Vojna med SPQR in EoW plus akademije

vuki

Member
Reaction score
0
Nene 4ti je baje umrl ko je videl kako gumica napada.

Hahahaha sigurno je dobo smejalni napad in je od pretiranega smejanja ostal brez zraka, potem pa pravijo da je smeh pol zdravja,..... :D

upaš na čudeže? če spremeniš sekunde v minute 100% neboš razočaran.

No ja če že nisem v zmagoslavnem plemenu se pa naj vsaj kak čudež zgodi,....... :rolleyes:
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Zdaj pa se vuki,strasen vodja,ki je imel ze v startu pleme slovenski volkovi(slovenski pudlji),ki so bolj slabo grizli,ampak so seslepali in slepali za shopom,kasneje za eowom,me le zanima,kako se vuki znajde tudi v tezkih trenutkih ko bo nad njegovimi vasmi bila huda ura.

Baje je bolje pozno kot nikoli zato bi samo rad rekel, da je Vuki že pokazal da v težkih trenutkih ne obupa in se dobro znajde, čeprav je bil tisti prvi rim neizbežen. Ostalo pa niti ni treba komentirat ker heroj gumica tako samega sebe v svojih postih tepe, kot ponavadi :)
 

DeletedUser

Guest
oprosti krump vukija spoštujem samo gumica -kalimero kakšen pač je ni slab je dober prijatelj in osebni kolega. Njegovi posti pa so kakršni pač so vsak je svoj človek

se vidimo na S8
Lp mago
 

calimero

Banned
Reaction score
0
tako,je mago krump je vstal od mrtvih me veseli,na 8 bo spet hudo zbolel ko ga bom,dal pod drobnogled(ha ha ha)komi cakam,da se vse skupaj zacne:sekira:
 

calimero

Banned
Reaction score
0
Črni oblaki so nad sovragom iz plemena eow bliza se oz.zacela se njihova nočna mora,ki so si jo tako zeleli,božicek calimero jim bo poslal nekoliko prej darove od danes naprej in do premirja bodo vsak dan delezni nasih daril,pa se naj gdo reče,da nisem radodaren.
 

deveti

Member
Reaction score
0
Črni oblaki so nad sovragom iz plemena eow bliza se oz.zacela se njihova nočna mora,ki so si jo tako zeleli,božicek calimero jim bo poslal nekoliko prej darove od danes naprej in do premirja bodo vsak dan delezni nasih daril,pa se naj gdo reče,da nisem radodaren.

ni cudno da bodo tok dougu jih dobivali saj jih neznas v en dan spraut:) ce mas brado k bozicek se ne pomen da si-_- buljenje v ogledalo 24/7 skodi mozganom.
 

DeletedUser

Guest
Kaka legenda sem že js, ko na google napišem Maticb najdem tole haha..
Priporočam vam, da se za božič, ko je premirje, dobite vsi v eni gostilni, pa se "zmenite" kako in kaj da ne spamate po tem forumu ×D

(sem vidu da nekdo na mojemu računu vasice jemlje :p, a niste rekli da ga boste znoblali?)
 

deveti

Member
Reaction score
0
Kaka legenda sem že js, ko na google napišem Maticb najdem tole haha..
Priporočam vam, da se za božič, ko je premirje, dobite vsi v eni gostilni, pa se "zmenite" kako in kaj da ne spamate po tem forumu ×D

(sem vidu da nekdo na mojemu računu vasice jemlje :p, a niste rekli da ga boste znoblali?)

pol bi bla gostilna v razsulu.
 
Top