Vojna med SPQR in EoW plus akademije

vuki

Member
Reaction score
0
O moj bog, vecjega "bullshita" pa ze dolgo nisem prebral....

Se pravi po tvoji logiki ce dobis ponudbo od bolsega oziroma bolje uvrscenega plemena, moras sprejeti?

Ni cudno da ste popusili, ko pa je tako razmisljanje kakrsno je.....

Nažalost je pri nekaterih a na srečo ne pri vseh,....:)

Zato se bo moral calimero z svojo elito malo potrudit in spremenit način igranja še posebej tisto napadanje kaj sem prej omenjal, moram pa priznat da ima enih par tam not ki znajo kaj delajo, kot naprimer lisjak67 čeprav ni tip igralca ki bi ga hotel imet v svojem plemenu,.... zakaj pa bom samo njemu osebno povedal če ga bo zanimalo,.... :)
 

lamber

Member
Reaction score
0
Hmm ... A glej ga zlomka potem sem pa zvedel da je takrat prejemal nevem natancno mislim, da je blo 50 napadov oz. nekje blizu.
Sam pa sem poslal 2 napada manj kot je imel skupno stevilo napadov.
Torej, imeli smo takrat skupno okoli 60 clanov mogoce kaj vec in je ostalih 59 igralcev skupaj spravilo 2 napada ....
Tako vec ni slo dalje, in mi je calimero ponudil vstop v pleme, nikoli mu nisem rekel sam za vstop, da nebo pomote ...

si ga mogoče takrat vprašal koliko napadov je bilo v resnici, saj sem samo jaz poslal okoli 40 nukov ?
za naslednjič pa mu priporočaj da se ne laže, saj veš laž ima kratke noge ...
 

DeletedUser

Guest
Dovolj imam tega vašega obrekovanja in žaljenja drugih igralcev vsak igra pač svojo igro na ovak i onak način.Predvsem pa izstopaš tukaj ti ubijalec rad bi te spoznal v realnem svetu da vidim če še izgledaš tak be...,sicer pa vem kdo si in ti si tudi že slišal za mene.
Sicer pa bomo videli kaj bo pokazal s8 in bomo takrat pokomentirali kaj in kako
 

calimero

Banned
Reaction score
0
na vse komentarje se lah na smejim fajn se mi zdi,da se toliko obremenjujete z menoj,se bolj to delajte,mi godi,ker ste mi odprta knjiga te vase komentarje resno jemljem in tako dobivam prednost v igri in jo tudi pridoma izkoriscam,draga brutesque kot sama ves,da kompromise rad sprejmem dokler nisem izigran,lahk ti imas sto salahov v plemenu me sploh ne moti,mi smo pripravljeni na svet 8 zasedba v nasem plemenu bo pestra ne vem zakaj,toliko imate cez gregana sram vas bodi,noben pa ne vidi malega mikija,ki sem ga pustil pri zivlenju in mu celo dal moznost da zmaga pred mojim osebnim prijateljem lisjak67,ki si jo je najbolj zasluzil.Vedno sem za pametne prestope,shop je rekrutiral pol severa,da nas je obkolil pa tega nisem nikdar pisal.Kar se tice sveta8 mi bomo tam se bolj aktivni kot na4,mi ne igramo cez zimo mi ko se lotimo smo pleme,ki drzi skupaj v dobrem in slabem,ko bo to bilo katero pleme doseglo bo imelo moznost nas premagat,drugace vam svetujem skoda vasega casa,premium pik.Zdaj pa premislite kaj sem napisal za namig vam recem SPQR ni calimero mi smo pleme,ki igra z srcem in duso tega pa vi ne znate in nikdar ne boste,ker mislite le na svoje interese in lastno rit.OB koncu bi se rad to povedal pustite moje clane na miru,res nekateri ne znajo v nulo treina poslat imajo pa srce in lojalnost do mene in plemena,ko sem imel cez tritisoc napadov,so me ti nikakakvi igralci,ki jih vuki in ostala druscina imenujete nesebicno pomagali,z obrambo,da sem celo lahko za salo noblal eow igralce.Javna hvala tem igralcem in sem ponosen da bomo se vztrajali dalje v igri.Sramota za taka zgube,ki so igrale svet 4 pa niso kaj dosegle kot pisanje praznih fraz v dobeni fazi sveta mi niste prisli dalje kot do mezinca.
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
Calimero, čestitke, eden tvojih redkih postov, kjer si si dejansko vzel več kot 3 minute časa za sestavo.

Naj ti kot prvo zagotovim, da se ne obremenjujem s teboj, daleč od tega, ampak če gre nekdo klobasat traparije, ki se nanašajo name oz. na naše pleme, pač ne bom tiho. Se mi pa zdi zanimivo, kako vsake tri sekunde spreminjaš vižo, najprej prosiš za sprejem tebe in tvoje klape v SHOP, potem si premisliš, nato sanjaš o zavezništvu, na koncu pa javno po forumih razglašaš, da se bomo tako ali tako tepli. Vmes natrosiš še kakšno laž o tem, kako bo pri vas igrala cela TMPjevska elita. Aja, pa ne pozabimo na tvoj čudovit besednjak, ki zajema besede vse od ciganov do zgub.

Ko že ravno omenjaš lisjaka, se strinjam s teboj, da je odličen igralec. Ravno tako harli, mago, kojot, lokavcanka, viola pa verjetno še kdo, ki ga sedajle nisem naštela. Res škoda, da imajo tebe za vodjo, njihov potencial bi bil lahko mnogo bolje izkoriščen kje drugje.

Glede tiste tvoje opazke, da smo rekrutali pol severa ... rekrutali smo par igralcev, odločitev je bila vsekakor dobra. Ravno ti igralci te pridejo pozdravit na osemko ;) Res je ja, mogoče je teh par igralcev zasedalo polovico severa, ampak vi ste rekrutali vse ostalo, kar se je le dalo. Imeli nešteto akademij, bili zavezniki z vsemi. Tako da, lepo prosim, niti ne začenjaj s takimi izjavami o naši rekrutaciji.

Vidim, da so ti na štirki krepko zrasla krila, očitno jih bo treba na osemki malo pristriči. Na kateri strani sveta si že rekel da začenjate?
 

vuki

Member
Reaction score
0
ko sem imel cez tritisoc napadov,so me ti nikakakvi igralci,ki jih vuki in ostala druscina imenujete nesebicno pomagali,z obrambo,da sem celo lahko za salo noblal eow igralce.

No po pravici povedano se nespomnim kdaj bi to naj bilo ker sam dobro veš da me več kot pol leta ni bilo in ko sem se vrnil sem te takoj kontaktiral ker mi ni bilo jasno od kod najni plemeni v vojni,...... ker je dogovor bil popolnoma drugačen.


No glede ostalega pa bi lahko doumel da nekaterim pri EoW in InkoH gre na živce ker je vsem jasno da je igre na s4 konec po drugi strani pa se morajo ubadati z takozvano elito in ravno zaradi tega se tu oglašam ker bi rad da se vse prej konča ampak ker to očitno nemoreš ali nočeš doumet ti bom pa tako napisal kaj je za moje pojme elita :

Elita ali tisti ki ZNAJO igrat so za mene osebe ki so sposobne iz 100 svojih vasi poslat 100 napadov na sovražnika da ti pridejo na svoj cilj v razmaku 3-5 sekund. To so lahko mešani napadi nuki in fejki.

Pleme ki pa igra res iz užitka in ima sposobne in elitne člane pa mora poslat 1000 napadov ki pridejo v razmaku 3-5 sekund.

Ja dragi moj calimero jaz sem doživel tak napad ampak cifre niso bile 100 ali 1000 ampak 2500 in trajalo je 4 dni in v teh 4-ih dneh so bili 3-je taki napadi in v vsakem okrog 2500 nukov in fejkov,.....

Tako da SPQR bo še moral dokazat da je elita in ravno zato bom igral na s8 ker tu nisem videl takega njihovega znanja, pošiljat napade raztegnjene čez ves dan zna še oni ki prvič igra to igro in nima pojma niti kaj je to nuk in kaj fejk,...

Ja in še za konec zakaj raje igram z začetniki in otroci v plemenu in se z njimi ubadam ? Ker večina njih bo raje prenehala kot pa zbežala k močnejšemu sovražniku ali pa se bodo borili do samega konca. Prebežnikov ne rabim v svojem plemenu, ker ko te nekdo enkrat zapusti te bo drugič tudi in ni res da je to samo igra, pa recimo da je ampak skozi igro se vidi karakter človeka kak je v bistvu v resnici,....

Zato boš pa ti z svojim SPQR res tu prevladal na tem svetu ( pardon si že) in boš v hiši slavnih ampak ne pozabi na koncu sem pa vseeno jaz zmagovalec ampak ti tega neboš doumel ker očitno nočeš. Moralna zmaga je na strani EoW in InkoH,... sedaj se pa lahko vsi skup tam grizete ker smo vam dokazali da se znamo borit do konca pa tudi brez medsebojnega sodelovanja in brez vodstva ker jaz sem samo kao uradno vodja, se pa v bistvu pripravljam za s8.
Ja da na koncu ne pozabim v moji hiši slavnih so vsi ti še aktivni člani InkoH-a in EoW-ja pa naj se sliši še nevem kako smešno ampak bomo skupaj še enkrat se vidimo, sam veš kje.
 

calimero

Banned
Reaction score
0
brutesque lisjak in se par mojih je igralo s teboj na6 in glej ga zlomka lisac rece gremo na svoje in brutescue koncuje svet 6 izgovor pomankanje casa in nemotiviranost joj za kaksen uspeh bos morala dat kaj vec od sebe.Vse te ki si nastela so moji najvernejsi pajdasi,ki me bodo vedno sledili igra nas je povezala in smo tudi v rl odlicni prijatelji.To pa pomeni,da je to vez,ki ji bo tezko pretrgat se ti ne zdi brutesque.Zdaj pa se vuki,strasen vodja,ki je imel ze v startu pleme slovenski volkovi(slovenski pudlji),ki so bolj slabo grizli,ampak so seslepali in slepali za shopom,kasneje za eowom,me le zanima,kako se vuki znajde tudi v tezkih trenutkih ko bo nad njegovimi vasmi bila huda ura.Oba se zberita in se pomenita kaj sploh hoceta,jaz sem se ze dokazal,vidva sta pa le vedno do ctrt prisla potem pa zginila ali se skrivala pod tujimi racuni.Pa ja ne vidita,da se norca delam iz vaju,ko pisem da hocem v shop da bo ta in ta igral za nas,vodim vaju kako meni pase to je pa preskok v razmislanju,ki ga zal ne razumeta.Aja vuki tri mesece sem bil pod strahovitimi napadi s strani eowa (3000 napadov) vsaka cast vzeli so mi 28 vasi zal jaz njim 10 procentov kar premore eow.Nacrt,da boste mene zbrisali v startu,je jalov kakor se je ze pokazalo tle,da so moji plemenasi,me branli na vse strani to pa pomeni,da me ima pleme za svojega vodjo,prijatelja.Vi rajsi probajte unicit pleme ne pa calimerota,kdaj pa kdaj odperita moj spodnji spoiler vama bo odpr oci:D
 
Last edited:

DeletedUser

Guest
brutesque lisjak in se par mojih je igralo s teboj na6 in glej ga zlomka lisac rece gremo na svoje in brutescue koncuje svet 6 izgovor pomankanje casa in nemotiviranost joj za kaksen uspeh bos morala dat kaj vec od sebe.Vse te ki si nastela so moji najvernejsi pajdasi,ki me bodo vedno sledili igra nas je povezala in smo tudi v rl odlicni prijatelji.To pa pomeni,da je to vez,ki ji bo tezko pretrgat se ti ne zdi brutesque.Zdaj pa se vuki,strasen vodja,ki je imel ze v startu pleme slovenski volkovi(slovenski pudlji),ki so bolj slabo grizli,ampak so seslepali in slepali za shopom,kasneje za eowom,me le zanima,kako se vuki znajde tudi v tezkih trenutkih ko bo nad njegovimi vasmi bila huda ura.Oba se zberita in se pomenita kaj sploh hoceta,jaz sem se ze dokazal,vidva sta pa le vedno do ctrt prisla potem pa zginila ali se skrivala pod tujimi racuni.Pa ja ne vidita,da se norca delam iz vaju,ko pisem da hocem v shop da bo ta in ta igral za nas,vodim vaju kako meni pase to je pa preskok v razmislanju,ki ga zal ne razumeta.Aja vuki tri mesece sem bil pod strahovitimi napadi s strani eowa (3000 napadov) vsaka cast vzeli so mi 28 vasi zal jaz njim 10 procentov kar premore eow.Nacrt,da boste mene zbrisali v startu,je jalov kakor se je ze pokazalo tle,da so moji plemenasi,me branli na vse strani to pa pomeni,da me ima pleme za svojega vodjo,prijatelja.Vi rajsi probajte unicit pleme ne pa calimerota,kdaj pa kdaj odperita moj spodnji spoiler vama bo odpr oci:D

seveda se si dokazal, da si popolna 0. Če bi še vedno sam igral, bi verjetno na si4 že zmanjkalo barbark. Vsak pa se lahko brani z tujo vojsko, braniti se z svojo pa je nekaj drugega, poskusi kdaj boš mogoče dobil razsvetljenje. Brutesque je vsaj eno 200X boljša vodja od tebe.
 

vuki

Member
Reaction score
0
Zdaj pa se vuki,strasen vodja,ki je imel ze v startu pleme slovenski volkovi(slovenski pudlji),ki so bolj slabo grizli,ampak so seslepali in slepali za shopom,kasneje za eowom,me le zanima,kako se vuki znajde tudi v tezkih trenutkih ko bo nad njegovimi vasmi bila huda ura.Oba se zberita in se pomenita kaj sploh hoceta,jaz sem se ze dokazal,vidva sta pa le vedno do ctrt prisla potem pa zginila ali se skrivala pod tujimi racuni.Pa ja ne vidita,da se norca delam iz vaju,ko pisem da hocem v shop da bo ta in ta igral za nas,vodim vaju kako meni pase to je pa preskok v razmislanju,ki ga zal ne razumeta.Aja vuki tri mesece sem bil pod strahovitimi napadi s strani eowa (3000 napadov) vsaka cast vzeli so mi 28 vasi zal jaz njim 10 procentov kar premore eow.Nacrt,da boste mene zbrisali v startu,je jalov kakor se je ze pokazalo tle,da so moji plemenasi,me branli na vse strani to pa pomeni,da me ima pleme za svojega vodjo,prijatelja.Vi rajsi probajte unicit pleme ne pa calimerota,kdaj pa kdaj odperita moj spodnji spoiler vama bo odpr oci:D

Hahahaha res si dober calimero nevem kje vse to jemlješ, ja tisti Slovenski pudlji kakor jih ti imenuješ igrajo vsaj z večjim užitkom in strastjo kot ti in marsigdo tukaj,... Je pravi užitek z njimi igrat še posebej ko enega od njih naučim kako se pošilja nuk,..
Kaj se tiče skrivanja si pa brcno v popolno temo vedno sem igral kot vuki in vedno bom in ravno zaradi takih kot si ti, ker veš pri tebi je en velik problem, ne poznaš me in kaj je najslabše za tebe še tisti ki so z mano me dobro ne poznajo , da ne omenjam tistih ki so z raznimi izgovori zbežali k tebi,... Hahaha saj bodo tebe tudi prej ali slej izdali ker to jim je v krvi,...
Kaj se tiče hude ure kar pridi,.... ti bom izdal kar javno mojo skrivnost, kar lahko potrdijo moji soigralci "vedno se branim sam" in redkogdaj prosim pomoč če jo že objavim na forumu skoraj vedno pripišem da ne rabi noben nič pošiljat,....
Zdaj pa še tisto o strašnem vodji ,... Svoje pleme vedno vodim sam brez pomoči in glede na to sem veliko več naredil v svoji igralni karieri kot marsikateri vodja tukaj. Uradno imam vedno neko vodstvo ampak jih raje puščam pri miru ker vem da raje igrajo kot pa se ukvarjajo z vodenjem, kdo ve mogoče se bo to v kaki prihodnosti spremenilo, ko se nabere zadostno število tistih ki vstrajajo do konca v svojem plemenu, ampak po zaslugi nekaterih kot so grega in podobni mogoče še ne nekaj časa , ravno začnem nekomu verjet in se izkaže da je dvorezi meč, ja dragi moj calimero moji pudlji niso nastali na s4 ampak na s2 in sem jih učil igri na s3 da bi lahko nekaj naredo tukaj, vse jih lahko naučim ampak nemorem jih naučit vernosti svojemu plemenu, pa ne veseli se prehitro na te besede ker pri nekaterih mi je vseeno uspelo, ... s8 tudi verjetno nebo tisto kaj pričakujem še posebej če bodo pri pudljih :) razni gregeci in podobni , če pa bodo kaki Lamberi in njemu podobni pa bo zelo pestro ,.... to ti obljubim.
Kaj pa je za mene pojem elite sem ti pa prej razložo, še vedno mi z teh 5x več vasi lahko dokažeš da spadaš v elito ampak dvomim da si to sposoben, verjetno mi boš vasi prevzel ampak ne kot elitni igralec ,... ja pa oni tvoj ELITNI Mago naj že zavzame te vasi od banane ki jih napada že mesec dni ker se mi več neda sitat tistega računa pa zraven plemiča naj pošlje že enkrat nekaj kar bo podobno nuku ne pa okrepitvam igralca z 500 točk

Pa še nekaj glede elite, za mene so elita Krump, ninja, pa še enih par, hudo a ne pa so bili člani plemena SHOP jih pa vseeno spoštujem kot igralce ker so pokazali nekaj na s4, pa tudi v zasebnih pogovorih kjer se igra ni omenjala so pokazali da so ljudje ki imajo nek karakter, zakaj ti to omenjam? Enostavno zato ker če se vsaj malo potrudiš lahko ajde naj bo z vsaj 20 napadi poslanimi na mene v času 5 sekund ti tudi pridobiš moje spoštovanje kot igralec in da se razumeva ker te drugače ne poznam kak si v RL nimam ne slabega ne dobrega mnenja o tebi sem pač neutralen.
In če se slučajno več tu gor ne oglasim bi pa vseeno čestital plemenu SPQR za dosežen rezultat čeprav mislim da,... saj veste kako je moje mnenje ,...

Ti pa calimero že enkrat dokaži kaj je sposobna tvoja elita da se lahko vsi preselimo na s8 ko bo odprt,..
 

DeletedUser

Guest
ha ha pernati,spomni me kaj je naredila kot vodja,za tebe tak vsi vejo kaka zguba si.

marsikaj in vse boljše od tebe, glede tega kdo je pa zguba pa mislim da vsi vemo kdo je zguba tukaj. Da vidimo si1 poplna 0, 1X brisal račun ko je bilo jasno da boš znoblan, dobiš drugo priložnost in evo ga, dobiš par 100napadov pa si zmisliš en kup sranja in vržeš nekomu sit od takrat dalje ne duha ne sluha več o tebi. Pa da se preselimo na si4 in odpremo statistiko in jo pogledamo. Dokler ni infra prišel gor je bilo vse kar je bilo kdarkoli znoblano tisto kaj se ni branilo. A moram še nadaljevat ali je že zadost jasno? V nasprotju z tabo sem jaz na 1ki bil še 1n mesec po razpadu TMPja dokler mi je čas dopuščal in se branil 90% vseh napadov z svojo lastno vojsko. Ko sem prenehal so KOHovci navalili na moje vasi kot mrhovinarji, jih lahko vprašaš kaj so doli našli v vaseh. Na 7mici vodja ERROR, ki trenutno vodi KOH v vojni, kar je nekaj kaj ti in 90% tvojih predragih članov nemore sanjat pa če so 24/7 gor. Torej povej mi predragi calimero kdo je zdaj tu zguba, nekdo ki se častno bori dokler mu čas dopušča ali nekdo ki si kak število napadov preseže število 10 potegne od vsakega člana plemena okrepitve da ja nebo kje svoje vojske kaj zgubil poleg tega pa še medtem ko njegovi člani noblajo aktivne igralce on nobla samo tisto kaj se ne brani?

gdor izda je unicen,po tem sem znan nimam milosti in je nikdar ne bom imel

haha ne znan si po tem da si popoln noob in neveš noblat druga kot tistega kaj se ne brani.
 

DeletedUser

Guest
pleme je zato da si pomaga

seveda je pleme zato da si pomaga, a moraš bit sposoben držat svoje v bitki. Če nisi tega sposoben par bogih napadov ubranit sam, nevem zakaj bi ti pleme pomagalo.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]
brutesque lisjak in se par mojih je igralo s teboj na6 in glej ga zlomka lisac rece gremo na svoje in brutescue koncuje svet 6 izgovor pomankanje casa in nemotiviranost joj za kaksen uspeh bos morala dat kaj vec od sebe.Vse te ki si nastela so moji najvernejsi pajdasi,ki me bodo vedno sledili igra nas je povezala in smo tudi v rl odlicni prijatelji.To pa pomeni,da je to vez,ki ji bo tezko pretrgat se ti ne zdi brutesque.Zdaj pa se vuki,strasen vodja,ki je imel ze v startu pleme slovenski volkovi(slovenski pudlji),ki so bolj slabo grizli,ampak so seslepali in slepali za shopom,kasneje za eowom,me le zanima,kako se vuki znajde tudi v tezkih trenutkih ko bo nad njegovimi vasmi bila huda ura.Oba se zberita in se pomenita kaj sploh hoceta,jaz sem se ze dokazal,vidva sta pa le vedno do ctrt prisla potem pa zginila ali se skrivala pod tujimi racuni.Pa ja ne vidita,da se norca delam iz vaju,ko pisem da hocem v shop da bo ta in ta igral za nas,vodim vaju kako meni pase to je pa preskok v razmislanju,ki ga zal ne razumeta.Aja vuki tri mesece sem bil pod strahovitimi napadi s strani eowa (3000 napadov) vsaka cast vzeli so mi 28 vasi zal jaz njim 10 procentov kar premore eow.Nacrt,da boste mene zbrisali v startu,je jalov kakor se je ze pokazalo tle,da so moji plemenasi,me branli na vse strani to pa pomeni,da me ima pleme za svojega vodjo,prijatelja.Vi rajsi probajte unicit pleme ne pa calimerota,kdaj pa kdaj odperita moj spodnji spoiler vama bo odpr oci:D
[/SPOIL]

Ja pa resno, kaj ti kadiš? Daj povej prosim, je treba javnost obvestiti, ker resno škoduje mentalnemu zdravju.

calimero said:
brutesque lisjak in se par mojih je igralo s teboj na6

Malo se pozanimaj preden take nesmisle kvasiš, to ni res, jaz nikoli nisem igrala skup z lisjakom ali katerimi tvojimi, kvečjemu na nasprotnem bregu sem bila. Še več, tvojemu tako ljubemu lisjaku smo skupaj z duali znoblali dve (od mislim da je mel takrat vsega skup tri) vasi. Tebe smo se tudi po hitrem postopku znebili.

calimero said:
glej ga zlomka lisac rece gremo na svoje in brutescue koncuje svet 6 izgovor pomankanje casa in nemotiviranost

Pobrskaj po forumu, pa boš našel točen datum kdaj sem nehala. Nima nobene veze z lisjakom. Kakšni so pa razlogi, je pa moja stvar. Vem da ti je težko doumeti, ampak nekateri imamo službe, šole, hobije, prijatelje in družino, ki so vredni več kot pa internetni špil.

calimero said:
To pa pomeni,da je to vez,ki ji bo tezko pretrgat se ti ne zdi brutesque.

Kje pa piše, da jo hočem pretrgati, samo povedala sem, da so odlični igralci, pa očitno niti komplimenta ne znate sprejeti.

calimero said:
ampak so seslepali in slepali za shopom

vuki ni bil NIKOLI na isti strani kot SHOP.

calimero said:
se skrivala pod tujimi racuni.

Verjetno imaš v mislih sebe, kot slišim, te je na vseh svetovih dovolj, a nikjer, razen na si4, pod svojim imenom. Jaz se nikoli nisem skrivala pod ničemer, vedno je bilo jasno, kje sem igrala.

calimero said:
Pa ja ne vidita,da se norca delam iz vaju,ko pisem da hocem v shop da bo ta in ta igral za nas,vodim vaju kako meni pase to je pa preskok v razmislanju,ki ga zal ne razumeta.

Preskok v razmišljanju? LoL, ta pa je dobra, si jo moram zapomniti.

calimero said:
ha ha pernati,spomni me kaj je naredila kot vodja

Jaz sem svoje dokazala, čeprav se nikoli ni šlo za dokazovanje. Sploh pa, če misliš da sem tako slab vodja, zakaj si me pred časom kontaktiral, da bi bila tvoja sovodja na si8? Aja, sej res ... preskok v razmišljanju :D

Vidim da ti še kar rastejo krila. Ampak tista stvar, s katero naj bi se vsak dec ponašal je pa iz minute v minuto manjša. Še vedno čakam na javno naznanitev smeri :napad:
 

DeletedUser

Guest
tisto stvar ce ti dam na ramo bos mislila da hlod vlacis iz gozda(ha ha) stran neba te zanima mozno je vse se se nisem odlocil bo pa vsekakor presenecenje

Mi ni treba nič na ramo dajat, hvala lepa. Sploh pa, saj veš, kaj se s hlodi dogaja, ne? V razrez gredo ;) Sicer sem imela pa v mislih nekaj drugega, ampak si očitno zgrešil poanto.

Yup, tako kot sem predvidevala, stran neba ne bo nikoli javno znana, kajne? Pač nimaš jajc (evo, pa sem izustila, da ne boš spet zgrešil poante :D), da bi si upal tak podatek javno naznaniti. Scared of a girl?
 
Top