Vojna med SPQR in EoW plus akademije

johnyyy

Member
Reaction score
0
SPQR vsak dan bolj preseneča:))
200 nukov na calimerota je bilo prehudo zanje pa so uredili blokado levu11, pa še sumanu aja in še jadnik je tuki....kdaj pridem na vrsto jst???

SPQR klanjam se vam, ker kot je vaš dual infa napisal glede elite.....SPQR je elita v jezikih in podkupovanja:))) bo dovolj da bom blokirana????

koga pa so podkupili??? shadowa? si ti zmešana shadow nebi tega nikoli naredil tako ali tako ga pa preverja motorka so že kršili kakšna pravila da so bili blokani
 

Flako

Member
Reaction score
0
SPQR vsak dan bolj preseneča:))
200 nukov na calimerota je bilo prehudo zanje pa so uredili blokado

V urejanje blokade močno dvomim, vendar če imaš dokaze, jih lahko brez skrbi predložiš.

pa so uredili blokado levu11, pa še sumanu aja in še jadnik je tuki....kdaj pridem na vrsto jst???

Ko/če bo ugotovljeno, da kršiš pravila.

SPQR je elita v jezikih in podkupovanja:))) bo dovolj da bom blokirana????

Če ne boš nehala z podobnimi izjavami brez podlage, da.
 

DeletedUser

Guest
in kaj bojo dokazi???

blokiraj me mi je čist vseno! Take stvari ki se dogajajo začuda samo igralcem v EoW je sploh brez veze igrat igro. Zmagovalec je že določen oz. ste ga določili zato ne vem zakaj ne zaprete sveta!! Vodstvo SPQR-a se hvali po skypu glede vaše nadvse naklonjenosti njim.
Vsaj boljše izgovore si najdite za "upravičeno" blokado igralcem......
 

Flako

Member
Reaction score
0
LadyMia, v upravičenost blokade ne dvomim.
Veš ta primer zelo dobro poznam, in glede na odnos določenega vašega člana do moderatorja, mi je žal edino to, da kazen ni še dosti hujša.
Ampak , to da bi vi uporabniki imeli malo samokritike, ah, to pa sem že dolgo nazaj nehal upati....
 

DeletedUser

Guest
Do tega ne bi prihajalo, če bi bilo tako kot je bilo na začetku! Kdaj smo se pritoževali prej nad vami?
Spoštovala sem vedno pravila, ki jih imate napisane in jih nisem kršila, nisem bila niti enkrat blokirana ali opozorjena ampak to kar se dogaja pa te tedne je pa en sam gnus.....
 

mrshadow

Member
Reaction score
0
Pozdravljeni vsi. Naj se še jaz oglasim, ki sem posredno vse skupaj zakuhal glede blokad. Naj prvo povem, da na javnem forumu ne bom pojasnjeval, zakaj sem koga blokiral, pa tudi drugim, ki pišejo na podporo in se jih primer ne tiče, ne pojasnjujem. Tako da v bodoče, tisti ki mi pišete na podporo in se vas primer ne tiče, ne boste imeli sreče. ;)

Glede podkupovanja, če kdo misli, da sem bil podkupljen, pišite motorki, rade volje mu tudi pokažem celoten računalnik z vsemi pogovori po skype, na spletni strani za podporo pa je tako baza, kjer se shranjuje vsaka sprememba moderatorjev. Zadevi lahko brez skrbi pridemo do dna, da v zvezi s podkupovanjem zaprem vaša usta.

LadyMia. Ko si napisala, da se to dogaja te tedne. Do zdaj nisem pregledal top 100 igralcev in top 10 plemen, te dni sem se spravil tega gledat in glej no glej, jih kaj precej goljufa. Zame je super, saj imam vsaj nekaj dela potemtakem, verjemi pa, da še bo marsikdo blokiran, saj je moje delo, da se iz serverja takšnih igralcev znebi, je tako? ;)

Upam, da sem vsaj deloma odgovoril na vaše dvome o podkupovanju ;)

Lep pozdrav,
shadow
 

DeletedUser

Guest
Draga ekipa VP,

ne bi bilo prvič, da s svojimi odločitvami posegate v potek igre na S4. In ko govorite o predložitvi dokazov - z veseljem vam jih jaz predložim tu na forumu za en drug vaš kiks na tem svetu, samo soglasje za kopiranje sporočil s strani innogames in motorke mi dajte, pa bomo zadevo hitro obelodanili.

Kar se pa blokad tiče - tudi s tem v zvezi vam na svojem primeru hitro dokažem, kako preferirate določene igralce pred drugimi, tako da pazljivo in ne preveč lahkomiselno pisati o tem, naj nekdo predloži dokaze...Sej res, ko dokazi so, potem pa ni odgovora z vaše strani....Morda pa so krivi spet turški hekeri....:rolleyes:, a ne motorka?

Pa lep pozdrav vsem igralcem VP
 

DeletedUser

Guest
koga pa so podkupili??? shadowa? si ti zmešana shadow nebi tega nikoli naredil tako ali tako ga pa preverja motorka so že kršili kakšna pravila da so bili blokani

Shadowa lahko podkupite z dvemi kilami banan in pol kile suhih sliv. Če predložite še bakso piv poleg in 2 hamburgerja pa postane vaš najboljši prijatelj dokler ne poje vsega.


Že večkrat je bilo rečeno, da javno pljuvati po ekipi brez dokazov ni pravično. Zato bi bilo zelo lepo, če že enkrat prenehate. Ko imate dokaz, da je ekipa ravnala napačno ga posredujte motorki kateri bo zadevo pripeljal do konca, ter sankcioniral moderatorja, ki je ravnal krivično do vas.


Lp, M.
 

DeletedUser

Guest
Predlagam, da blokirate vse igralce si4, saj je itak zaj vseen, igra je uničena to je dejstvo.

lp :D:D
 

DeletedUser

Guest
Dovolj imam tega sranja da vam plačujemo premium in se dogajajo potem take svinjarije! Moj račun na s4 se od tega trenutka briše, upam da boste na s7 boljši, ker drugače bo treba opozoriti kolege v Nemčiji kaj se dogaja tukaj!

nonojure bo domnevam v nekaj dneh blokiran, tako je calimero napovedal pravkar na skypu
tukaj imate:

[13:37:38] calimero: nonojure bo naslednji blokirani ;)
[13:57:50] Urška: :D
[13:57:57] Urška: zakaj pa bo blokiran?
[13:58:21] calimero: naj proba noblat
[13:59:27] Urška: hehe koga?
[13:59:31] Urška: tvoje nuke?
 

DeletedUser

Guest
Dovolj imam tega sranja da vam plačujemo premium in se dogajajo potem take svinjarije! Moj račun na s4 se od tega trenutka briše, upam da boste na s7 boljši, ker drugače bo treba opozoriti kolege v Nemčiji kaj se dogaja tukaj!

Verjemi, "kolegi" v Nemčiji ti ne bodo pomagali, sploh pa boš težko uspela z argumentacijo, ki jo imaš. Pa tudi če bi imela svoj konkreten prav, ne boš (žal) nič dosegla. Če pa potrebuješ kontakt na Innogames, ti ga z veseljem sporočim....

Power, igra pa je bila v smislu nekorektnega vpliva Innogames ekipe uničena že dolgo časa nazaj....
 
Last edited by a moderator:

Flako

Member
Reaction score
0
Draga ekipa VP,

ne bi bilo prvič, da s svojimi odločitvami posegate v potek igre na S4. In ko govorite o predložitvi dokazov - z veseljem vam jih jaz predložim tu na forumu za en drug vaš kiks na tem svetu, samo soglasje za kopiranje sporočil s strani innogames in motorke mi dajte, pa bomo zadevo hitro obelodanili.

Kar se pa blokad tiče - tudi s tem v zvezi vam na svojem primeru hitro dokažem, kako preferirate določene igralce pred drugimi, tako da pazljivo in ne preveč lahkomiselno pisati o tem, naj nekdo predloži dokaze...Sej res, ko dokazi so, potem pa ni odgovora z vaše strani....Morda pa so krivi spet turški hekeri....:rolleyes:, a ne motorka?

Pa lep pozdrav vsem igralcem VP

Dokaze lahko predložiš, vendar po zasebnih kanalih motorki, saj je jasno, da je na forumu prepovedano debatiranju o delu moderatorjev, itd.

Dovolj imam tega sranja da vam plačujemo premium in se dogajajo potem take svinjarije! Moj račun na s4 se od tega trenutka briše, upam da boste na s7 boljši, ker drugače bo treba opozoriti kolege v Nemčiji kaj se dogaja tukaj!

nonojure bo domnevam v nekaj dneh blokiran, tako je calimero napovedal pravkar na skypu
tukaj imate:

[13:37:38] calimero: nonojure bo naslednji blokirani ;)
[13:57:50] Urška: :D
[13:57:57] Urška: zakaj pa bo blokiran?
[13:58:21] calimero: naj proba noblat
[13:59:27] Urška: hehe koga?
[13:59:31] Urška: tvoje nuke?

Hm, izbris, je tvoja odločitev, mislim, da moj komentar ne bo potreben. Glede calimerotovega predvidevanja, če ve za kršitev, in je to prijavil, lahko predvideva, da bo kaznovan. Preprosto.
Uporabniki ste mi res smešni. Veste za kršitev, in ne prijavite, ko pa nekdo kaznuje vas pa takoj s prstom kažete na druge. Malo odrastite vsi skupaj, če veste za kršitev, jo prijavite, če pravila kršite vi, ste si za kazen sami krivi. Ne gledamo širše situacije, samo vaš primer individualno, in tako se ne morete sklicevati na drugi. Preprosto.
lp
 

DeletedUser

Guest
Flako,

dokazovanje preko zasebnih kanalov je potekalo precej intenzivno, uredili pa niste nič. Samo toliko o tem, seveda pa nisem pričakoval, da se boste strinjali z objavo dokazov na forumu...Morda bi na osnovi tega še kdo nehal plačevati premium :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
maresi tukaj se strinjam s tabo
SHOP je bil uničen hmmm z večih strani kot samo strani EoW in SPQR-a, sedaj je na vrsti EoW

SPQR je bil zmagovalec že ko je šel SHOP navzdol...zmagovalec, ki ste ga določili vi zato je nepotrebno pisati take in drugačen izgovore!
Počnete lahko kar hočete zato pa je postala taka igra....če vas povabim jaz na pijačo ali piknik, boste blokirali SPQR in pustili EoW na miru?? Verjetno ja ali bojo potrebne celo ničle pred znakom €?
 

DeletedUser

Guest
Draga lady.

Veš jaz osebno sem pisal podpori in dokazal kakšni goljufi ste. Preberite si že enkrat vsa pravila. Sam osebno si nisem mislil, da se boš spustila na tak nivo; no vsaj tvoji starosti ne ustreza. Ker pa sem dobesedno imel dovolj teh obtoževanj pa sem se odločil, da bom tudi sam začel malo spremljat vašo umazano igro in že ob prvem pregledu sem ugotovil goljufanje. Ti pa se tule razburjaš in govoriš o podkupovanju. Hah si pa dovoliš. Da vas ni sram; malo preglej vaše goljufanje.

Od sedaj bom spremljal vaše korake ;)


...
 

DeletedUser

Guest
Tebi je prav malo mar kakšni goljufi smo v EoW, ker ne morete samo VEČJE igralce uničit, ker so samo oni stalno blokirani se spuščate na ta nivo! Isto so naredili z SHOP-om, ker so bili vedno blokirani samo večji igralci!
 

nofear

Member
Reaction score
0
Dajte no odbanajte EoWjevce na svet 4 ker moji nuki že nervozno čakajo. Konje sem skrtačil kot se za napad spodobi. Šuman spet boš moja stranka.
 

DeletedUser

Guest
Dejstvo je, da je Innogames na S4 naredil več napak in jih nikoli niso odpravili, kljub predložitvi dokazov. Vplivali so na potek igre in tudi tega nikoli niso demantirali.
 

DeletedUser

Guest
Mi je mar, ker pravila veljajo za vse in če jaz igram fer enako pričakujem od vas. Vsak ima pravico dati prijavo, tudi vi in če tega niste storili to ni naš problem. Drugače pa imate večino goljufov na večjih računih, kar tudi ni naš problem. :p

...
 
Top