca ni tako huda.. pa veselo na delo...
 

Flako

Member
Reaction score
0
No, za 3600 PP pa se boste že malo morali potruditi... Saj to imate za hm, 1 leto in pol. ufff, To pa je ogromno, pomislite malo!
 

aljaz9999

Member
Reaction score
0
Kot je bilo že omenjeno, bo nekaj nagrad izdala lokalna ekipa. Lokalnega zmagovalca ne bo, saj bo zmagovalec le en in sicer globalni, torej bo zmagovalec po celem svetu.

Izbrani s strani lokalnih ekip:
2. in 3. mesto 3,500 PT
4. in 5. mesto 2,500 PT
6. - 10. mesto 1,500 PT

če sem prav razumel vojnaplemen prispevki dobijo te nagrade (če gledamo da je vojnaplemen lokalni strežnik) zatorej res ni problema dat en videoposnetek ki sicer ni kvaliteten tako kot bodo večino posnetkov na .net (fantje majo več volje in znanja) in ubistvu dobiš na lahen način nekaj premiuma... :)
 

Grobi

Forum administrator
Reaction score
0
če sem prav razumel vojnaplemen prispevki dobijo te nagrade (če gledamo da je vojnaplemen lokalni strežnik) zatorej res ni problema dat en videoposnetek ki sicer ni kvaliteten tako kot bodo večino posnetkov na .net (fantje majo več volje in znanja) in ubistvu dobiš na lahen način nekaj premiuma... :)

Dokler nebo prišlo nekaj solidnih izdelkov :p.
 
Status
Not open for further replies.
Top